Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

olteannebun

oldGard

Recommended Posts

Guest ligadreptati

La tine e un obicei sa mananci litere. Probabil te tin parinti nemancat ca sa nu mai cresti .Ca sti , sclavi tot sclavi raman

Ma bucur ca nu iti e rusine sa iti dai prostia pe fata.Fi sincer .Aratati si carnetu rosu . Ca daia il ai

eu mananc litere din cazua lagului dar tu scri incorect :))) invatza sa scri si dupa mai comenteaza aici

iar la ce duma ai.... hai razvan poate are 16 ani dar tu nu ai 14 100%

minorilorrrrr vai de capu vostru

bye :tiphat:

eu film :happy1:

Link to comment
Share on other sites

eu mananc litere din cazua lagului dar tu scri incorect :))) invatza sa scri si dupa mai comenteaza aici

iar la ce duma ai.... hai razvan poate are 16 ani dar tu nu ai 14 100%

minorilorrrrr vai de capu vostru

bye :tiphat:

eu film :happy1:

tu ai lag pe forum tataie? hai ca asta e buna n-am mai auzito =)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

Tu mananci litere de foame nu de lag . Ca sta sa cada cocioaba pe tine .Mai bine taci ca nici sa scri nu sti .Si cand o sa fi asa bun ca mine la romana , atunci corecteazama , pana atunci , ia si mananca litere

te corectai ,,,cu rosu,, niciodata nu scrisesi corect,,,

cat despre ala cu lag si pe forum...da am lag in explorel din cauza netului slab

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

Nu mai vorbi ca te faci de ras.Stai in banca ta mai bn ca nici gunoieri de pe strada nu te acepta . Esti intro lume unde esti un nimeni . Vrei sa fi respectat? .Invata romana

:))) tu nu ai cratima pe tastatura?:)) sau nu sti unde trebuie pusa :))

ma plictisi de voi hai gata pa :gun::gun::gun:

Link to comment
Share on other sites

Nu mai vorbi ca te faci de ras.Stai in banca ta mai bn ca nici gunoieri de pe strada nu te acepta . Esti intro lume unde esti un nimeni . Vrei sa fi respectat? .Invata romana

"nu te acepta? " Nu mai vorbi tu de scris corect deoarece esti foarte pe langa gramatica limbii romane.

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

"nu te acepta? " Nu mai vorbi tu de scris corect deoarece esti foarte pe langa gramatica limbii romane.

pai dar nu vezi ce dume are in cap=))) dar la 10 ani nu am alte pretenti de la el:))

tu ce mai faci horia cum merge treaba cu guilda?

Link to comment
Share on other sites

pai dar nu vezi ce dume are in cap=))) dar la 10 ani nu am alte pretenti de la el:))

tu ce mai faci horia cum merge treaba cu guilda?

pretenti? =)) am ras azi destul. :) de acu ma abtin.am ajuns inca odata ca guilda ( daca o putem numi asa ) OldGard are doar specimene care pasc oile ca playeri. e grav tare sa nu stii sa scrii romaneste.. =)) e amuzant chiar dar si trist totodata :) pacat ca sunteti romani. de astia ca voi fac tara de rusine :-j

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

' date='14 November 2010 - 18:14' timestamp='1289751243' post='5470267']

pretenti? =)) am ras azi destul. :) de acu ma abtin.am ajuns inca odata ca guilda ( daca o putem numi asa ) OldGard are doar specimene care pasc oile ca playeri. e grav tare sa nu stii sa scrii romaneste.. =)) e amuzant chiar dar si trist totodata :) pacat ca sunteti romani. de astia ca voi fac tara de rusine :-j

inteligentule...

ptu ca te si scuip ca esti prost

ptu ca te scuip iar nu esti tu de vina ca esti prost

ptu esti blestemat sa fi prost..

Link to comment
Share on other sites

' date='14 November 2010 - 17:13' timestamp='1289747627' post='5470161']

tu ai lag pe forum tataie? hai ca asta e buna n-am mai auzito =)))))))))))

Cata dreptate ai [stayHigh] ce viteza ai la net de ai lagg si pe forum inseamna ca in jok iti merge foarte bine mosule :sef: :))

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

Cata dreptate ai [stayHigh] ce viteza ai la net de ai lagg si pe forum inseamna ca in jok iti merge foarte bine mosule :sef: :))

am stick de la digi si tastez de pe un netbook slab,,, il folosesc doar la servici ..acasa totul merge bine...

sper ca acuma inteleasa si persoana dumnevoastra;))

Link to comment
Share on other sites

inteligentule...

ptu ca te si scuip ca esti prost

ptu ca te scuip iar nu esti tu de vina ca esti prost

ptu esti blestemat sa fi prost..

iti dau un sfat. dute pe la scoala si consulta un doctor. =))

# apropo cine vorbea de prost =)) se face singur saracu Incult si inadaptat social ce e. =)) pana si pe mu unde credeai ca esti in siguranta toti isi bat joc de tine.. =)) naspa tare de tine durule :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

' date='14 November 2010 - 19:05' timestamp='1289754303' post='5470349']

iti dau un sfat. dute pe la scoala si consulta un doctor. =))

# apropo cine vorbea de prost =)) se face singur saracu Incult si inadaptat social ce e. =)) pana si pe mu unde credeai ca esti in siguranta toti isi bat joc de tine.. =)) naspa tare de tine durule :crazy:

nu-ti face griji ca in viata reala nu isi bate nimeni joc de mine ,, si nici in acest joc numai ca asa ai tu impresia tu fiind un copil fara viitor .. acuma te-as ruga sa numai postezi in acest topic.. aveti si voi topic.. vorbeste cu cei de acolo de la tine...asa in felu vostru ca stiu ca nu toate animalele se inteleg intre ele

acest topic este facut pt guilda si pt persoanele interesate de guilda cred ca as putea cere un ss jignirile pe care le adresasi atat mie cat si guildei.. dak erai intr-o guilda de intelepti te intelegeam dar in mahalaua ta.......

asa ca numai face spam in topciu altuia... numai am nevoie de nici un raspuns de al tau,, ne auzim doar in joc

Link to comment
Share on other sites

Guest snEferu

Prieteni mei de la garduletzul invechit voi nu ma cunoasteti dar eu va cunosc :P

am un sfat pt voi = luati statutul de calatori corecti si fiti parteneri nostri pt un vocabular corect si o gramatica corecta :P si intrati si voi in randul oamenilor

daca doriti eu pot da meditati dupa ora 6 seara cand vin de la munca si presupun ca si colegi mei din guild Fear pot face acest lucru pt voi , daca nu pot

o sa ii rog eu frumos , imi este mila de voi si va vreau binele :D :P

P.S. off topic :)) = ufff ce amintiri am cu garduletzul invechit .... eram mic si stateam cu pieteni afara pe el si mancam seminte.....

chiar si acum mai stam pe garduletzul ala vechii si mai depanam amintiri

Deci cine doreste cursuri de gramatica poftiti la rand si va rog nu va imbranciti !!! :P

Link to comment
Share on other sites

Prieteni mei de la garduletzul invechit voi nu ma cunoasteti dar eu va cunosc :P

am un sfat pt voi = luati statutul de calatori corecti si fiti parteneri nostri pt un vocabular corect si o gramatica corecta :P si intrati si voi in randul oamenilor

daca doriti eu pot da meditati dupa ora 6 seara cand vin de la munca si presupun ca si colegi mei din guild Fear pot face acest lucru pt voi , daca nu pot

o sa ii rog eu frumos , imi este mila de voi si va vreau binele :D :P

P.S. off topic :)) = ufff ce amintiri am cu garduletzul invechit .... eram mic si stateam cu pieteni afara pe el si mancam seminte.....

chiar si acum mai stam pe garduletzul ala vechii si mai depanam amintiri

Deci cine doreste cursuri de gramatica poftiti la rand si va rog nu va imbranciti !!! :P

=)))

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

Prieteni mei de la garduletzul invechit voi nu ma cunoasteti dar eu va cunosc :P

am un sfat pt voi = luati statutul de calatori corecti si fiti parteneri nostri pt un vocabular corect si o gramatica corecta :P si intrati si voi in randul oamenilor

daca doriti eu pot da meditati dupa ora 6 seara cand vin de la munca si presupun ca si colegi mei din guild Fear pot face acest lucru pt voi , daca nu pot

o sa ii rog eu frumos , imi este mila de voi si va vreau binele :D :P

P.S. off topic :)) = ufff ce amintiri am cu garduletzul invechit .... eram mic si stateam cu pieteni afara pe el si mancam seminte.....

chiar si acum mai stam pe garduletzul ala vechii si mai depanam amintiri

Deci cine doreste cursuri de gramatica poftiti la rand si va rog nu va imbranciti !!! :P

ba domnu spam citeste pe prima pagina ce inseamna oldgard am scris eu intr un replay

in rest ce sa ti zic.... sa fi sanatos si sper ca iti vei reveni imi pare rau pt tine ca esti bolnav dar ce sa faci.. esti blestemat si tu sa nu te duca capu,, asta e,,,

Link to comment
Share on other sites

Guest snEferu

Dl. ligadreptati stiu ce inseamna , dar are si alt inteles , da se pare ca esti prea dus cu capu ca sa ti dai seama ce am vrut sa zic.

ce sa mai nu ma mai complic cu u ca vad ca nu are rost... am incecat sa va ajut dar nimik.... nu este nici o speranta pt voi.... sorry

app nu vezi ca te bati singur ... sti singuru care osteaza.... si postezi numai porcari

Link to comment
Share on other sites

asta e omu cu blesteme =)))) da ce esti vrajitor Ba Agramatule pariu ca habar n-ai ce inseamna cuvantu asta =)))

# PS: Plangi?iti dau un servetel circare?

Parazitii - Cel mai prost din curtea scolii. - el e =)) :rofl1: :comp1: hai da cu capu de monitor si musca din tastatura..bai.. "inteligentule"

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

' date='14 November 2010 - 19:56' timestamp='1289757417' post='5470460']

asta e omu cu blesteme =)))) da ce esti vrajitor Ba Agramatule pariu ca habar n-ai ce inseamna cuvantu asta =)))

# PS: Plangi?iti dau un servetel circare?

Parazitii - Cel mai prost din curtea scolii. - el e =)) :rofl1: :comp1: hai da cu capu de monitor si musca din tastatura..bai.. "inteligentule"

pai ma nebunule:)) nu eu te blestem pe tine:))) asa esti tu de cand te ai nascut sa fi blestemat de prost :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest snEferu

Dl. ligadreptati , ma faci sa iti scriu nmele gresit da nam ce face asa ti lai facut u ... cred ca u esti gresit conceput.... nu cred ca ai venit pe lumea cand trebuia....

eu zic sa o lasi balta , nu vezi ca nu iti merge cu noi , suntem prea inteligenti pt tine....

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

Dl. ligadreptati stiu ce inseamna , dar are si alt inteles , da se pare ca esti prea dus cu capu ca sa ti dai seama ce am vrut sa zic.

ce sa mai nu ma mai complic cu u ca vad ca nu are rost... am incecat sa va ajut dar nimik.... nu este nici o speranta pt voi.... sorry

app nu vezi ca te bati singur ... sti singuru care osteaza.... si postezi numai porcari

1- inainte ca sa ne dai mediati invatza sa scri ,

2-fiecare traduce cum vrea conteaza doar ce vreau eu sa inseamne

3- ma bat singur pentru ca nu sunteti destul de avansati mental pentru a fi nevoie sa zic la cineva sa ma ajute...

4- tu esti un caine al lui razvan faci ce zice el.. dragutz;))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...