Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

olteannebun

oldGard

Recommended Posts

Un guild format din jucatori care joaca acest joc pentru a distra si nu pentru disperarea de a "deveni bun in mu "

Pana la urma este un joc si important este sa devenim un colectiv unit , sa ne facem noi cunostintze in orice colt al tari sa ne distram ori de cate ori este nevoie..

Ce este important de tinut minte este ca guilda nu se va dizolva .. Ea a fost formata cand m-am apucat eu de joc adik in februarie 2010 a avut momente bune si momente proaste ca orice guilda insa am tinut de ea. Acuma am devenit o familie si ne simtim bine impreuna pt cei care vor sa ni se alatura sa intre pe http://oldgard.3xforum.ro .

e totul ok baieti :P?

sa facem ceea ce ne place ..

PLAY@@@@@@@@@@@@@@

Link to comment
Share on other sites

sa vina si otelita si facem o cantare si aici :D

Fun its for everyone

da dara cum iu hu hu

ma cum apare cineva nou ,,,, japca fratzica

o fi fata?:D=))

dak e fata a mea e ca eu o vazui primu :bananadance2: :bananadance2: :nanana:

trb sa astepam sa vedem raspunsu :happy1:

nu esti sanatos.... hormonii.... cred

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

~~~~~~~~~~~~~~~~despre numele OLDGARD ~~~~~~~~~~~~~

Am observat ca sunt multe persoane care cauta orice pentru a se lega

Toti zic dc nu este scris oldGuard .. dragi mei oldGuard = garzile vechii . imi pare rau sa va dezamagesc dar noi nu pazim nimik aici ca sa fim o garda......

old gard > gard = in anglia acest cuvant este folosit pentru gastile zonale ale oraselor, insemnand o organizatie de oameni care detin puterea pe aceea zona.

Can zicem oldGard nu ne referim ca detinem noi puterea ci ne referim ca vrem sa fim cum erau odata aceia care jucau mu fara atata orgoliu..

Acuma era deasteptat ca , copiii dupa acest server sa traduca cum vor ei..

P.S: nu conteaza atat de mult numele guildei si conteaza ca a fost creeata o guilda cu un nume care nu a mai fost folosit pana acuma care se prezinta binisor in joc

~~~~~~~~~~sper ca m-am facut inteles ~~~~~~~~~~~~

Link to comment
Share on other sites

Guest ligadreptati

oare ma inseala inainte de noaptea nuntzii?

BATAIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ia organizat black petrecerea buralcilor a dezvirginat vulpea :)))

Link to comment
Share on other sites

aveti si voi topic Clovnii Linkmania. =)) cat despre tine Soare ai o fata de Manelist Nr 1.vezi scoate-ti lantu ala de argint sa il vada lumea =)))))))))))) :rofl1: Zileeee' Gutaz' in za' haus Oltenii la putere sokere les mancati-as =))))))) Sunteti TARI BAIETII!Nota 10 Pentru Circu' a.ma rog era guild voastra aia..sau ce o fi.Old Gard =)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...