Jump to content
Maeve

Gathere Iasi 2010 - 2012

Recommended Posts

:) numa eu pot sa fiu treaza la 6-7 dimineatza si sa bantui prin oras :)))) undeva la ora 2-3 la amiaza cred k e rezonabil.mai asteptam sugestii. :)

la 7 si 15 de obicei is deja in oras :))) si eu nu stau in tatarasi :)))))))

eu tiam zis maeve sunt deacord cu andrei la faza asta. plm 4fun lam tot fumat, amnesia la fel (acolo macar pot sa tin 2-3 mese). parerea mea e ca sunt macar 2 -3 baruri in tudor care pot fi vazute: cum ar wanted,castelu e cam "depasit" da e eftina berea, bila 8 e destul de ieftin da.... pitzi si "prietenei" lui nui place acolo ca are acel je ne sais pas, mai este maxu cu promotia aia 7 beri +1 gratis numa ca sa zicem doar ca nu tuturor le place acolo. plus motor, master, si viper. daca ar fi sa aleg dintre ultimele 3, probabil as merge pe varianta master.

eu am venit cu variante si ar mai fi baruri numa ca.. eu zic ca ajung astea. asta numai ca sa va dau variante la 4fun :)

Link to comment
Share on other sites

mai e max de la noi din VS dar cum eu si bubu stam pe joc enorm de mult cine sa'i spuna :)))

m4x e in iasi la facultate,zilele trecute m-am intalnit cu el si cu un amic tot din vaslui care a mai fost pe la gathere

nu mi-a trecut prin cap sa-i zic,oricum o sa incerc sa-l anunt de gather

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...