Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lucian

97d

Recommended Posts

Guest killerua

Sa stii ca cu suden am avut cele mai frumoase war-uri. Faceam de drag war cu el. ^_^ Dar mi-a facut o faza urata :)), a bagat agil vreo 12k si n-am mai miscat in front. :P

N-a mai facut full ca s-a enervat pe niste tampiti si a luat ceva zeci de zile de suspend, din cate tin minte. Si cand a revenit n-a mai avut chef de xp. :-?

:) Chef a avut, pe final...timp, nu.

Cu Sica sau smiley se certase.

Cu sika, in niciun caz. Luase suspend pentru w7, pentru low si pentru limbaj, parca :blink:

Link to comment
Share on other sites

:) Chef a avut, pe final...timp, nu.

Cu sika, in niciun caz. Luase suspend pentru w7, pentru low si pentru limbaj, parca :blink:

Nu stiu cand a fost asta dar stiu ca in timpul in care jucasem era si Sica, era in Sicily, certuri bla bla, nu mai tin minte exact. In orice caz, juca in perioada in care era Alin.

Link to comment
Share on other sites

De fapt bunny vs munte, restul erau sub mine. :P M-a tavalit munte mult si bine. :)) Asta pana mi-am facut full agil pe bunny_BK. :P Ii mai trosneam si eu vreo doua. Asta pe a doua baza de date. Apoi pe a 3-a baze de date n-a mai miscat unu in fata mea. >:) Singurul care ma batea la war bk full vs bk full, era MrYui, cu [DanY] pe cont. In rest mai deloc. ^^ (eh, ce sa fac si eu, daca mi-au murit laudatorii :)))

ba cu mine n'ai facut :naughty: si btw pe dany nu'l batea nimeni , nu stiu daca juca pe bune dar oricum stia :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest killerua

Nu stiu cand a fost asta dar stiu ca in timpul in care jucasem era si Sica, era in Sicily, certuri bla bla, nu mai tin minte exact. In orice caz, juca in perioada in care era Alin.

Da, da...certuri cu altii, dar nu cu el.

@Prieteni buni :)

Link to comment
Share on other sites

Mmda :) daca e sa vorbim de old style...mg-ul e o placere sa-l cresti..dar cam atat...tin minte niste razboaie tare dragute cu Rede cand aveam anadoi MG-ii mari...stiu ca ma ciomagea bazandu-se pe setul lui full refl si ceva cu Hp Rec parca..degeaba aveam eu agil mai mare :(

Link to comment
Share on other sites

Mmda :) daca e sa vorbim de old style...mg-ul e o placere sa-l cresti..dar cam atat...tin minte niste razboaie tare dragute cu Rede cand aveam anadoi MG-ii mari...stiu ca ma ciomagea bazandu-se pe setul lui full refl si ceva cu Hp Rec parca..degeaba aveam eu agil mai mare :(

ia uite un urat :D , sunt haldi apropo

si dap sunt de acord cu lucian , te batea si vantul pe tine :P

Link to comment
Share on other sites

doar mg-ul meu de 6 rr ce mai batea bk full ca in rest nu prea :))

lasand bug-urile la o parte, nu, nu este posibil ca un mg full sa bata/omoare bk full

nu stiam eu de ce tot imi ceri mana shield atunci :))

N-a facut el Suden full, ca nu mai miscati niciunul.

suden e nab. si atunci, ca si acum s-a lasat ca fraieru.

si atunci ca si acum, i-a parut/ii pare rau ca nu a continuat sa joace.

stia sa joace, pacat ca nu avea pe ce.

Link to comment
Share on other sites

Mmda :) daca e sa vorbim de old style...mg-ul e o placere sa-l cresti..dar cam atat...tin minte niste razboaie tare dragute cu Rede cand aveam anadoi MG-ii mari...stiu ca ma ciomagea bazandu-se pe setul lui full refl si ceva cu Hp Rec parca..degeaba aveam eu agil mai mare :(

ehh las' ca ti-ai facut bk pe bd3 si te-am facut cu mgu meu :> la zer0

un 97d daca s-ar face ar fi kwel :>

poate un 50x ar fi fun.

Link to comment
Share on other sites

pai pe tine te bate si vantul

ia uite un urat :D , sunt haldi apropo

si dap sunt de acord cu lucian , te batea si vantul pe tine :P

mai bine vantul decat gandul ca pe altii mai lucica

PS haldiricaa :X pe unde ratacesti? pm me cu ceva id de mess sa ne mai vorbim line in old times :)

Link to comment
Share on other sites

Din cate tin eu minte da. :-?? Eh, ce mai conteaza, i won! I.R. FLAWLESS VICTORY /bitchslap S2, sux.

Tuuuu sa taci ..ai uitat ca aveam MG full amandoi si la war aveai gura plina de zapada in Devias si ti-am demonstrat ca e diferenta de set ..tu in lk+dsr+dd si eu in lk+dsr+ref si te rupeam cu ref-ul.... :nanana:

Link to comment
Share on other sites

hmm 97 d..... imi amintesc doar ca nu aveam rr si aveam toate seturile de bk +13 relekt, dsr :)) cand am avut si eu 349 lvl sa inchis serveru si am luat filtru ip =))

ce vremuri bune;))

pe 97 d acuma cam 5 ani jucau numai oameni calumea cu care puteai sa te respecti si cu care puteai purta o conversatie placuta ........ acuma ...: " pleaca de aici " " nu sta aproape de tark ca mie frica " "si alte isteri fara niciun sens.................

si am observat ca nu conteaza numai varsta .. am intalnit persoane la 30 de ani care se comporta ca unu de 14 ............ ..

P.S : jucati jocu asta pt a va distra.. si ar fi placut sa ne distram cu toti nu sa ne jignim unu pe altu

sanatate la toata lumea >:D<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...