Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lucian

97d

Recommended Posts

DyLyMaKe -: il omoram eu pe razi

DyLyMaKe -: cu twist

DyLyMaKe -: la 8k agi

vorbeste despre mg full 8k agi vs bk full tot

doar 97d. care-si mai aduce aminte ca eu nu mai stiu. eu stiu ca lua miss non stop bk si poate cate-un damage micut din cand in cand

DyLyMaKe -: ok nu avea rings ca sa nu ma opresc in ref

DyLyMaKe -: dar murea

DyLyMaKe -: in cateva sec

...serios? cateva secunde?

Link to comment
Share on other sites

Nu putea sa-l omoare mg-ul pe bk. Tin minte ca jucam pe bunny sau alexutzu18 (nu mai stiu care) si ma racaiam cu un mg full (Pepsi, pare-mi-se) iar bk-ul pe care jucam nu era full, mai avea cel putin 10 rr. Mg-ul dadea jos bk-ul daca nu apuca sa dea sweal :). Cel putin eu asa tin minte, poate nu jucam eu bine cu bk.

Link to comment
Share on other sites

Guest tekmanstar

Nu putea sa-l omoare mg-ul pe bk. Tin minte ca jucam pe bunny sau alexutzu18 (nu mai stiu care) si ma racaiam cu un mg full (Pepsi, pare-mi-se) iar bk-ul pe care jucam nu era full, mai avea cel putin 10 rr. Mg-ul dadea jos bk-ul daca nu apuca sa dea sweal :). Cel putin eu asa tin minte, poate nu jucam eu bine cu bk.

corect , dar qm a zis Lucian ... la full stats pe 97d , mg nu dadea joc bk

Link to comment
Share on other sites

vorbeste despre mg full 8k agi vs bk full tot

doar 97d. care-si mai aduce aminte ca eu nu mai stiu. eu stiu ca lua miss non stop bk si poate cate-un damage micut din cand in cand

...serios? cateva secunde?

eu bateam 3-4 bk full deodata cu tedy, desigur cu 1hk :D

la fel si nubu de pante

Link to comment
Share on other sites

eu bateam 3-4 bk full deodata cu tedy, desigur cu 1hk :D

la fel si nubu de pante

Aha! Aha! Mi-aduc aminte.

eu: ba tu ai 1hithack.

tu: nu nu, e doar skill.

=))

Trebuia sa ai calculator prost/lag incat sa iei bataie cu bk-ul full in fata unui MG. MG-ul sa te deruteze prin slash/culling blade/bug-ul ala din davias si ala esti. :P Ah, good oh memories. ^^

Ce trist era SM-ul full vs BK full. :)) Permmiss. :))

Link to comment
Share on other sites

Aha! Aha! Mi-aduc aminte.

eu: ba tu ai 1hithack.

tu: nu nu, e doar skill.

=))

asa m-a facut si pe mine pe sm-ul lu' deian

era si event

aveam full hp, nu ma nimerea in teleport si deodata JAP CAPAC cu hacku :))

mai era si gm de fata

cand se mira careva zicea "CE AVETI MA AM 1K AGIL 1K STR" :))

ah ce misto era. faceam 1-200 intr-o juma de ora. se mirau toti cum =))

era aiurea la war ca le mai dadeai cate-un d/c accidental. da' cand reveneau nu se prindeau. bietii credeau ca le-a cazut netu' :<

Link to comment
Share on other sites

Aha! Aha! Mi-aduc aminte.

eu: ba tu ai 1hithack.

tu: nu nu, e doar skill.

=))

Dadeam de 2-3 ori cu skill si abia dupa click1, intrucat sa nu se cunoasca :whistle:

Tin minte ca aveam un mg 349 facut pentru war non-rr, 1str, 1k agil si le ziceam ca ii omor asa repede din cauza la toma ca avea luck, mai erau care si credeau asta :D

Link to comment
Share on other sites

Da ma, si uitasem de asta. :)) Stai ca nu mai tin minte cum era, iti dadea cineva mana shield, dupa care te-apucai sa dai in el sau el in tine, intre timp iti crestea hp-ul, ajungea la ceva sute de milioane, iar cu niste iteme de reflect pe tine, murea oricine dadea in tine. :D

Link to comment
Share on other sites

Da ma, si uitasem de asta. :)) Stai ca nu mai tin minte cum era, iti dadea cineva mana shield, dupa care te-apucai sa dai in el sau el in tine, intre timp iti crestea hp-ul, ajungea la ceva sute de milioane, iar cu niste iteme de reflect pe tine, murea oricine dadea in tine. :D

dadeai in el cand avea ms. da

da' nu putea sa faca prea multe chestii. daca dadea q se ducea bug. daca avea hp rec se ducea bug. dar oricum era badass

Link to comment
Share on other sites

bunny vs imortals :)))) remember?!

De fapt bunny vs munte, restul erau sub mine. :P M-a tavalit munte mult si bine. :)) Asta pana mi-am facut full agil pe bunny_BK. :P Ii mai trosneam si eu vreo doua. Asta pe a doua baza de date. Apoi pe a 3-a baze de date n-a mai miscat unu in fata mea. >:) Singurul care ma batea la war bk full vs bk full, era MrYui, cu [DanY] pe cont. In rest mai deloc. ^^ (eh, ce sa fac si eu, daca mi-au murit laudatorii :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest killerua

De fapt bunny vs munte, restul erau sub mine. :P M-a tavalit munte mult si bine. :)) Asta pana mi-am facut full agil pe bunny_BK. :P Ii mai trosneam si eu vreo doua. Asta pe a doua baza de date. Apoi pe a 3-a baze de date n-a mai miscat unu in fata mea. >:) Singurul care ma batea la war bk full vs bk full, era MrYui, cu [DanY] pe cont. In rest mai deloc. ^^ (eh, ce sa fac si eu, daca mi-au murit laudatorii :)))

N-a facut el Suden full, ca nu mai miscati niciunul.

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca cu suden am avut cele mai frumoase war-uri. Faceam de drag war cu el. ^_^ Dar mi-a facut o faza urata :)), a bagat agil vreo 12k si n-am mai miscat in front. :P

N-a mai facut full ca s-a enervat pe niste tampiti si a luat ceva zeci de zile de suspend, din cate tin minte. Si cand a revenit n-a mai avut chef de xp. :-?

Link to comment
Share on other sites

A fost o vreme parca cand IMORTALS avea vreo 6-7 bk'i full in guilda.Am avut si eu mg full dar degeaba...bk'u daca are 16k agil si la restul full aproape ca e tatic printre restul caracterelor.Tin minte cat ma mai harjoneam cu bunny,dar dupa ce isi bagase agil numa cu buff mai eram smardoi :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...