Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

1deamon

event de retragere

Recommended Posts

cel mai simplu - trivia - 20 de intrebari - cine raspunde la cele mai multe ia tot :dance:

nu e mai bine daca nu postati aceste aberatii?

vrei sa participi participi nu sunt de acord ca in timp ce faci exp sa primesti si premii...

Link to comment
Share on other sites

Guest _Shade_

asa si asta ce e ?

stiam cum arata nu era nevoie sa-mi arati u

Continuasem "discutia" cu el aici, pentru ca Ice ne inchisese un topic.

Lasa-ma cu postatul "off topic", fit-ar eventul de ras. Iti faci retragerea de pe un joc de 200Mb, cu surle si trambite, mai ceva ca Zinedine. :)

Presupun ca inainte de a face asta, ti-ai gasit si prietena pe messenger, nu?

Link to comment
Share on other sites

Continuasem "discutia" cu el aici, pentru ca Ice ne inchisese un topic.

Lasa-ma cu postatul "off topic", fit-ar eventul de ras. Iti faci retragerea de pe un joc de 200Mb, cu surle si trambite, mai ceva ca Zinedine. :)

Presupun ca inainte de a face asta, ti-ai gasit si prietena pe messenger, nu?

exista functia pm..puteai continua acolo discutia...

nu folosesc yahoo sau alt program gen chat

si nusht ce te doare pe tine ce event fac eu.. nu te-a pus nimeni sa te implici..

totusi ii da cineva un warn up celor cu spamul...??

Link to comment
Share on other sites

u vei fi in echipa care e contra mea...

nu de alta... dar sa am o satisfactie ..daca tot castig ^_^

el vrea sa fie observer, nu ai observat? si nu inteleg ce legatura are dota cu mu-ul .... dar in fine ..... de cand e picat sv oamenii spun numai aberatii ..... fac spam ...... in concluzie is morti fara mu :error: :error: :error:

Link to comment
Share on other sites

la soccer..jedi nu tine de mine..acolo trebuie neaparat admin on... + nusht daca merge nu am obs pe nimeni sa joace soccer...

cum era pe 97d...

Nu se poate soccer cu admin on. Cum incepe meciul luam d/c instant din pacate. Dar nu trebuie neaparat admin on, ii poti organiza si tu.

Link to comment
Share on other sites

Nu se poate soccer cu admin on. Cum incepe meciul luam d/c instant din pacate. Dar nu trebuie neaparat admin on, ii poti organiza si tu.

Aveam nevoie de admin pe post de arbitru :( Da` ma gandesc ca se poate si fara... asta daca playerii sunt fairplay

Verjnel - din topicul guildei Ang3liK.

Sincer, e dezolant.

@Mai da niste reply-uri d-alea pe ritm de rock and roll ca mai am niste cuvinte ce le-am gasit prin DEX banatene.

@@Oltenii au invadat Timisoara si pare sa arate un oras urat, nu astia ca tine, a?

Continuasem "discutia" cu el aici, pentru ca Ice ne inchisese un topic.

Lasa-ma cu postatul "off topic", fit-ar eventul de ras. Iti faci retragerea de pe un joc de 200Mb, cu surle si trambite, mai ceva ca Zinedine. :)

Presupun ca inainte de a face asta, ti-ai gasit si prietena pe messenger, nu?

Oltene... vezi-ti de treaba, incepi sa ne plictisesti. Du-te acolo la tine-n sat si daca ai nervi da la sapa pana te calmezi,poate faci si tu un ban cinstit,iti mai misti curu de pe scaun.

Link to comment
Share on other sites

Sa fie ceva de genu: Cine are cel mai mare numar castiga.

Pentru inceput este nevoie de 10 box of heaven si 10 heart of love care trebuie aruncate:

Punctele din Box of Heaven:

1. Jewel of Chaos - 2 Puncte

2. Imp, Uniria, Angel - 3 Puncte

3. Jewel of Bless - 4 Puncte

4. Jewel of Soul - 5 Puncte

5. Jewel of Life - 6 Puncte

6. Rena - 10 Puncte

Punctele din Heart of Love:

1. Item+x (x reprezinta nivelul itemului) = X Puncte

Regulile eventului pot fi schimbate oricand [la inceputul sau, inainte de a se arunca] de catre cel care il tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...