Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

1deamon

event de retragere

Recommended Posts

salutari

am decis sa ma retrag de pe acest db..

iar cu aceasta ocazie voi organiza un event de retragere sponsorizat de mine

as dori o mana de ajutor din partea voastra in a alege 3 modeluri de event

cele mai frumoase eventuri vor fi premiate cu cate 10 bok

premiile le voi anunta la momentul oportun

va astept cu ideile in acest topic

cu stima si respect

Dracushoru

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Te-ai tacanit?

Hib zice ca e dezamagit ca nu ati facut duel, deci mai ai chestii de rezolvat pana sa te lasi.

am vb dl-ul va ramane in grija unei prietene..

poate pe urmatorul db va avea ocazia sa piarda duelul :)

astept propuneri inca :)

si app

puteti oricand da un beep ptr gathere :) vin cu cea mai mare placere

Link to comment
Share on other sites

Pai...un event din mai multe parti...

Mai intai un find & trade pe orice harta vrei

Dupaia primi 10 se vor inscrie la un event trivia care se va desfasura in biserica...se vor pune 5 intrebari si vor fi 5 castigatori

Apoi cei 5 mergi la pg cu ei si faci o cursa ..primi 3 trec mai departe

Si dupaia un race din lore pana in lt7 ....ma rog..sau ceva de genu..mai schimbi tu :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Hibridu

Avand in vedere dragostea noastra pentru duel si pk, un event pk pentru char non rr ar fi dragut zic eu. La gathere stai calm ca nu scapi tu.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic... sa demonstrezi ca ai un suflet mare si bun si sa imi dai mie bok-urile sa ma marit :D :>. Si la drop event participa toata lumea. Cum poti sa te retragi mai frumos decat sa donezi bok-uri sa faci 2 oameni fericiti ? :D ( si multi altii de fapt, care beneficieaza de boks ) :D

Link to comment
Share on other sites

Eu zic... sa demonstrezi ca ai un suflet mare si bun si sa imi dai mie bok-urile sa ma marit :D :>. Si la drop event participa toata lumea. Cum poti sa te retragi mai frumos decat sa donezi bok-uri sa faci 2 oameni fericiti ? :D ( si multi altii de fapt, care beneficieaza de boks ) :D

ce a vrut miha sa spun e sa fi sponsorul nuntei ei :) ca un sfarsit :P

Link to comment
Share on other sites

Pai...un event din mai multe parti...

Mai intai un find & trade pe orice harta vrei

Dupaia primi 10 se vor inscrie la un event trivia care se va desfasura in biserica...se vor pune 5 intrebari si vor fi 5 castigatori

Apoi cei 5 mergi la pg cu ei si faci o cursa ..primi 3 trec mai departe

Si dupaia un race din lore pana in lt7 ....ma rog..sau ceva de genu..mai schimbi tu :P

Asa ceva ar merge bine ..... sa fie ceva mai complex .....

ce a vrut miha sa spun e sa fi sponsorul nuntei ei :) ca un sfarsit :P

chiar asa o fi de prost omu sa nu isi dea seama ce o spus mihaela ..... inteleg sa te bagi unde ai ce zice..... dar asa sa postezi numai ca sa te afli in treaba ..... sa mor daca te inteleg ....... da oricum aia cu Master Spammer nu ai pus-o tu degeaba .......

Link to comment
Share on other sites

Asa ceva ar merge bine ..... sa fie ceva mai complex .....

chiar asa o fi de prost omu sa nu isi dea seama ce o spus mihaela ..... inteleg sa te bagi unde ai ce zice..... dar asa sa postezi numai ca sa te afli in treaba ..... sa mor daca te inteleg ....... da oricum aia cu Master Spammer nu ai pus-o tu degeaba .......

Daca ma vezi pe mine mai prost lasama sa fiu prost si in loc sa fi si tu mai "inteligent" ca mine si sa te faci ca nu ma vezi ma bagi in seama si imi arati ca suferi si ca nu stiu ce pica sau ura ai pe mine si vrei sa im faci ceva rau dar ma rog mie nu imi pasa ca stiu ca esti demn de mila ! Bafta ! Nici ca te mai bag in seama !

Link to comment
Share on other sites

Daca ma vezi pe mine mai prost lasama sa fiu prost si in loc sa fi si tu mai "inteligent" ca mine si sa te faci ca nu ma vezi ma bagi in seama si imi arati ca suferi si ca nu stiu ce pica sau ura ai pe mine si vrei sa im faci ceva rau dar ma rog mie nu imi pasa ca stiu ca esti demn de mila ! Bafta ! Nici ca te mai bag in seama !

nu cred ca te-am facut prost ...... m-am uitat peste tot unde postezi si in unele posturi chiar ai idei bune, si cateodata raspunsurile pe care le dai la undele probleme chiar folosesc celorlalti ..... dar.....exista si un dar ca de asta ma leg de tine ....... de multe ori te bagi aiurea in conversatie ..... sau postezi de dragul de a posta ....... si ma leg de tine deoarece esti singurul de pe forum care l-am vazut sa faca asa ceva pana acum........

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyakos.

bv Drac ma bucur ca ai ajuns la concluzia asta si eu sunt de aceeasi parere ..defapt ti-am si zis pe pm parerea mea,

Bafta in continuare, sa ne`auzim cu bine.

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca te-am facut prost ...... m-am uitat peste tot unde postezi si in unele posturi chiar ai idei bune, si cateodata raspunsurile pe care le dai la undele probleme chiar folosesc celorlalti ..... dar.....exista si un dar ca de asta ma leg de tine ....... de multe ori te bagi aiurea in conversatie ..... sau postezi de dragul de a posta ....... si ma leg de tine deoarece esti singurul de pe forum care l-am vazut sa faca asa ceva pana acum........

si nus cu ce te deranjeaza pe tine personal..ai ura ca am iesit atunci din hh si am intrat in honey ? sti bine din ce cauza am iesit si cat am fost al voi si cand am plecat nu m am certat cu nimeni si nu am dat dovada de nesimtire doar cu love m am certat si sti dece ! si asta ca postez daca postez aiurea eu iau warn nu tu..deci nu vad cu ce te deranjez ! in fine....cat am fost in hh nu am avut probleme cu tine sau cu dobrica ca nus care posteaza dar ma rog...

Link to comment
Share on other sites

Puteai sa fii si in HH ca tot asa iti spuneam...... chiar nu ma intereseaza ca esti in Honey ....... puteai sa fii si in Adicted ca tot asa era ....... si nu am nici o ura, stai linistit ........ asta crezi tu ......... posteaza unde vrei ,cand vrei, cat vrei ca vad ca o dai in sentimente de acum ....... nu ai inteles ce am vrut sa spun .........bft

APP sry de off topic....... vad ca vb de altii si fac si eu la fel :(

Link to comment
Share on other sites

Cel mai tare ar fii un Soccer in Arena. Caractere non reset ... aici la alegerea "organizatorilor ... cu seturi din magazin sau seturi facute din bok etc.

Un minim de 4 Echipe

Tip Campionat (descalificari)

Se poate juca pe Scor sau pe timp.

Un arbitru neutru (ex. Admin)

Eventu facut intr-o sambata ca de ex. cand e lumea acasa

Anuntat eventu din timp, ca sa se pregateasca lumea.

Fiecare guild isi poate alege 5 membrii care sa faca un Guild cu charuri non reset pt soccer.

Cu un pic de imaginatie si niste fruits,poti sa-ti faci charuri destul de tari

Un pic de fairplay din partea jucatorilor , dati in minge nu in player ... dar o sa fie arbitru sa observe sau se pot Folosi doar magii si skilluri Gen . Lightning/fire ball pt SM. Skillul de arma sau deathstab pentru BK . Elfu de ex ar putea folosi ice-ul ca sa puna echipa adversa in dezavantaj, DL-ul are un spell nu mai stiu cum se numeste care e fix buna. Oricum astea le-am putea stabili pe parcurs... niste reguli ca sa ofere o buna functionare a eventului

Premii (depinde cate echipe participa)

la 4 echipe premiu doar locu 1 . Locu 2 un premiu de consolare de sunt sponsori.

La 6 echipe locu 1 si 2 . premiu 3 la fel daca sunt sponsori.

Pe langa ce ofera Drachusoru ar putea oferi fiecare membru din echipa de soccer cate un 10 15 bless simbolic .

Dureaza ceva timp sa organizezi un asa event si eventu in sine dureaza... dar ar iesi frumos si ar fii ceva nou , poate si-ar mai misca si playerii fundu de pe spoturi.

Eventu ar putea dura mai multe zile, depinde de echipe si modu (timp/scor) care ar fii ales.

LE: Daca ne-am implica mai multi player si minim un admin, am putea trage un campionat pe cinste.

Succes :D

LE2: Daca ar fii organizat un asemenea event, cu timpu ar putea deveni un obicei . Campionat desfasurat o data la 1 luna de exemplu . Fiecare guild mai rasarit sa aiba o echipa, si doar una sa ajunga campioana :D Facut un topic special pt event unde sa fie Hall of fame-ul campionatului.

Link to comment
Share on other sites

' date='13 August 2010 - 20:22' timestamp='1281720165' post='5288297']

pk event for non rr la toate rasele si apoi si intre finalisti :box: :bananadance2:

pk nonrr am luat in considerare..

dar ma voi gandi care vor fi conditiile..

ptr ca poate veni cu un set +13 lk dsr dd..o aripa lvl2 +13 cu harmony pe ele...si degeaba ar veni restu daca nu ar fi macar aproape la fel de bine imbracati..

de asta cred ca se va face cu seturi de la magazin..sa fie cat de cat echilibrate..

la soccer..jedi nu tine de mine..acolo trebuie neaparat admin on... + nusht daca merge nu am obs pe nimeni sa joace soccer...

cum era pe 97d...

Link to comment
Share on other sites

Pai daca ar merge ar fii frumos :P E putin mai complex de organizat si nu cred ca nu s-ar gasi un admin care sa ajute :)

Link to comment
Share on other sites

Guest _Shade_

Pai daca ar merge ar fii frumos :P E putin mai complex de organizat si nu cred ca nu s-ar gasi un admin care sa ajute :)

Verjnel - din topicul guildei Ang3liK.

Sincer, e dezolant.

@Mai da niste reply-uri d-alea pe ritm de rock and roll ca mai am niste cuvinte ce le-am gasit prin DEX banatene.

@@Oltenii au invadat Timisoara si pare sa arate un oras urat, nu astia ca tine, a?

Link to comment
Share on other sites

Verjnel - din topicul guildei Ang3liK.

Sincer, e dezolant.

@Mai da niste reply-uri d-alea pe ritm de rock and roll ca mai am niste cuvinte ce le-am gasit prin DEX banatene.

@@Oltenii au invadat Timisoara si pare sa arate un oras urat, nu astia ca tine, a?

asa si asta ce e ?

stiam cum arata nu era nevoie sa-mi arati u

sper sa ii dea un moderator o mica pauza..domnului de mai sus...

a postat off topic

on topic

inca va astept cu idei....

pana atunci sper sa ma si hotarasc la o data :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...