Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mau

Castle Siege

Recommended Posts

Guest Jo!nT

nu va dati seama ca e un joc? nici macar nu e pe bani. daca pierzi castelu ce pierzi? nimic in viatza reala, va e asa de greu sa jucati corect, atatea tiganeli pentru spoturi, pk`uri, castel, ks. E un joc.

Cat despre old, are dreptate. Masuri se iau de cel putin 3 sau chiar 4 luni soooo wtf? Odysseus te rog frumos :D

doar asa stiu astia din HH sa faca rost de spoturi ,mai ales aia din SeVeN

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

da adevarul e ca eu am folosit auto-combo cum foloseste mai bn de jumatate de servar

dar speed sau dinobug sau alte programe nu am folosit niciodata

chiar as vrea sa ne arate domni admini niste loguri sau un scan sa vedem care a folosit speed

si desigur sa se acorde suspendul meritat.(indiferent ca e din HH Honey sau Addicted)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

da adevarul e ca eu am folosit auto-combo cum foloseste mai bn de jumatate de servar

dar speed sau dinobug sau alte programe nu am folosit niciodata

chiar as vrea sa ne arate domni admini niste loguri sau un scan sa vedem care a folosit speed

si desigur sa se acorde suspendul meritat.(indiferent ca e din HH Honey sau Addicted)

:tiphat:

macar recunosti nu ca alti ... infine scan o sa fie cand vor zbura porci ... desi ar fi bine primit

altfel in scurt timp tot mai multi o sa apeleze la programe si atuncia chiar o sa fie bataie

intre pc-uri nu intre caractere le joc ... si in cunostiintele acumulate dea lungul timpului .

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

dupa parerea mea nici autocombo nu ar trebui sa fie permis

http://img683.imageshack.us/img683/8389/screen071121290003.jpg

http://img180.imageshack.us/i/autob.jpg/

prostule care este am scris asa pt ca asa mi-a scris cioby in castel =)) si am scris si eu la caterinca daca te uiti la printu meu exact atuncia am murit si am vrut sa le scriu lor da deja am murit cand am dat enter ... nu am dat nici un combo tot cs-ul si tu imi zici ca am auto =))) decat sa ma jok cu programe mai bine nu ma jok tarzanel

Link to comment
Share on other sites

nu team acuzat, am pus doar un print, nush prin ce merit eu ca tu sa ma faci prost da in fine. nu team acuzat cred, sau daca ma insel imi cer scuze, nu vreau sa fac acuzatii nefondate

e doar un print nu dovedeste nimic, nici ca`s prost nici ca folosesti autocombo

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

nu team acuzat, am pus doar un print, nush prin ce merit eu ca tu sa ma faci prost da in fine. nu team acuzat cred, sau daca ma insel imi cer scuze, nu vreau sa fac acuzatii nefondate

e doar un print nu dovedeste nimic, nici ca`s prost nici ca folosesti autocombo

imi cer scz ... credeam ca ma acuzi de gunoaie deastea ... inca nu am ajuns sa ma injosesc in halu asta sa imi bag auto q , auto combo , speed

Link to comment
Share on other sites

culmea,cat ati tinut voi castelu saptamani bune,nu a zis nimeni nimic,nu s-au deschis 100 topicuri,acuma cand sunteti voi cei neputinciosi,va plange ti,jalnic

nu mai aveti doar voi n bk full,si acum castiga cei care au organizarea mai buna+ca e mult mai usor sa aperi decat sa ataci,mai ales cand tu aperi si te ataca 2 aliante mari,asa ca nu va mai plange-ti

Link to comment
Share on other sites

am oferit o informatie moderatorilor cum sa fie depistat dinobug-ul. ei in loc sa se chinuie sa dea vreo 2-3 suspenduri de 99, au scos comanda /move crywolf. dinobug se poate face si fara move. daca nu se rezolva problema o sa folosim si noi.

gunit de asta trecea printre noi ca prin branza, fara sa primeasca pic de reflect. ciudat e ca dracy statea intre 3-4 bk full din honey si nu murea, da cand aparea gunit il culca din 3-4 twisturi. de mine nici nu mai zic ce dmg de cacat dadeam in el cu buff si critical. el in schimb imi rupea bk-ul din 5-6 twist avand ms buff si sweal pe mine.

Link to comment
Share on other sites

culmea,cat ati tinut voi castelu saptamani bune,nu a zis nimeni nimic,nu s-au deschis 100 topicuri,acuma cand sunteti voi cei neputinciosi,va plange ti,jalnic

nu mai aveti doar voi n bk full,si acum castiga cei care au organizarea mai buna+ca e mult mai usor sa aperi decat sa ataci,mai ales cand tu aperi si te ataca 2 aliante mari,asa ca nu va mai plange-ti

aici ai cea mai mare dreptate ... is de acord in totalitate cu tine .... cred ca cel mai bine ar fi sa se imparta castelul in 2 ca sa nu mai fie probleme de genul asta ... fiecare cu partea lui ....

Link to comment
Share on other sites

Ca sa prevenim spamul si insultele inevitabile vom da iar close...

Da e ciudat cum imediat o alianta pierde castelul incepe sa urle pe aici ..uitand ca exista inca cateva topice in care ei sunt acuzati la randul lor de lucruri murdare

Hotul striga hotii etc...dar cine e vinovat va platii indiferent de tag

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...