Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mau

Castle Siege

Recommended Posts

mai isi au rostul CS`urile pe srv`ul asta?...de mai bine de 1luna CS`ul se rezuma doar la speed, unii au uitat deja cum e sa joci acest joc, joaca 10-20min corect, isi dau seama k sunt incapabili sa joace corect si recurg la speed sau la alte smecherii :pottytrain2:

Link to comment
Share on other sites

mai isi au rostul CS`urile pe srv`ul asta?...de mai bine de 1luna CS`ul se rezuma doar la speed, unii au uitat deja cum e sa joci acest joc, joaca 10-20min corect, isi dau seama k sunt incapabili sa joace corect si recurg la speed sau la alte smecherii :pottytrain2:

+ ca e si un lag de numai...

Link to comment
Share on other sites

aveti dreptate cu mine, dar stiti ce s-a schimbat? :) Calculatorul, mi-am schimbat si eu calculatorul care-l aveam din 2003 ceea ce ma face sa nu mai am lag, sa iasa FS-ul cum trebuie si sa fiu nevoit sa dau cam 15 sw-uri pe cs sa-mi iasa FS :) Acelasi jucator, aceeasi tactica, doar calculator nou :)

Link to comment
Share on other sites

aveti dreptate cu mine, dar stiti ce s-a schimbat? :) Calculatorul, mi-am schimbat si eu calculatorul care-l aveam din 2003 ceea ce ma face sa nu mai am lag, sa iasa FS-ul cum trebuie si sa fiu nevoit sa dau cam 15 sw-uri pe cs sa-mi iasa FS :) Acelasi jucator, aceeasi tactica, doar calculator nou :)

lasati faza cu pc`u de ultima generatie k nu tine

Link to comment
Share on other sites

ba tine =)) cand treci de la 512 rami la 4 giga ddram3, de la procesor de 2 gHz la i5 sau de la placa video cu 64 de rami la 1 gb ddram cuda, eu zic ca se vede o diferenta. Tu ce zici? :)

Link to comment
Share on other sites

sunt multe chestii dubioase si le-am urmarit la fiecare CS. ori se pune capat, ori aprovizionez toata alianta mea cu ce stiu eu ca se foloseste si jucam tati cum e la moda. eu unu m-am saturat ca bk full, full buff, crit si ms sa ma chinui 15 minute sa omor un SM din HH, si sa vina gunit si sa invarta de doua ori twistul si sm-ii nostri sa fie pe spate (bineinteles si sm-ii nostri cu full ms, sweal, buff). ciudat nu? acelasi lucru se intampla si cu unele elfe. ale noastre pica din prima, si unele din hh stau fara nici o problema intre 4-5 bk full.

am incercat sa filmez insa nu ma tine pc-ul. mi se blocheaza mouse-ul daca dau drumu la filmare si apas qqq in acelasi timp. (indiferent ca folosesc autoqqq indiferent ca-l dau manual, are acelasi efect).

va pot demonstra si eu ca ma duce mintea si iau castelul in maxim 20 de minute daca vreti.

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

sa curga cu programele ca moderatorilor nu le c-am pasa de asta ... m-am plictisit sa vina 5 bk full cu ms si cu buf sa dea in mn de le sar capacele si sa apara Maximus Gunit sa imi arete bb si sa cad lat ... de HHunterZ nu mai zic nimika nici la bk full nu-i dadeam asa mic dmg cum ii dadeam lui ... pe toti dl-i il culcam instant la el nici nu avea rost sa incerc ca era de prisos... luati masuri sau activam toti programele si ne batem in programe

Link to comment
Share on other sites

daca vedeam ca ai mana shield nici nu dadeam in tine ca nu avea rost sa stam 10 min acolo :) dar daca vad ca iti dau dmg mare normal ca nu ai mana shield si pici :) sau expira swealul si pici :-?

cat despre HH :-? are set bun :)

Link to comment
Share on other sites

Sunt cateva topicuri inchise si se asteapta un raspuns. Sper ca intr-un final sa se dea acel raspuns mult asteptat (de mai bine de o luna de zile).

Inca odata ajung sa cred ca moderatori sunt pusi doar pentru sectiunea plangeri in defavoarea jucatorilor (pentru a arunca cu suspenduri in stanga si`n dreapta), iar cand vine vorba de o problema, aceasta este lasata mult si bine in asteptare, ba chiar si fara raspuns...

Link to comment
Share on other sites

Guest Rashta

nu vin la CS de azi de maine,dar nici la 40 rr nu picam de la DL full si acum ma omoara maretul tsuling cu ms si buff din cateva bucati.vai steaua voastra bai frate,v`ati pisat si pe ultima farama de frumusete din jocu asta si va rog nu`mi bagati pe gat prostii gen PC bun ca si eu am PC bun si tot nu pot pica "anumite specimene" de parca ar fi superman.

cat despre Gunit,intradevar joaca bine,dar cateodata nu e normal sa pic asa repede ca BK full proaspat buffuit si set bun

Imi parea rau la un moment dat ca am dedicat destul timp jocului asta iar acum,sincer,chiar regret

O seara buna

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest kreeper

Da am fost si eu azi la cs-ul asta ce a mai ramas din el, ne strangeam toti gramada 2-3 party-uri de la noi, ne bufam, ne dadeam mana, sweel de toate si vine Gunit si ne omoara pe toti, deci nimeni nu a scapat. Ti-am si dat pm gunit, ti-am spus ca ma apuc sa te filmez daca nu scoti speedu, cand toti iti zic ca ai si tu si tsuxing care m-a omoarat de 3 ori cand aveam de toate pe mine, cat de nesimtit poti fi sa spui ca e de la PC. Si eu am PC aproximativ ca si configuratia data de tsuxing mai sus si nu rezist. Nu ma omoara 4 bk dand simultan in mine asa repede cum ma omoara unu cu speed.

Daca nu se iau masuri sa se opreasca speedul, o sa ma asigur ca tot serverul primeste speedul si personal ii invat pe fiecare cum sa il foloseasca si atunci sa vedem cine mai ramane pe server ..... si stiti ca pot.

Intr-o saptamana ma apuc de treaba!

Link to comment
Share on other sites

eu sper sa primeasca toti cei care folosesc speed 99 zile :)) eu nu folosesc si nici nu am folosit vreodata, nu doar ca vreau un CS curat fara programe & shituri dar nici nu mi`as risca BK-ul pt un anumit avantaj dat de speed

Link to comment
Share on other sites

Guest kreeper

Da ma nu folosesti ai iteme de +50 poate si esti prea bun pentru noi astea mai fraieri.

Link to comment
Share on other sites

Sa nu zic ca nu puteam sa ies din TS`u lu unu si lu altul ca sa merg 5 coordonate mai sus sa omor o elfa, iar tu te plimbai de buna voie prin TS`u nostru de parca nici unul nu trageam.

De PC nu ma plang, am jucat cu CS de Lineage, n-am avut nici o problema... asa ca nu va mai laudati cu avioanele voastre ca nu e din cauza PCului.

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se dea la toti care au folosit speed si orice alt program 99 de zile ss.

LiNU... si eu(Barosanu) am avut ms si buff si mi`ai dat numa 1 tw...cum asa?

Liquid... pe HHunterZ a jucat Luixa... a fost prima data cand a jucat pe DL... ce draq sa foloseasca?

Tyrexelu...cum draq nu iti dadeam deloc dmg? Nici eu, nici Gunit, nici cioby, nici ^Sica^ ... dar in schimb ^Sica^ te muta cu lighting... bug ceva?

Link to comment
Share on other sites

nu vin la CS de azi de maine,dar nici la 40 rr nu picam de la DL full si acum ma omoara maretul tsuling cu ms si buff din cateva bucati.vai steaua voastra bai frate,v`ati pisat si pe ultima farama de frumusete din jocu asta si va rog nu`mi bagati pe gat prostii gen PC bun ca si eu am PC bun si tot nu pot pica "anumite specimene" de parca ar fi superman.

cat despre Gunit,intradevar joaca bine,dar cateodata nu e normal sa pic asa repede ca BK full proaspat buffuit si set bun

Imi parea rau la un moment dat ca am dedicat destul timp jocului asta iar acum,sincer,chiar regret

O seara buna

:tiphat:

da rica fraierica, ai tu calculator bun =)) dar eu eram cel care dadeam cu FS =)) Ca sa intelegeti copilasi :) Calculator bun -> iese FS-ul f rpde ;) Mi se poate intampla sa dau sw sa mearga FS, sa dau de un sm full buff si ms sa dau in el si sa fiu nevoit sa dau iar sw sa-mi mearga FS :)

@Old, te-am omorat doar de 2 ori si n-aveai buff ;) Nu omor bk cu buff decat daca am eu buff si aia greu ;)

Cat despre ideea voastra mareata sa va adunati cu zecile, asa sa faceti cs de cs sa vedeti ce "bine" merge.

Daca intru pe sm ma omorati la Pastele cailor ;)

http://www.youtube.com/watch?v=n0-m3xKdP9k .. pentru voi

Pana acum nu zicea nimeni nimic de mine, desi acelasi stil de joc am, dar se intreba cineva de ce nu iintram in camera... ever? Acum dau ture in camera fara griji -> calculator bun.

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

daca vedeam ca ai mana shield nici nu dadeam in tine ca nu avea rost sa stam 10 min acolo :) dar daca vad ca iti dau dmg mare normal ca nu ai mana shield si pici :) sau expira swealul si pici :-?

cat despre HH :-? are set bun :)

se putea sa gasesti un alt motiv inafara de buf/ms/sweal? ma lasi ma ca stateai la pod cate 2-3 minute si dmg-ul, defensul tau nu se schimba ... ce naiba e permanent ? de unde imi iau si eu deala? parca toate dispreau dupa 1min 20sec sau cat drac ca am uitat ... la tine tinea la infinit

da ma asa e am uitat HH avea setu +14 ce prost sunt :pumn: ... infine sa ajuns urat de tot sa o dea lumea in programe

1d2a3 ce sa mai zic bk care se plangea acu 1 luna ca el e cinstit si acu il bate auto combo "1d2a3" ce sa zic :cool2:

orcum domni moderatori or sa dea iar TC si iar o sa se uite de topicurile de genu ... pt ca intra VOSY cu macro si tre sa-i dea ss

ca a cules 10bless :P ... asa ca tot ce spunem e de prisos .... orcum tin sa precizez ca si JackDaniel ii place doar calare daca intelegeti ce vreau sa spun

legat de TsuXing eu n-am obs nimika neobisnuit ... tot asa rpd il omoram si el nu ma putea omor

Hai Noroc! :beer:

Link to comment
Share on other sites

nu va dati seama ca e un joc? nici macar nu e pe bani. daca pierzi castelu ce pierzi? nimic in viatza reala, va e asa de greu sa jucati corect, atatea tiganeli pentru spoturi, pk`uri, castel, ks. E un joc.

Cat despre old, are dreptate. Masuri se iau de cel putin 3 sau chiar 4 luni soooo wtf? Odysseus te rog frumos :D

Link to comment
Share on other sites

CEA MAI TARE SCUZA

MIAM LUAT CALCULATOR NOU :)))))))))))))))))))

drogate, trage o linie si ia-o de la capat =)) Nu este o scuza, ca sa ma scuz inseamna ca as recunoaste ca am coduri, eu doar le explic omuletilor cum de "iesea asa rpde FS-ul ";;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...