Jump to content
Luci

Miss Bikini International, castigat de o romanca

Recommended Posts

Romanul e roman pana la moarte. Daca nu castiga, criticati. Ca o romanca e normal sa nu poata iesi pe primul loc.

Cand castiga, comentati. De ce a castigat, uite cum arata, uite cum se f*te.

E MISS BIKINI for fuck`s sake.

Felicitari.

Daca juriul a considerat ca merita premiul, atunci poate asa este.

Ce a facut cu gura, cu mana sau cu cu*ul, este strict problema ei.

Controleaza-ti limbajul

Warn Up + 14 zile suspend pt. warn 100%!

Link to comment
Guest Andrey32

Mama ce buna e,romancele sunt aproape cele mai frumoase si bune din lume.Cand am mers in Bulgaria si in alte tari numai strambe am vazut.JOS PALARIA.

Link to comment

In urma acestor critici si pareri dure a utilizatorilor de pe linkmania, Diana Irina Boanca a decis sa returneze premiul castigat spunand ca ei ii pasa de ceea ce spun utilizatorii de pe linkmania si ca nu e corect, ca alta fata ar trebui sa castige ca ea este urata.

Nu cred ca este vreo unul in stare sa spuna ca este urata, stiind ce bufnitza au la usa, si pe langa faptul ca iar nu sunteti voi in masura sa jurizati, voi o faceti, ca deh, sunteti romani :blink:

on: bravo ei, ea macar nu isi traieste viata pe un forum criticand pe altii.

ps. rau e ca a castigat concursul si ne face cunoscuti prin lume, rau e ca nu castiga, cine dracu sa va mai impace?

ps2. mesaj pentru moderatorul care mi-a sters postul de mai sus, de ce dracu mi-ai sters postul ? :blink:

Link to comment

Hm..frumoasa..dar e cam cracanata :))) Bravo ei ca a castigat!

Cristi-MG- te contrazici singur mane :)) Ori este " urata ... cranacata , urata la fatza .. si corpu e cam naspa ... " ori "macar avem romance frumoase naughty1.gif macar atat sa aiba tara asta ..."

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...