Jump to content
Luci

Miss Bikini International, castigat de o romanca

Recommended Posts

Romanca Diana Irina Boanca a primit titlul de Miss Bikini International, sambata, la cea de-a 35-a editie a competitiei mondiale, care a avut loc in Sanya, o statiune din sudul provinciei Hainan, China. "Sunt atat de emotionata incat nu stiu ce sa spun. Toate concurentele sunt foarte pregatite si trebuie sa spun ca am fost norocoasa sa castig", a declarat Diana Irina Boanca, dupa concurs.

ZF.ro

Link to comment

Macar suntem si noi buni la ceva =))

Banuiesc ca atunci cand au decis castigatoarea le-au pus cate o punga pe cap, nu?

Tu nici macar jumate din aia nu ai avut , si comentezi despre ea ? :))

Foarte frumoasa fata :D . Bravo ei

Link to comment

blonda din stanga si bruneta din dreapta spate parca arata mai bine ca ea :))

@crs stii tu ce am avut eu?:))

Daca tu ai avut vreo prietena care sa arate la fel de bine ca aia , sau macar jumate cat ea .... o sa-ti zic sefule de acum :)))

Link to comment
Guest SherkaN

Pe langa faptu` ca ii trece Siretu' printre picioare si are o fetisoara .... cum spunea the wizzard , sunt mai multe criterii insa totusi , cum s-o votezi p-asta ? oricum gg Romania, vorba celui de mai sus , macar la asta sa ne pricepem ...

Link to comment

Atat de negativi puteti fi, ceva de groaza. In loc sa felicitati fata si sa va bucurati ca e romanca, voi incercati sa gasiti tot felul de motive de ce nu ar fi trebuit sa castige.

Chiar nu arata rau fata. Multi dintre voi visati la o asemenea femeie.

Link to comment

Daca tu ai avut vreo prietena care sa arate la fel de bine ca aia , sau macar jumate cat ea .... o sa-ti zic sefule de acum :)))

de cand e asta un criteriu? nu te poti pronunta in privinta aspectului cuiva decat daca ai "avut" asa ceva?

nici mie nu mi se pare prea reusita. inteleg ca e concurs de miss BIKINI, dar putea sa aiba si ea o fata mai...normala.

Link to comment

Era de asteptat sa intervina critici, desi dupa cum a spus cineva mai sus, fiecare si-ar dori o femeie ca aceea. Pariez ca daca se plimba pe strada intr-o fusta scurta si maiou decoltat ar inota lumea in saliva barbatilor. :-j Bravo ei pentru titlul castigat! Sunt multe romance frumoase, important e sa aiba si intelectul la fel de dezvoltat ca si corpul si sa fie "gasite" de cineva care poate aprecia si valorfica frumusetea lor. (p.s. In satele indepartate din Romania sunt multe fete care au o frumusete nativa, neexploatata, si totusi nu am auzit sa fi participat niciuna la vreun concurs -> nu incepeti ca alea n-au nimic in cap si ca sunt salbatice din varful codrului)

Link to comment

Macar suntem si noi buni la ceva =))

Banuiesc ca atunci cand au decis castigatoarea le-au pus cate o punga pe cap, nu?

asa cred si eu :)) banuiesc ca fiind miss bikini nu sa`u uitat la fata =)) si la distanta dintre picioare =))

cand am deschis topicul si iam vazut fata era sa cad de pe scaun.. #-o

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...