Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tranced

discutie lot , actualizare regulament

Recommended Posts

Harta speciala sau nu, afk-ul se pedepseste, daia nu mai pot eu ca se fac razii in LoT. Deci, nu ma deranjeaza ca se fac razii pe acea harta.

la cat de mult ati avut castelul in ultimele luni normal ca nu te intereseaza

Link to comment
Share on other sites

Harta speciala sau nu, afk-ul se pedepseste, daia nu mai pot eu ca se fac razii in LoT. Deci, nu ma deranjeaza ca se fac razii pe acea harta.

logic k nu te deranjeaza ce se intampla cu o harta la care u ai acces cate 7zile la intervale de 2-3 luni =))

Link to comment
Share on other sites

la cat de mult ati avut castelul in ultimele luni normal ca nu te intereseaza

bagati-l in 3 litere ma =)) Si tu si suferindul ala de lordripper =)) Daia nu mai pot eu de lot si castel, merg doar sa ma distrez, nu ca altii care si-au facut un scop in viata din a castiga cs-ul :), iar si atunci cand aveam castelul nu dadeam prin el decat maxim 2 ore pe rr, asa ca scuteste-ma =))

Am fost cat se poate de obiectiv cand am dat primul meu reply, asa ca daca vrei sa-mi raspunzi vin-o cu altceva, inafara de "e o harta muncita :(( nopti nedormite :(( " si alte dejectii in legatura cu cate saptamani am avut castelul ;) Vrei anciente, stai on, vrei exp, stai on, Esti afk => iei d/c

hai p@

Link to comment
Share on other sites

bagati-l in 3 litere ma =)) Si tu si suferindul ala de lordripper =)) Daia nu mai pot eu de lot si castel, merg doar sa ma distrez, nu ca altii care si-au facut un scop in viata din a castiga cs-ul :), iar si atunci cand aveam castelul nu dadeam prin el decat maxim 2 ore pe rr, asa ca scuteste-ma =))

Am fost cat se poate de obiectiv cand am dat primul meu reply, asa ca daca vrei sa-mi raspunzi vin-o cu altceva, inafara de "e o harta muncita :(( nopti nedormite :(( " si alte dejectii in legatura cu cate saptamani am avut castelul ;) Vrei anciente, stai on, vrei exp, stai on, Esti afk => iei d/c

hai p@

asa e, noi fara castel muuuriimmmmmmmm, bietii de voi, mobilizati tot srv`u sa aveti acces in LoT 1saptamana =))

Link to comment
Share on other sites

Tsu, asta nu inseamna ca daca tu ca dl nu lasi afk nici alte persoane nu trebuie sa lase. Sunt sigura ca ti-ai luat injuraturi cu carul cand ai facut afirmatia aia de la sm-ii si mg-ii de la tine (chiar si alte char-uri dependente de holder).

La inceputul versiunii noi sau a bazei de date noi s-a anuntat ca LoT este o harta cu regim special. Nu inteleg de ce dupa atat timp va hotarati ca, deh, nu mai merge asa. Din pacate e greu sa stau sa iau la puricat dar, parca, imi aduc aminte intr-un reply intr-un anumit topic legat de o anumita plangere / topic despre LoT in care chiar un moderator spunea ca acea harta este tratata special si nu se incadreaza in aceeasi categorie cu celalalte.

Link to comment
Share on other sites

bagati-l in 3 litere ma =)) Si tu si suferindul ala de lordripper =)) Daia nu mai pot eu de lot si castel, merg doar sa ma distrez, nu ca altii care si-au facut un scop in viata din a castiga cs-ul :), iar si atunci cand aveam castelul nu dadeam prin el decat maxim 2 ore pe rr, asa ca scuteste-ma =))

Am fost cat se poate de obiectiv cand am dat primul meu reply, asa ca daca vrei sa-mi raspunzi vin-o cu altceva, inafara de "e o harta muncita :(( nopti nedormite :(( " si alte dejectii in legatura cu cate saptamani am avut castelul ;) Vrei anciente, stai on, vrei exp, stai on, Esti afk => iei d/c

hai p@

eu cred ca am vorbit destul de frumos incat sa nu ma tratezi asa

ai merita un warn pt limbajul asta

Tsu, asta nu inseamna ca daca tu ca dl nu lasi afk nici alte persoane nu trebuie sa lase. Sunt sigura ca ti-ai luat injuraturi cu carul cand ai facut afirmatia aia de la sm-ii si mg-ii de la tine (chiar si alte char-uri dependente de holder).

La inceputul versiunii noi sau a bazei de date noi s-a anuntat ca LoT este o harta cu regim special. Nu inteleg de ce dupa atat timp va hotarati ca, deh, nu mai merge asa. Din pacate e greu sa stau sa iau la puricat dar, parca, imi aduc aminte intr-un reply intr-un anumit topic legat de o anumita plangere / topic despre LoT in care chiar un moderator spunea ca acea harta este tratata special si nu se incadreaza in aceeasi categorie cu celalalte.

da , pk si ks in lot nu se pedepsesc pentru ca este o harta privata , inca de pe beta S1 s-a procedat asa

au fost destule plangeri pe tema asta

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=274325

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=274085

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=330670

Link to comment
Share on other sites

eu cred ca am vorbit destul de frumos incat sa nu ma tratezi asa

ai merita un warn pt limbajul asta

da , pk si ks in lot nu se pedepsesc pentru ca este o harta privata , inca de pe beta S1 s-a procedat asa

au fost destule plangeri pe tema asta

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=274325

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=274085

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=330670

Ba ma lasi, ce am zis? Te supara ca-ti vb pe un ton de nu dau 2 bani pe tine? Atat timp cat eu zic o chestie si sari cu flegme ca altceva nu poti, vrei sa te tratez ca pe un domn? Uita-te taticule la primul tau reply referitor la ce am zis si apoi ma tragi pe mine de urechi ca vb pe un ton care nu-ti convine ;)

@lord, cred tata... cred. Stiu ca te doare, dar asa cum zicea si alexey intr-un topic la informatii, ataca 3 ally, daca voi bagati signuri si poate doar 1 ally sa intre, de ce sa nu-i acceptam pe cei care vor sa participe la cs? 1 alianta apara, 3 ataca ;) Si daca vrei sa-ti arat cat de mult va ataca si va intereseaza acest joc, cat de mult va macina si va mananca timpul, uita-te la replyul plin de inteligenta a ditamai omul cum e Old, reply la HH la guilde ;)

Ca sa nu mai fiu offtopic, @Aglaia, asa cum eu ca DL nu stateam afk, asa sa nu stea nici restu

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca voi considerati ca MurDoc va nedreptateste facand razie in LoT, am sa incerc sa-mi fac timp si eu jumatate de ora pe zi sa vin in vizita pentru a verifica cine e afk si cine nu.

Daca doriti sa faceti xp afk, asumati-va riscurile. Daca folositi autopicker, va astept la Banati sa plangeti pentru caracterele suspendate. Conform regulamentului actual nu aveti ce comenta la adresa unui GM care face razie, indiferent de harta. Felicitari ca ati castigat CS-ul si prin asta accesul la respectiva harta. Vreti sa faceti xp sau sa strangeti iteme, stati on. Daca nu sau sunteti prea comozi dati log off si hotarati-va daca doriti sa jucati sau sa faceti altceva.

Daca mai posteaza vreo unul o aberatie in topicul acesta, il asteapta cel putin 20 de zile pauza pe forum, pe contul principal, in cazul in care aveti ideea stralucita de a incerca sa va schimbati IP-ul si contul.

Link to comment
Share on other sites

bun, am vazut destule: MurDoc saptamana trecuta era castelu la HH ati facut razii? Cum faci tu razie? bagi un cod si iese ce iese...daca e aida 2 sa fie aida 2, cat timp ati controlat botu nu aveam ce sa zicem, d/c+40, acum nu se mai foloseste bot ca nu e voie, si ca faceti razii, deci nu inteleg de ce sa dai tu d/c in lot .

eu cand dau rr fug repede in lot sa fac lvl 160 asta dureaza f putin aprox 30-40 de minute, si nu stau in fata pcului ca ma tot plimb etc, deci nu inteleg ce trb ai tu cu lotu.....

spor :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Harta speciala sau nu, afk-ul se pedepseste, daia nu mai pot eu ca se fac razii in LoT. Deci, nu ma deranjeaza ca se fac razii pe acea harta.

Pt a fi contra Honey u ai face orice , cu atat mai usor pt tine sa uiti de bun simt , tocmai de aceea nu te deranjaza.

Link to comment
Share on other sites

bun, am vazut destule: MurDoc saptamana trecuta era castelu la HH ati facut razii? Cum faci tu razie? bagi un cod si iese ce iese...daca e aida 2 sa fie aida 2, cat timp ati controlat botu nu aveam ce sa zicem, d/c+40, acum nu se mai foloseste bot ca nu e voie, si ca faceti razii, deci nu inteleg de ce sa dai tu d/c in lot .

eu cand dau rr fug repede in lot sa fac lvl 160 asta dureaza f putin aprox 30-40 de minute, si nu stau in fata pcului ca ma tot plimb etc, deci nu inteleg ce trb ai tu cu lotu.....

spor :tiphat:

N-ai de unde sa intelegi. Nu e un joc single player. Mai da o tura prin lot si exprima-te cu alte concluzii. Cel putin 8 din 10 aveau bot, e adevarat ca nu aveau activat move si strangea doar ce e in jur. Din punctul meu de vedere e acelasi lucru, singura problema e ca nu se poate demonstra.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca voi considerati ca MurDoc va nedreptateste facand razie in LoT, am sa incerc sa-mi fac timp si eu jumatate de ora pe zi sa vin in vizita pentru a verifica cine e afk si cine nu.

Daca doriti sa faceti xp afk, asumati-va riscurile. Daca folositi autopicker, va astept la Banati sa plangeti pentru caracterele suspendate. Conform regulamentului actual nu aveti ce comenta la adresa unui GM care face razie, indiferent de harta. Felicitari ca ati castigat CS-ul si prin asta accesul la respectiva harta. Vreti sa faceti xp sau sa strangeti iteme, stati on. Daca nu sau sunteti prea comozi dati log off si hotarati-va daca doriti sa jucati sau sa faceti altceva.

Daca mai posteaza vreo unul o aberatie in topicul acesta, il asteapta cel putin 20 de zile pauza pe forum, pe contul principal, in cazul in care aveti ideea stralucita de a incerca sa va schimbati IP-ul si contul.

Si ce crezi u ca rezolvi prin aceasta atitudine ? Daca sa cazut la un comun acord sa nu se mai faca razii in lot dc apar vitejii acum ? Sa fim seriosi , asta e lipsa de bun simt , last post nu are rost :|

Link to comment
Share on other sites

bun, am vazut destule: MurDoc saptamana trecuta era castelu la HH ati facut razii? Cum faci tu razie? bagi un cod si iese ce iese...daca e aida 2 sa fie aida 2, cat timp ati controlat botu nu aveam ce sa zicem, d/c+40, acum nu se mai foloseste bot ca nu e voie, si ca faceti razii, deci nu inteleg de ce sa dai tu d/c in lot .

eu cand dau rr fug repede in lot sa fac lvl 160 asta dureaza f putin aprox 30-40 de minute, si nu stau in fata pcului ca ma tot plimb etc, deci nu inteleg ce trb ai tu cu lotu.....

spor :tiphat:

daca nu s-a facut razie cum de a luat tigermg 40 de zile pentru bot?

Pt a fi contra Honey u ai face orice , cu atat mai usor pt tine sa uiti de bun simt , tocmai de aceea nu te deranjaza.

Hai gura, am zis ca am fost obiectiv cand am zis ce am zis, poti sa nu ma crezi, poti sa ma crezi ;) Eu tocmai le sugerez celor care stau in LoT sa stea on ca sa culeaga, daca nu stau, atunci sa nu ocupe locul de pomana. Pana iti revine inteligenta... papapapap, binepa

Ca o concluzie la o concluzie, asa cum pe orice harta se da d/c daca te prinde nenea admin ca esti afk, asa si aici -_- Ca e o harta "muncita" ati facut o facultate si stati 8 ore la munca pentru ea, asta e, puteti sa profitati de iteme, jewels si de avantajul de a creste la lvlele mici ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest taci-ba-soldat!

Avand in vedere ca voi considerati ca MurDoc va nedreptateste facand razie in LoT, am sa incerc sa-mi fac timp si eu jumatate de ora pe zi sa vin in vizita pentru a verifica cine e afk si cine nu.

Daca doriti sa faceti xp afk, asumati-va riscurile. Daca folositi autopicker, va astept la Banati sa plangeti pentru caracterele suspendate. Conform regulamentului actual nu aveti ce comenta la adresa unui GM care face razie, indiferent de harta. Felicitari ca ati castigat CS-ul si prin asta accesul la respectiva harta. Vreti sa faceti xp sau sa strangeti iteme, stati on. Daca nu sau sunteti prea comozi dati log off si hotarati-va daca doriti sa jucati sau sa faceti altceva.

Daca mai posteaza vreo unul o aberatie in topicul acesta, il asteapta cel putin 20 de zile pauza pe forum, pe contul principal, in cazul in care aveti ideea stralucita de a incerca sa va schimbati IP-ul si contul.

Cu asta ne-ai speriat rau .. deja imi e frica .

Link to comment
Share on other sites

Guest negativ26

bagati-l in 3 litere ma =)) Si tu si suferindul ala de lordripper =)) Daia nu mai pot eu de lot si castel, merg doar sa ma distrez, nu ca altii care si-au facut un scop in viata din a castiga cs-ul :), iar si atunci cand aveam castelul nu dadeam prin el decat maxim 2 ore pe rr, asa ca scuteste-ma =))

Am fost cat se poate de obiectiv cand am dat primul meu reply, asa ca daca vrei sa-mi raspunzi vin-o cu altceva, inafara de "e o harta muncita :(( nopti nedormite :(( " si alte dejectii in legatura cu cate saptamani am avut castelul ;) Vrei anciente, stai on, vrei exp, stai on, Esti afk => iei d/c

hai p@

lasa tsu ca mai aveai putin si il luai la bataie pe gunit ca a iesit de pe bk la cs-ul de sambata asa ca numai zi ca nu iti pasa de cs.

Avand in vedere ca voi considerati ca MurDoc va nedreptateste facand razie in LoT, am sa incerc sa-mi fac timp si eu jumatate de ora pe zi sa vin in vizita pentru a verifica cine e afk si cine nu.

Daca doriti sa faceti xp afk, asumati-va riscurile. Daca folositi autopicker, va astept la Banati sa plangeti pentru caracterele suspendate. Conform regulamentului actual nu aveti ce comenta la adresa unui GM care face razie, indiferent de harta. Felicitari ca ati castigat CS-ul si prin asta accesul la respectiva harta. Vreti sa faceti xp sau sa strangeti iteme, stati on. Daca nu sau sunteti prea comozi dati log off si hotarati-va daca doriti sa jucati sau sa faceti altceva.

Daca mai posteaza vreo unul o aberatie in topicul acesta, il asteapta cel putin 20 de zile pauza pe forum, pe contul principal, in cazul in care aveti ideea stralucita de a incerca sa va schimbati IP-ul si contul.

mie ce poti sa imi blochezi?kinul are 99 :)) negativ 99 :))

murdoc e mai cu mot trb sa il intelegeti :)

Link to comment
Share on other sites

lasa tsu ca mai aveai putin si il luai la bataie pe gunit ca a iesit de pe bk la cs-ul de sambata asa ca numai zi ca nu iti pasa de cs.

mie ce poti sa imi blochezi?kinul are 99 :)) negativ 99 :))

murdoc e mai cu mot trb sa il intelegeti :)

E na? :) Erai cu mine pe conferinta sa vezi cum m-am manifestat? =)) Imi place ca aveti surse ( cred) dar sunt cam varza :)) Ce m-a deranjat e ca mi-am stricat programul de pomana, dar am prea multe pb in RL ca sa-mi fac nervi pentru MU ^_^

Noi sa fim sanatosi si on in LoT ;;)

Link to comment
Share on other sites

1. Inca nu am primit dovada la ce am zis.

2. Nu xp-ul este punctul forte al hartii ci faptul ca acolo pica anciente.

3. Nu a fost o razie anti HONEY, a fost pur intamplatoare alegerea hartii, am ajuns acolo printr-o conjunctura.

4. Poate nu vad eu bine, da nu vad pe nimeni din colegii mei sa faca scandal, ci chiar voi faceti. Nu stiu cine e dornicul de scandal.

raspunde si mie la intrebarea care ti-am pus-o mai sus:

daca regulamentul nu prevede nimic cu privire la harta lot, de ce se exploateaza lacuna asta din regulament de catre admini?

Harta speciala sau nu, afk-ul se pedepseste, daia nu mai pot eu ca se fac razii in LoT. Deci, nu ma deranjeaza ca se fac razii pe acea harta.

iar esti prost si tipi in gura mare sa te vada toata lumea cand iti dai in petec.

Avand in vedere ca voi considerati ca MurDoc va nedreptateste facand razie in LoT, am sa incerc sa-mi fac timp si eu jumatate de ora pe zi sa vin in vizita pentru a verifica cine e afk si cine nu.

Daca doriti sa faceti xp afk, asumati-va riscurile. Daca folositi autopicker, va astept la Banati sa plangeti pentru caracterele suspendate. Conform regulamentului actual nu aveti ce comenta la adresa unui GM care face razie, indiferent de harta. Felicitari ca ati castigat CS-ul si prin asta accesul la respectiva harta. Vreti sa faceti xp sau sa strangeti iteme, stati on. Daca nu sau sunteti prea comozi dati log off si hotarati-va daca doriti sa jucati sau sa faceti altceva.

Daca mai posteaza vreo unul o aberatie in topicul acesta, il asteapta cel putin 20 de zile pauza pe forum, pe contul principal, in cazul in care aveti ideea stralucita de a incerca sa va schimbati IP-ul si contul.

ba da voi nu stiti sa moderati pentru jucatori, nu impotriva lor? chiar trebuie sa fiti tot timpul gigi contra? chiar va place razboiul asta intre moderatori/admini si jucatori? amenintarile tale ... amuzant.

Link to comment
Share on other sites

De la incidentul cu Diablo de acum un an de zile cand a mai fost discutia asta, parca s-a horatat sa nu se dea d/c in LoT pentru AFK. Ceea ce ai facut a fost Razie HONEY si cred ca pe restu hartilor nu faci la fel...

Daca pe colegii mei nu-i credeti, o sa incerc sa va explic eu deoarece pe mine m-ati rugat atunci sa vad ce se intampla.

Nu a fost o razie anti HONEY. MurDoc era in lot deoarece a fost rugat de un alt coleg sa dea d/c unui char care avea ss. Ar fi facut razie de d/c indiferent la cine era castelul in momentul respectiv.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...