Jump to content
gimy100

Cruzime la 14 ani: A tăiat labele şi coada unui câine

Recommended Posts

cum poti sa compari un caine cu un om?

esti prost?

cainele nu are gandire logica ca si noi, daca il certi si ii dai 2 pumni uita in 30 secunde.

doamne ce oameni... compari un caine cu un om...

cainii ii folosim ca sa sperie hotii, sa pazeasca oile, sau stiu eu ce... ii putem omora, ii belim, ii distrugem, facem ce vrem cu ei, is sclavii nostri, cel putin la tara... la oras is de bibelou... daca tu asta nu intelegi eu nu am ce sa-ti fac

bafta

#prost e ala ca a lasat oamenii sa vada, eu taiam cainele bucati si il aruncam in rau sa nu vada nimeni si gata ziceam ca s-a imbolnavi cainele si a murit xD

si aia in spania cand omoara taurii? hai lasa-maaaaa

draga TomberonRaider... first of all... prost esti tu si cu samanta care te-a creeat, respectiv faptura de sex feminin, in termeni populari, mata... asta asa ca sa-ti raspund si eu cu aceeasi moneda... cainele gandeste mai mult ca tine evident, nu uita NIMIC altfel n-ai fi auzit de caini care au fost batuti cand erau mici si peste ani au revazut persoana respectiva si au actionat agresiv... cainii nu ii folosim NUMAI ca sa sperie hoti and stuff, altfel, la ce mentalitate si intelect ai si tu ai fi fost circus puppet...

deci in definitiv, nu ai demonstrat nimic decat ca esti sub limita termenului "prostie"... bafta si tie, vei avea nevoie... de foarte multa !

Link to comment
Guest Wandering

copilul asta merita sa ii fie taiate picioarele si mainile si sa fie incuiat intr-o camera intunecata prea calda si sa nu moara niciodata

EDIT: poate baiatul ala avea net si contul tombraider e al lui,au vazut ca il injura si a pus o replica care sa il subaprecieze si mai mult!

Link to comment

TombRaider Warn Up - fara jigniri in viitor, si cred ca ar fi cazul sa-ti faci analizele

LeX LuTHoR Warn Up - inteleg ca ai simtit nevoia sa raspunzi la o provocare...alta data controleaza-ti putin limbajul

@restul care mai postati: Incercati va rog, sa fiti on-topic, si sa nu va mai jigniti unul pe celalalt(daca totusi simtiti nevoia, doar prin PM)

Link to comment

TombRaider Warn Up - fara jigniri in viitor, si cred ca ar fi cazul sa-ti faci analizele

LeX LuTHoR Warn Up - inteleg ca ai simtit nevoia sa raspunzi la o provocare...alta data controleaza-ti putin limbajul

@restul care mai postati: Incercati va rog, sa fiti on-topic, si sa nu va mai jigniti unul pe celalalt(daca totusi simtiti nevoia, doar prin PM)

chiar ma gandeam sa-ti trimit un pm sa-ti arat conflictul si sa fiu sanctionat cum se cuvine dar n-am facut-o caci, uite, s-a intamplat :) de obicei nu folosesc asemenea limbaj si sunt o fire calma si nu fac chestii de genul dar in situatiile de fata nu ma abtin de la nimic caci m-am saturat sa tot vad asta zilnic, in real life/la tv etc.

Link to comment

cum poti sa compari un caine cu un om?

esti prost?

cainele nu are gandire logica ca si noi, daca il certi si ii dai 2 pumni uita in 30 secunde.

doamne ce oameni... compari un caine cu un om...

cainii ii folosim ca sa sperie hotii, sa pazeasca oile, sau stiu eu ce... ii putem omora, ii belim, ii distrugem, facem ce vrem cu ei, is sclavii nostri, cel putin la tara... la oras is de bibelou... daca tu asta nu intelegi eu nu am ce sa-ti fac

bafta

#prost e ala ca a lasat oamenii sa vada, eu taiam cainele bucati si il aruncam in rau sa nu vada nimeni si gata ziceam ca s-a imbolnavi cainele si a murit xD

si aia in spania cand omoara taurii? hai lasa-maaaaa

Cainele nu are gandire logica?Daca il certi si ii dai 2 pumni uita in 30 de secunde?Hmmm...Eu nu cred asa ceva,eu zic ca un caine e mai destept ca tine.Sclavii nostrii?Haha,cei care detin si cainii de stana sau curte si ei sunt iubiti nu sunt sclavi.

On:Cum poate sa faca asa ceva?Mai ales la 14 ani.Eu nu pot taia o gaina sa imi fac de mancare apai sa omor un caine.

Link to comment
Guest dnd, la munte cu doua minore

uite cine vorbeste de cruzime, niste forumisti care ar da orice sa-i plateasca cu aceeasi moneda copilului..

copilul ala trebuie trimis la psihiatru

Link to comment

Ce copil prost, doamne fereste. Aduceti-l la mine, si dati-mi o bata de baseball. Il educ eu asa frumos. Ce vreti sa fie albastru/mov pe el ? Fata ? Mainile ? Picioarele ? Poate si ce are el mai scump in pantaloni, cand ii trag o bata acolo, sa vezi cum spune ca ii pare rau si nu mai face asa ceva toata viata lui.

Link to comment
Guest Wandering

Ce copil prost, doamne fereste. Aduceti-l la mine, si dati-mi o bata de baseball. Il educ eu asa frumos. Ce vreti sa fie albastru/mov pe el ? Fata ? Mainile ? Picioarele ? Poate si ce are el mai scump in pantaloni, cand ii trag o bata acolo, sa vezi cum spune ca ii pare rau si nu mai face asa ceva toata viata lui.

Defapt,ideea geniala ar fi sa il duca la puscarie ca oricum se va duce la puscarie o data si o data..din cauza ca la 14 ani nu te gandesti la un caine ca la un sclav,tombraider e sclav defapt,al maimutelor.

Eu sincer cred ca un caine ar fi mai de folos ca un om,din cauza ca e devotat stapanului sau,pe deasupra si inteligent,dar tombraider chiar nu merita sa existe,nu pot sa spun mai mult din cauza ca pana acum sigur am scris cateva chestii pe care nu trebuia sa le scriu,pana la urma imi da tybork acum warn..

Warn Up!

Vad ca mi-ai ignorat postul in care v-am atentionat...

Edited by Tybork
Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...