Jump to content
Florin09

Concurs Foto - Zâmbiți, vă rog!

Recommended Posts

Guest dnd, la munte cu doua minore

Fotografia e personală, se încadrează în temă, deci ce ai de raclamat că nu înțeleg :). Are un zâmbet chiar frumos :)

El a reclamat faptul ca fotografia 4 e facuta de persoana din fotografie si nu de cine crede el ca a intrat in concurs cu ea (el crezand ca ALTCINEVA ar fi participat cu fotografia tipei aleia )

e ok tema ?! se da drumu' ?!

imi raspundeti naibii si mie la intrebare? am voie sa particip daca eu dau tema ?!

Link to comment
Share on other sites

Guest dnd, la munte cu doua minore

poza nu trebuie sa fie neaparat de la balcon sau la geam :) eu de exemplu l-am prins din camera, de la 1-2 m distanta de usa de la balcon... o sa trimit poza, da' deocamdata se caca pe el netu :D

Link to comment
Share on other sites

Daca mi-ai raspunde la intrebrea de mai sus, mi-ai fi de ajutor. :-* Daca nu se mai tine concursul cu apus de soare din camera sau ceva de genul, macar unul nou?

Am raspuns tot cu o intrebare, ma gandeam daca as putea sa ma ocup de organizare (primirea fotografiilor, uploadare, topic, etc).

Link to comment
Share on other sites

Din cate tin minte parca doar Florin se mai ocupa.

Daca el e de acord sa predea stafeta si sunt oameni dispusi sa ajute, cu atat mai bine. Incercati sa luati legatura cu el (PM) si sa il trageti de urechi ca nu mai da pe aici.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...