Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Stefan^SM

disconect toti de pe spot simultan

Recommended Posts

Guest toryno

din ce am mai vb cu tovarasi se pare ca de la cliker asta nou e vina daca unu care foloseste cliker asta ia dc ia tot party cred ca asta e motivul desi nu vad legatura:-??

Link to comment
Share on other sites

din ce am mai vb cu tovarasi se pare ca de la cliker asta nou e vina daca unu care foloseste cliker asta ia dc ia tot party cred ca asta e motivul desi nu vad legatura:-??

Clickerul ala gui elite are niste setari, daca nu este setat o sa primestiautomat d/c cand pica un item din "Advanced Pick Up" .

Link to comment
Share on other sites

Guest toryno

Clickerul ala gui elite are niste setari, daca nu este setat o sa primestiautomat d/c cand pica un item din "Advanced Pick Up" .

pai nu ne zici si noua setarile :-" ;;)

Link to comment
Share on other sites

Bagati adminii in sperieti ... stergeti-va gui clikerul ca nu stiti sa-l folositi! Asta este cauza d/c-ului ! Sau macar cititi si voi helperul ala de la gui si faceti setarile corect! Atunci nu o sa mai luati d/c. #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest MagiczSm

e de la gui elite problema s`a mai intamplat si la alte persoane .... nu mai postati aiurea ca va dati de gol

Link to comment
Share on other sites

Mergand pe premiza ca launcher-ul e sensibil, cred ca de la ramii obositi (multi nu iau in calcul ca jucand atat timp se mai botesc componentele) sau mici virusi. Si mie se mai intampla sa iasa direct din joc dar numai arena si de cele mai multe ori cand patesc asa ceva sau altcineva pateste, mai pica si altcineva de langa el/mine. De exemplu, ieri, de 3 ori mi-a iesit din joc instant si am auzit de langa tarcul vecin cand am reintrat "Si tu ai luat d/c?".

nu cred ca e posibil ca vecinul de pe spotul alaturat sa ia disconnect din cauza ca ramul e invechit in calculatorul meu :rofl2: in cel mai rau caz iti iese din joc din cauza windows ului sau a driverelor, dar in nici un caz din cauza componentelor ;)

P.S. daca ai probleme cu ramul nu ti merge jocul deloc :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...