Jump to content
Alecswtzu

Soldati americani ucid civili irakieni si ziaristi

Recommended Posts

@Sillent noaptea nu prea sunt umbre...

nu vedeti ce jeguri de oameni americanii astia? abia astepta sa atinga ala de se tara o arma ca sa traga in el (ce amenintare era ala de abia se mai misca?). mai ca aveau spume la gura cand a venit camioneta sa ridice omul si asteptau permisiunea de tragere.

e corect ca in razboi ai voie sa faci ce vrei, iar la sfarsit platese ala care l-a pierdut.

btw daca vrei sa tragi cu rpg tragi dintr-o cladire nu din mijlocul strazii.

aia cu ak mergeau ca la o plimbare in parc (e ceva normal la ei ca toti sa aibe ak).

Link to comment

Incetati va rog cu expresiile de gen "sugeti de la xy" sau "pupat in cur"(mai ales acele persoane care au warnbox-ul aproapre plin). Daca tot asa veti continua, subiectul va fi inchis si se vor imparti si niste warn-uri.

O seara placuta!

Link to comment

imi plac comentariile de genul "sa nu iasa afara dupa ora x" sau "sa nu se adune in grupuri" sau nu stiu care zicea de aia ca "inamicul".

bai frate.. oamenii aia sunt acolo LA EI ACASA. tie ti-ar conveni sa vina natia x sa "te elibereze" si sa nu ai voie sa iesi dupa ora 9 si sa nu te aduni in grupuri?

cat despre arme, irakul este o zona periculoasa. multi folosesc arme pentru a se proteja.

Link to comment

sa vorbiti frumos de americani, ca suntem aliati cu ei, si in plus, daca nu erau americanii, noi si acu toti trebea sa facem armata, nu va mai cacati pe voi atata de americani, ca daca nu ne bagau in nato mergeati fiecare in armata si pierdeati acolo 1 an din viata degeaba

internetu si computerele de la ei le aveti

probabil si forumul acesta a fost facut de americani

daca nu forumul limbajul de programare in care a fost facut sigur a fost facut de americani

mai incetati cu prostia din voi

ganditi inainte sa spuneti ceva rau despre americani

pentru ca deocamdata nu ne facura nimica rau

NU vreti sa ii aveti pe americani ca dusmani pentru ca is de 20 ori mai multi ca noi si au tehnologie cu 5000 de ani mai avansata, ei au autostrazi ba prostilor nu ca noi drumuri cu gropi

ei au zgarie nori nu ca noi blocuri vechi de 40 de ani vai de ele

ei au salar de 2000$ nu ca noi 200-500$

majoritatea jocurilor care le jucati voi pe PC au fost facute de americani

Oamenii mor in razboi.

Ce daca au murit niste nevinovati ?( nu erau oricum dar na, si daca erau ce daca)

In razboi nu mor doar soldatii... mor toti.

Daca nu erau soldati ce cautau acolo langa soldatii americani? sa nu-mi zici ca vroiam sa mearga peacolo la un supermarket ceva

eu in locu lui obama as zice la tv au vrut razboi aia au primit

aia cu ak mergeau ca la o plimbare in parc (e ceva normal la ei ca toti sa aibe ak).

da sigur mergeau sa se plimbe pe plaja cu ak-uri in mana ...

5. M-am uitat de mai multe ori fiindca imi aducea aminte de Delta Force 5.

si mie :D vorbesc ca aia din delta force

sunt ei mari bo$$i dar ar trebui rasi de pe fata pamantului.

ai vrea tu :)) sa nu ne rada ei pe noi

Link to comment

Acuma fiecare crede ce vrea, dupa opinia mea...cred ca au procedat corect. Cand te plimbi cu un ak-47 in mana nu cred ca te plimbi asa de forma, normal ca omori sau faci rau cuiva. Acuma si cu oamenii nevinovati... lasa ca si in America au murit mii de oameni nevinovati, nu cativa. :)

afirmativ .. si soldatii au fost omorati aiurea in Irak cand patrulau..

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...