Jump to content
[Nitty]

DeathNight - bk -OLD - zohan!

Recommended Posts

Salut la toata lumea

Vreau sa anunt pe toti ca m-am reintors ! sunt DeathNight (NU DeathKnight) jucator inrait de pe primu DB !

am jucat cu numele BlackHeart(bk) pe db 1 , DeathNight (sm) pe db 2 , DeathNight (bk) pe data base 3

si iata-ma dupa o LUNGA absenta aici !

IATA NOUL DEATHNIGHT!!! zis Nitty pe acest DB

RESPECT Lotharis , Zeus_alin , ZeuS , Valkiria (VALHERU) , Fulger_x ,Boddom , Wolver (Wulf) si la toti care mi-au fost si mi-au ramas prieteni pentru ca sunt prea multi de enumerat si mai ales respect ZOHAN ! chiar daca nu mai este ce era , in zohan am crescut si am invatat multe despre joc cat si despre oameni !

Cat despre cei noi , sper ca ne vom intelege bine si sper sa fim prieteni in curand !

TOTI PLAYERY OLD CARE MA STIU LASATI MSG ACI (iar cei noi se pot introduce daca vor sa vorbim sau sa palavragim ore intregi fara nici un scop inafara de a ne amuza) !!!!!!!!

ms fain si SPOR LA XP!

ps: daca ma vedeti prin arena nu ma postati inainte de a va asigura ca nus beat ! ms lol XD

Link to comment
Share on other sites

ma omule persoanele alea mis prieteni. asta nu inseamna ca vreunu din ei a fost in zohan LOL :))

prietenii am peste tot ... nu numa zohan

in zohan e(a fost makar) balauru , hotzu , boddom zohan bloodrayn etc

da eu am enumerat oamenii care mis prieteni si mai joaca , ca esti constient ca aia de mai sus no mai fost vazuti ... (cu exceptia lu boddom)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...