Jump to content
Florin09

Concurs Foto - Frozen

Recommended Posts

pai daca restu nu mi au placut ce vrei sa votez?scrie undeva ca nu am voie sa votez?

gg logs

nu scrie nicaieri ca nu ai voie sa votezi.. dar daca toti ne-am vota pozele unde am ajunge? :))

edit: si app :D felicitari pt locul 2 si asta datorita ca te-ai votat singur:))

Link to comment
Share on other sites

pai odata ti`o votezi :)

si daca e pana acolo nu mi`am votat fotografia prima ....

cei care organizeaza sa puna o "lege" daca vi se pare ceva neinregula

ps:incepi sa ma iriti, mai bine nu ai mai da atata din gura ca vb mult prost si degeaba.

Link to comment
Share on other sites

5

4

1

@off: Nu vad cum se incadreaza in tema, poza cu nr. 2 oO

Acum ca s-a terminat concursul pot sa-ti raspund. :)

Eu am vazut altfel tema,in concluzie am facut o fotografie oarecum diferita fata de ceea ce ati facut voi. Nu e greu sa vezi dincolo de fotografie,asta daca vrei s-o faci.

Link to comment
Share on other sites

bine ma hai ca deja ma plictisiti !

@ioana da ai dreptate fiecare vede cum vrea fotografia iar la tema asta puteai sa o iei pe 2 carari aici iti dau dreptate , imi cer scuze :)

N-are nimic,sincer nici nu observasem postul respectiv :)

Link to comment
Share on other sites

frumos vudu, îmi cer scuze că te-am plictisit! tu de fel te plictiseşti când vine vorba să respecţi normele..

mi am votat fotografia mea prima? am votat fotografiile care mi le`au placut,daca mie nu mi`au placut restu ce vroiai sa le votez?

Link to comment
Share on other sites

pai odata ti`o votezi :)

si daca e pana acolo nu mi`am votat fotografia prima ....

cei care organizeaza sa puna o "lege" daca vi se pare ceva neinregula

ps:incepi sa ma iriti, mai bine nu ai mai da atata din gura ca vb mult prost si degeaba.

astept ca domnu` "vudu" sa primeasca warn up, pt ca nu mi se pare normal comportamentul lui si nu am chef sa ii ascult frustrarile si figurile lui .

Link to comment
Share on other sites

Acum ca s-a terminat concursul pot sa-ti raspund. :)

Eu am vazut altfel tema,in concluzie am facut o fotografie oarecum diferita fata de ceea ce ati facut voi. Nu e greu sa vezi dincolo de fotografie,asta daca vrei s-o faci.

Ma scuzi, dar chiar nu am inteles. Si te`as ruga sa`mi explici cum ai vazut tu ca fotografia asta ar putea fi inclusa in aceasta tema. Chiar sunt curioasa. N`am nimic cu tine, doar vreau sa aflu

Link to comment
Share on other sites

Chef de scandal? Cineva? Căutaţi în altă parte :D

Vudu e de la sine înţeles că nu ne putem vota fotografiile noastre.

Ce ai făcut tu acuma la fotbal ar fi ceva de genul: tu centrezi tu dai gol

HoneyBfly dacă noi am băgat fotografia în concurs înseamnă că am fost de acord cu ea, dacă consideri că eşti în stare să faci ceva mai bun decât fac eu, Sensini, fanaticaldoll eşti invitata mea să faci parte din organizatori.

Cred că discuţiile pe tema concursul ce a trecut se pot încheia aici indiferente pe care dintre cele 2 teme ar fi.

O aşteptăm pe logs să vină cu tema următoare

Link to comment
Share on other sites

Chef de scandal? Cineva? Căutaţi în altă parte :D

Vudu e de la sine înţeles că nu ne putem vota fotografiile noastre.

Ce ai făcut tu acuma la fotbal ar fi ceva de genul: tu centrezi tu dai gol

HoneyBfly dacă noi am băgat fotografia în concurs înseamnă că am fost de acord cu ea, dacă consideri că eşti în stare să faci ceva mai bun decât fac eu, Sensini, fanaticaldoll eşti invitata mea să faci parte din organizatori.

Cred că discuţiile pe tema concursul ce a trecut se pot încheia aici indiferente pe care dintre cele 2 teme ar fi.

O aşteptăm pe logs să vină cu tema următoare

Hellooo...ti se pare ca as avea chef de scandal? Doar sunt curioasa, care e problema? Nici nu am zis ca nu sunt de acord ca ati bagat fotografia, pt ca sincer chiar nu`mi pasa. Vreau doar sa stiu cum a vazut ea ca fotografia respectiva se poate incadra in tema "Frozen". Nu inteleg de ce te agiti asa

@Ioana, sa nu o iei in nume de rau. Vreau doar sa ma lamuresti :P

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzi, dar chiar nu am inteles. Si te`as ruga sa`mi explici cum ai vazut tu ca fotografia asta ar putea fi inclusa in aceasta tema. Chiar sunt curioasa. N`am nimic cu tine, doar vreau sa aflu

O sa-ti explic,da' nu aici,pentru ca n-are rost sa-nsir n cuvinte din care tu sa nu intelegi nimic,o sa-ti las id-ul meu pe PM. :)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc.

Castig si eu cand e concurenta mica =)) Hmm dar trag tare pentru warn ala ...

poate sa fie si up la (alt)cineva? Am de platit cuiva niste polite pentru singurul warn primit abuziv si pe nedrept :D.

Revenind la oile ... pardon, fotografiile noastre, propun o tema ceva mai populara (populista?)

Auto - adica tot ce poate sa aiba legatura cu autovehiculele si cu ideea de autovehicul

Succes :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...