Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Fanky

Sugestile event balgass referitor la elfii

Recommended Posts

PRO!

#Mai tipau uneori pe global cand nu era facut balgasu sa nu mai luati elfe/elfi in party. Bine nu ne mai luati, ca oricum luati xp mai mic , si fara balgas luati si mai mic. Sincer 5 min pentru 1bless, si voi 5 min pt un item care valoareza poh, plus sansa de a luat si item excelent. Vorba perlei facetiva elf si tinetil pentru balgas.

Si nu ziceti ca e interesu doar al nostru pentru xp , ca oricum voi sunteti avantajati ca luati item si xp mai mare. Iar xp mic nu luam numa noi daca nu facem balgasu luati si voi.

Auzi elfa gasesti repede party, nu intotdeauna si vb aia is doar 8 tarkuri si cati elfi???.

Zicea careva de afk , ma lasi ca nu cred ca ai party in tarkuri sau k6 k7 doar daca stai afk , trebuie sa stai si on.

In plus ganditiva ca majoritatea sunteti intro guild, si aveti si elf pe acolo prin guilda, cu ce va deranjeaza daca elfi iau un bok sau altceva?,pana la urma va ajutati si un coleg/a de guild...

Link to comment
Share on other sites

Faceti o elfa de 350,si sa fie elfa serverului adica sa ii stie toata lumea passI.Iar cand apare balgass..cine are timp si e on sa intre pe ea si sa faca eventul.Elfa asta nu are nevoie nici de party nici de quest,nici de iteme si nici de comportament fata de ea.E o simpla elfa care nu are nevoie nici de somn si ar rezolva problema balgass la orice ora.

P.S.eu tot ideea cu comportamentul o prefer.

Din toti dp server nu se gaseste unu sa o blocheze, sau sa fie intrat pe cont la momentul balgass-ului ?! :sef:

Link to comment
Share on other sites

N-am spus ca nu i se poate face rau dar se poate face alta.

Mai vreau sa rog elfele din alte guilde sa isi faca un obicei prin a merge la balgass ca nu e greu.

Eu mai am o perla mica tocmai pt cand sunt afk sau cand n-am lvl sau mai stiu eu cu ce sunt ocupata.Am dat pass la mai multi sa intre care cum sunt on dar nici asta nu e o solutie .Nu putem sta on non-stop.De multe ori micutza e singura pe acolo dar e plina de jwl.Mai ganditi-va

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...