Jump to content
vudu

Linkmania pe FaceBook :)

Recommended Posts

o fi mai sec facebook-ul, dar impreuna cu twitter formeaza cele mai importante platforme de socializare din lume.. pe facebook si pe twitter poti conversa chiar si cu Bill Gates sau cu Ashton Kutcher (ti-am dat ex).. pe cand pe hi5 poate ai noroc sa prinzi o vedeta pitipoanca de pe la noi..

Link to comment
Share on other sites

' date='Jan 29 2010, 00:44' post='4699451']

o fi mai sec facebook-ul, dar impreuna cu twitter formeaza cele mai importante platforme de socializare din lume.. pe facebook si pe twitter poti conversa chiar si cu Bill Gates sau cu Ashton Kutcher (ti-am dat ex).. pe cand pe hi5 poate ai noroc sa prinzi o vedeta pitipoanca de pe la noi..

haifaiv = pitzi & coca? =))

ce e drept pe facebook ai mult mai multe optiuni :)

Link to comment
Share on other sites

e naspa pt unii, dar daca stai un pic si te gandesti nu e chiar asa de naspa. ia gandeste-te numai asa la un mic amanunt, sa ziceam ca in clasa a 9 iti faci profil pe hi5/facebook pana in a 12 aduni sa zicem 200 300 prieteni dintre care clar 100 150 au profil pt facebook/haifaiv le dai add chiar daca vb cu ei zilnic ai numerele lor etc etc, ok termini liceu ajungi la faculta se imprastie gasca, trece un an trece 2 nu mai da nici unu nici un semn de viata se pierd numere de telefon etc etc cum mai dai de ei? simplu FACEBOOK / Hi5 :D crede ma eu am terminat liceul acum 6 ani si cu ajutorul haifaivului am putut sa iau legatura cu niste vechii prieteni din gimnaziu/liceu :)

deci si prin urmare nu e chiar o asa mare prostie:)

Link to comment
Share on other sites

Guest slabaNu'

hi5`u e mai putin folositor, insa fb si twitter fac legea. pe fb au o gramada de vedete conturi, in cazul in care esti fan, iar pe twitter poti sa dai follow la tot felu de oameni, care scriu zilnic, si poate esti interesat de ce scriu ei .. :)

Link to comment
Share on other sites

Haha, am cont si pe FB si MySpace =) i'm ahead of you all ! :D

e naspa pt unii, dar daca stai un pic si te gandesti nu e chiar asa de naspa. ia gandeste-te numai asa la un mic amanunt, sa ziceam ca in clasa a 9 iti faci profil pe hi5/facebook pana in a 12 aduni sa zicem 200 300 prieteni dintre care clar 100 150 au profil pt facebook/haifaiv le dai add chiar daca vb cu ei zilnic ai numerele lor etc etc, ok termini liceu ajungi la faculta se imprastie gasca, trece un an trece 2 nu mai da nici unu nici un semn de viata se pierd numere de telefon etc etc cum mai dai de ei? simplu FACEBOOK / Hi5 crede ma eu am terminat liceul acum 6 ani si cu ajutorul haifaivului am putut sa iau legatura cu niste vechii prieteni din gimnaziu/liceu

Bine spus. asta e unul din rosturile facebook-ului. pacat ca unii nu pot vedea mai departe de "hai sa cautam chizde cu poze sexy sa le agatam" ... si eu sunt unul dintre aia.

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca toata lumea isi face cont pe facebook ca sa dea de vedete ? :))

Nu stiam de ce primesc atatea friend request`uri :-?

eu cand am zis de Ashton si de Bill Gates nu m-am gandit la vedete ci la oameni cu adevarati mari, oameni care au realizat ceva mare in viata..

lol din cate stiu eu vedetele inca is pe myspace :P :))

acolo sunt cantareti sau dj.. mai mult.. pe twitter si pe facebook sunt cei din domeniul afacerilor si actorii..

Link to comment
Share on other sites

Guest slabaNu'

Haha, am cont si pe FB si MySpace =) i'm ahead of you all ! :D

am pe hi5,fb,twitter,netlog,myspace. urmeaza tagged=)) Deci.. :))

Link to comment
Share on other sites

Bine spus. asta e unul din rosturile facebook-ului. pacat ca unii nu pot vedea mai departe de "hai sa cautam chizde cu poze sexy sa le agatam" ... si eu sunt unul dintre aia.

Me 2 me 2.

hi5 = sursa ff buna de ... fetitze. ca sa nu ma exprim altfel :D

' date='Jan 29 2010, 17:53' post='4701861']

eu cand am zis de Ashton si de Bill Gates nu m-am gandit la vedete ci la oameni cu adevarati mari, oameni care au realizat ceva mare in viata..

Ti`e ciuda ca eu is vedeta si tu nu ? :(

am pe hi5,fb,twitter,netlog,myspace. urmeaza tagged=)) Deci.. :))

hi5, fb, netlog, tagged am :)) twtter si myspace probabil in curand :)) doar daca "este fetitze tati" :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...