Jump to content
acelasi_bandit

Florin Salam la Eurovision

Recommended Posts

Mult succes domnului Florin Salam si toate respectele din Lume din partea mea !

Ii doresc extrem de mult succes si multa bafta !

Tot respectu pentru asemenea om care nu ia in considerare discriminarea si toate insultele aduse lui si se bazeaza pe vocea lui in viata !

Respectele mele inca odata si tot binele din lume !

Mult noroc Florine !

Link to comment

ala care mi-a dat quote, noi asta "manelisti" macar avem o bomba nucleara =(

...

jeez, guys, voi nu cred ca aveti habar despre ce vorbiti, nu sunt manelist ( era o gluma faza aia,dar se pare ca unii idioti nu dau cu seama), dar voi sunteti cam prostutzi asa de felu vostru ... ati auzit si voi o manea si ii bagati pe toti in aceeasi oala... DA, salam e MANELISt, ARE UNELE MELODII DE k*t, dar nu merita tratat ca pe un nimeni, tinand cont ca e singurul manelist care face o treaba mai buna :)

Link to comment

Daca si asta ajunge la Eurovision... :| Inseamna ca peste cativa ani Simona Sensual va participa la miss si tiganul din canal isi va cumpara telefon, va filma maruntaiele unei matze ( vezi topicul asta ) si o sa fie nominalizat la Globurile de aur, la categoria "Cel mai bun regizor" 8-| Nu m-as mira :-??

pisi ;;):)) , este Sensual, nu Senzual =))

Oricum, ceea ce ai zis tu o sa se adevereasca daca Romania se va duce constant cu viteza asta......in jos.

E un fel de gluma?

Dar-ar Domnu' :pray:

Din cate stiu eu, la eurovision nu ai voie cu o melodie veche si nu este voie ca melodia sa fie in limba ce apartine respectivei tari, in cazul nostru in romana. :D

Link to comment

' date='Jan 19 2010, 23:05' post='4663746']

e adevarat ba, au fost azi invitati la happy hour, au cantat o piesa care ziceau ei ca seamana cu cea de la Eurovision =)))))))))

' date='Jan 19 2010, 23:08' post='4663757']

melodiile nu are voie sa le publice pana la concurs cica :))

link cu asta de zisasi ca au cantat-0 la happy hour

Link to comment

Din cate stiu eu, la eurovision nu ai voie cu o melodie veche si nu este voie ca melodia sa fie in limba ce apartine respectivei tari, in cazul nostru in romana. :D

Se incadreaza in cerinte :-j

Are o melodie lentă şi una pop Una dintre ele e lentă, de dragoste, iar cea de-a doua, pop. Ambele sunt cântate în limba engleză, lucru care reprezintă o premieră în cariera solistului. Compozitorul melodiilor este Marian Colţea.
Link to comment

Ca va suparati sau nu, sunteti niste dobitoci, complexati LA MAXXIM (tematic). Omul are voce, chit ca va convine sau nu. Are probleme cu engleza dar castigatorul de anul trecut al Eurovisionului ce engleza avea -_-?

Cei din afara nu stiu ce sunt alea manelele dar apreciaza genul muzical, chiar daca nu se dau in vant dupa el, insa stiu sa-l aprecieze (din punct de vedere al interpretarii, al vocii s.a.m.d.). Daca isi va rezolva problema cu engleza stalcita, tot inainte! Cei care nu au fost maltratati (sau nu au fost "atacati de gandirea de turma" - 'hip-hop-eri' ~ =))) ~, rockeri etc) vor spune macar ca a contat participarea lui cat si prestatia. Voi ii bagati morcovul in frigider cand ii murise nevasta si l-a lasat cu 2 copii si mai aveti tupeul sa va numiti "cei moralizatori"? Hai sictir, ca nu faceti nici cat o ceapa degerata. Suspend -_-.

Link to comment

ala care mi-a dat quote, noi asta "manelisti" macar avem o bomba nucleara =(

...

jeez, guys, voi nu cred ca aveti habar despre ce vorbiti, nu sunt manelist ( era o gluma faza aia,dar se pare ca unii idioti nu dau cu seama), dar voi sunteti cam prostutzi asa de felu vostru ... ati auzit si voi o manea si ii bagati pe toti in aceeasi oala... DA, salam e MANELISt, ARE UNELE MELODII DE k*t, dar nu merita tratat ca pe un nimeni, tinand cont ca e singurul manelist care face o treaba mai buna :)

Crezi ca astia ce stau connectati 24/24 pe PC, mai stiu de glume ? :))

Link to comment

' date='Jan 19 2010, 22:41' post='4663614']

Mult succes domnului Florin Salam si toate respectele din Lume din partea mea !

Ii doresc extrem de mult succes si multa bafta !

Tot respectu pentru asemenea om care nu ia in considerare discriminarea si toate insultele aduse lui si se bazeaza pe vocea lui in viata !

Respectele mele inca odata si tot binele din lume !

Mult noroc Florine !

Si din partea mea, mult respect.Bafta Florin.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...