Jump to content
Komisaru

O proasta a tranşat o pisică şi i-a fotografiat măruntaiele!

Recommended Posts

Daca as fi in locul parintilor, n-as mai sta in casa cu ea .. chit ca par inuman, dar nu prefer sa ma omoare cineva in somn doar sa vada ce-am in corp. Bineinteles, ajutorul nu e nicio problema, sunt alaturi de ea dar nu as dormi cu ea in casa.

In loc sa se joace cu pokemonii, se joaca cu pisicile.

Link to comment

Deoarece numai romanii sunt bagati in toate ca.......le. Pun pariu ca daca era romanca ajungea stirea in toata lumea si se facea mare tamtam.

A , da ? Sigur nu ai tu ceva cu romanii cu toate ca esti roman ? Ca am mai vazut la un thread o replica de genu " asa e romanul bun la toate" .

Link to comment

Si ce ? Vrei sa imi spui ca nu e adevarat? Daca intrebi in afara de romanii nu o sa iti zica nimeni ceva bun de noi o sa auzi numai raspunsuri de genu' : "Aaa o tara de tiganii , violatori , ucigasi si criminali" si nu ca nu imi spune ca nu e adevarat.

bai amice, e normal ca tu sa crezi ca romanul e de cacat din moment ce citesti numai stiri din Romania. beleste-ti ochii pe site-uri straine si o sa vezi ca aia-s la fel de sadici ca orice alta tara. nu-ti mai folosi tastatura in scopuri retardate. MERSI MULT

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...