Jump to content
RyLa

Lady Gaga, goala intr-o revista pentru gay

Recommended Posts

Daaa cat de tru sunteti cu comentariile voastre ... cand s-a lansat Lady Gaga ... majoritatea dintre voi aveati cate un avatar sau semnatura cu lady gaga ... acu` ca ati aflat de ea ca e hermafrodia si ca pozeaza in revinste pentru gay nu va mai place #-o

gresit. fanii o cunosc foarte bine. Noi astia care am vazut o poza/stire in viata noastra ne este greu sa sesizam daca ii o caracatita sau un monstru, o fii the stig cine stie

Link to comment

99.99% din cei de pe forum nu vor ajunge in pat cu ea asa ca de ce va pasa?

Adevarat nimeni dintre noi nu va ajunge cu ea in pat :-? poate sa o aiba si de negru :o zic eu .

conteaza cum canta si ce melodii scoate (parerea mea)

Link to comment

eu unul sunt de parere ca a inventat chestia asta cu hermafrodita... de fapt e gay care a ajuns transexual... cum e Naomi ala sau aia sau ce naiba o fi

Si eu cred acelasi lucru.Eu cred ca e barbat intr-adevar,uitati-va la fata "ei" in prima poza expusa in acest thread.E doar o parere,dar sincer nu ma intereseaza nimic despre viata ei personala si nici nu imi place cum canta.Nu ma pasioneaza !

Link to comment

Adevarat nimeni dintre noi nu va ajunge cu ea in pat :-? poate sa o aiba si de negru :o zic eu .

conteaza cum canta si ce melodii scoate (parerea mea)

nu stii niciodata ce iti rezerva viitoru,poate iti plac barbatii si nu ti-ai dat seama

Link to comment

Pozele din videoclipul asta cred ca arata clar ca are penis ,deci e transexual !

Eu nu cred ca-i trans,revistele astea de scandal fac numai publicitate si cred ca Gaga profita de ocazie,la ea(el)ai convine situatia asta,cine-i fan de lady gaga ramane fan indiferent de sex-ul ei(lui)si ea a declarat ca a fost o fetitza urata si de acea se imbraca mai extravagant sa atraga atentia(lucru ce a si reusit)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...