Jump to content
_Deza

La multi ani!

Recommended Posts

la multi ani narcisel :hug:

Ai fost taran si ai facut-o in toate felurile si acum ii urezi "la multi ani" ...

@La Multi Ani Narci http://www.ecristian.com/wp-content/upload...a-multi-ani.gif ,stiu ca tu esti cu poze de genul :D

Sa ai parte de tot ce-ti doresti buey si sa faci cinste cu un cico daca vin in ct. :D

Era sa uit,dezoi,sa-i dai cadou si din partea mea ba,macar o floare :D

Link to comment
Share on other sites

Ai fost taran si ai facut-o in toate felurile si acum ii urezi "la multi ani" ...

@La Multi Ani Narci http://www.ecristian.com/wp-content/upload...a-multi-ani.gif ,stiu ca tu esti cu poze de genul :D

Sa ai parte de tot ce-ti doresti buey si sa faci cinste cu un cico daca vin in ct. :D

Era sa uit,dezoi,sa-i dai cadou si din partea mea ba,macar o floare :D

Oh, da, cine vorbeste. @_@

Cred ca totusi e treaba noastra ce certuri am avut, si alea din cauza jocului. Te bagi tu mai repede. -__-'

Link to comment
Share on other sites

Oh, da, cine vorbeste. @_@

Cred ca totusi e treaba noastra ce certuri am avut, si alea din cauza jocului. Te bagi tu mai repede. -__-'

Imi permit sa vorbesc,ca eu nu mi-am injurat prietenii,cel putin pante nu intra in categoria aia.

E treaba ta,nu a Narcisei,ca nuba e o fata super de treaba.Tu ai injurat-o din cauza unui amarat de joc,nu vrea sa ma gandesc ce-i faceai daca-ti zicea ceva de rau in real life.Nustiu de ce inca ma mir,Narci nu-i prima fata pe care ai injurat-o.

La multi ani Narci si scuze de deranj,tot dai un cico cand vin in ct,ca esti datoare cu 3 4 lazi de bere :D

Link to comment
Share on other sites

Imi permit sa vorbesc,ca eu nu mi-am injurat prietenii,cel putin pante nu intra in categoria aia.

E treaba ta,nu a Narcisei,ca nuba e o fata super de treaba.Tu ai injurat-o din cauza unui amarat de joc,nu vrea sa ma gandesc ce-i faceai daca-ti zicea ceva de rau in real life.Nustiu de ce inca ma mir,Narci nu-i prima fata pe care ai injurat-o.

La multi ani Narci si scuze de deranj,tot dai un cico cand vin in ct,ca esti datoare cu 3 4 lazi de bere :D

Puteau sa isi sparga si capetele. And you`re bussiness is... ?

Cred ca esti de ala cu "sasa cai" -_-.

La multi ani si aici :)!

Link to comment
Share on other sites

Domnule Lexa,pe viitor sa fiti sa fiti mai atent la situatia in care sunteti cand comentati ceva. :)

Acelasi papagal.

Ii zice "stf" lui IceMan =)))). Dati-i astuia un pic de respect de sine, l-a cam pierdut.

Link to comment
Share on other sites

Uau ! Din Constanta este mandra asta basinoasa ?

Hai la multi ani Bitch !

suspend 10 zile.

Edited by bunny
Link to comment
Share on other sites

Uau ! Din Constanta este mandra asta basinoasa ?

Hai la multi ani Bitch !

suspend 10 zile.

Prefer sa ma abtin decat sa-i fac topicul praf.

PS:Curva-i ma-ta bai agariciule. :)

stii ca urasc sa fac asta, dar na. >_< 10 zile si tie..

Edited by bunny
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...