Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 8 - Naufragiaţii

Recommended Posts

votez liquidlove. tind sa cred ca e mafiot, de aceea poland vroia sa intoarca voturile impotriva lui, ca sa isi castige jocul.

de asemenea, unele posturi si afirmatii au fost putin dubioase de-alungul jocului.

O sa te surprinda ...,tocmai ce mi-ai iesit curat :) . Ai tot dreptul sa ma votezi :-?,dar iti spun ca-ti dai cu firma in cap facand asta . Zici ca poland vroia sa ma scoata ca is mafiot,trebuia sa stie de undeva treaba asta,fiind psycho nu avea o sursa de unde sa stie concret asta,doar simpla banuiala .

Daca tu esti curat,acum ma intreb cine ar putea fi mafiotul,tinand cont ca mihai te-a votat asa subit,eu am sa ma risc si am sa votez mihai .

votez mihai

L.e : SilenR,asa e ...m-ai prins si tu :),tu fiind mafiot iti stii colegii nu ? Vrei sa-i ajuti cumva spunand ca-s mafiot sa scape ei ?...buna miscare,btw,vezi ca esti mort,nu mai scrie aici te rog .

L.later.e : devotez mihai ,totusi ma abtin deocamdata,raul nu imi inspira incredere .

Link to comment
Share on other sites

Pun în formatul următor detaliile referitoare la joc, am vrut iniţial să urc documentul pe scribd dar cred că necesita înregistrare pentru accesarea lui.

Sper să nu fie f greu urmărirea lui.

Imagine IPB

Imagine IPB

Imagine IPB

Imagine IPB

Imagine IPB

ps. acolo e noaptea 6 nu noaptea 7, acum am sesizat şi nu mai stau să fac print :)

discuţii la joc pe forum

felicitări încă o dată!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...