Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 8 - Naufragiaţii

Recommended Posts

Eu il propun pe homiela vot, mi-a parut suspect inainte sa-l propun la vot pe Lucian,dar el era mai important.

Ok,edit powa' .

Lasand asta la o parte,sa votam toti ca asa crezi tu,sau pe baza unor informatii . Sincer,dupa cum l-ai prins pe Lucian,as merge pe mana ta,dar nu e loc de greseala,sti si tu asta .

Link to comment
Share on other sites

hmm nu stiu ce sa zic, de exemplu eu nu l-am vazut niciodata pe ganezu postand in topic, si totusi nu a iesit din joc pentru ca era inactiv

Eu il propun pe homie la vot, mi-a parut suspect inainte sa-l propun la vot pe Lucian,dar el era mai important.

amandoi aveti dreptate , acum sa ne hotoram pe care il votam primul...

Link to comment
Share on other sites

Ok,edit powa' .

Lasand asta la o parte,sa votam toti ca asa crezi tu,sau pe baza unor informatii . Sincer,dupa cum l-ai prins pe Lucian,as merge pe mana ta,dar nu e loc de greseala,sti si tu asta .

:bananadance2:

Normal,dar daca stam sa ne gandim si vine seara ce facem ?

Eu mi-am zis cuvantul,daca voi aveti alte sugestii,astept,dar haideti sa votam :D

Link to comment
Share on other sites

Normal,dar daca stam sa ne gandim si vine seara ce facem ?

Eu mi-am zis cuvantul,daca voi aveti alte sugestii,astept,dar haideti sa votam :D

Ok,nu ma ajuti cu nimic,voi merge pe mana mea si propria mea intuitie .

Votez homie

De ce ?

Simplu ! [Tinand cont ca nu a postat nimic,si totusi nu a fost descalificat pentru inactivitate,inseamna ca isi desfasoara viata "nocturna" foarte bine . Nu ne-a ajutat nici la inalturarea lui Lucian,nici a celorlalti mafioti,la care am participat cu totii +1 vot . Eu cred ca e ceva rau,e propria mea parere,pe care mi-am pasuit-o voua .

Faceti cum credeti ! .

Link to comment
Share on other sites

Ok,nu ma ajuti cu nimic,voi merge pe mana mea si propria mea intuitie .

Votez homie

De ce ?

Simplu ! [Tinand cont ca nu a postat nimic,si totusi nu a fost descalificat pentru inactivitate,inseamna ca isi desfasoara viata "nocturna" foarte bine . Nu ne-a ajutat nici la inalturarea lui Lucian,nici a celorlalti mafioti,la care am participat cu totii +1 vot . Eu cred ca e ceva rau,e propria mea parere,pe care mi-am pasuit-o voua .

Faceti cum credeti ! .

Cum spuneti voi.

Votez homie.

Scuzati absenta mea din joc dar nu am nici un rol important (nu ai ce sa zici cand faci experimente si te joci cu epubretele toata ziua ) si nici nu am avut timp.Si i`am spus zeului moderator sa nu ma scoata ca dupaia nu ma mai lasa sa joc :( .

Link to comment
Share on other sites

Începe ziua 6

Au murit memo, mafiot şi silenR (naş)

trăiesc:

1.

2.

3. zeal

4. luk xD

5.

6.

7. raul

8.

9.

10. mihai

11. liquidlove

12.

13.

14. loyd

15.

16.

17.

18.

19. ganezu

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.poland

au murit:

irina - doctor

eleodor - poliţist

Durango - cetăţean

eugen - fanatic

wanksta - mason

radu - mafiot

the first - poliţist

slaban - poliţist

andix - mafiot

equilibrium - mercenar

Lucian - mafia (naş)

Massacre cetăţean

Green - cetăţean

Lord - cetăţean

Pitikoo - veteran

Pupi (lexa) - mason

Homie - mason

Memo - mafiot

silenR - mafie, naş

linşare instantă - 5 voturi

la termen - 4

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...