Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 8 - Naufragiaţii

Recommended Posts

Eu sunt foarte sigur pe votul meu,daca o sa aibe grija de mine un medic,am sa spun,pana atunci,votul meu ramane fara prea multe explicatii.

in traducere libera: am votat, am votat bine, nu va spun si voua de ce, protejati-ma oricum.

gizaz, mai orbeste nu cred ca se poate. elucidezi si tu lumea daca tot arunci cu acuzatii?

Link to comment
Share on other sites

ma eu n-am avut nici o discutie cu celmaislaban, v-ati lovit la cap? eram in contradictie cu luk, care il consideram spionul mafiei, asa cum puteti citi in primul meu post din pagina 16. acum ca se dovedeste ca el a avut dreptate in privinta cu rolul lui andix3, tind sa cred ca altcineva e mafiot.

homie, my nigga, ai tacut 16 pagini si acum arunci voturi aiurea? ia zi, cu ce te-ai ocupat tu noptile trecute?

Link to comment
Share on other sites

Daca cumva gresim,s-a cam dus si editia asta ...

editia e dusa deja din simplu fapt ca oamenii care ar trebui mai ales acum sa fie on, nu sunt, asa ca mafiotii ramasi isi fac de cap cu voturile. majoritatea decide.

luk, oameni ai legii au fost, sunt morţi :lol:

si totusi loyd e sigur pe el. ce chestie. ascultati de el ma :D

Link to comment
Share on other sites

editia e dusa deja din simplu fapt ca oamenii care ar trebui mai ales acum sa fie on, nu sunt, asa ca mafiotii ramasi isi fac de cap cu voturile. majoritatea decide.

si totusi loyd e sigur pe el. ce chestie. ascultati de el ma :D

Nu fi trist,mai omori si in editia viitoare doi :D

Link to comment
Share on other sites

motivul pt care-l votezi e... ?

si motivul pentru care ma votezi tu pe mine e...?

eu nu sar cu acuzatii. singura persoana de care m-am luat a fost eugen, care s-a dovedit a fi relativ periculos. cum aparent nu mai sunt oameni ai legii, mafiei ii mai ramane decat sa corupa in timpul zilei pe cei ramasi cinstiti, si asa foarte putini la numar fiindca multi nici macar n-au dat o geana pe aici, iar noaptea sa omoare in voie. ganditi-va ce faceti ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...