Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 8 - Naufragiaţii

Recommended Posts

ce draci de adevar ? 8-| sa mor de supradoza de mai joc mafia in editiile viitoare daca sunt mafiot <_<

cum explici afirmatia facuta aici? am impresia ca ti-ai cam dat rolul pe fata in postul asta ...

sincer cred ca rolul tau, care ar explica lucrurile, ar fi ca esti spionul mafiei.

imi mentin votul.

Link to comment
Share on other sites

cum explici afirmatia facuta aici? am impresia ca ti-ai cam dat rolul pe fata in postul asta ...

sincer cred ca rolul tau, care ar explica lucrurile, ar fi ca esti spionul mafiei.

imi mentin votul.

era o metafora :blink: mai gaseste inca 2 sa ma voteze sa fiti 7 si ma votez si eu ca sa incheiem prostia asta odata 8-|

ok , next day then :)

Link to comment
Share on other sites

Începe ziua 4

Pe timpul nopţii,

Moare celmaislăbaN - poliţist, înjunghiat în timp ce patrula în zona taberei

Este ucis şi andix - mafioţel...

Moare equilibrium / mercenar (equi s-a retras din joc pentru că nu mai are timp să stea pe net)

trăiesc:

1.

2. pitikoo

3. zeal

4. luk xD

5.

6. Lucian

7. raul

8. brokenlord

9. homie

10. mihai

11. liquidlove

12.

13.

14. loyd

15. memo

16.

17.

18.

19. ganezu

20.

21.

22. green

23.

24. silenR

25. massakre

26.Pupi (lexa)

27.poland

au murit:

irina - doctor

eleodor - poliţist

Durango - cetăţean

eugen - fanatic

wanksta - mason

radu - mafiot

the first - poliţist

slaban ? poliţist

andix ? mafiot

equilibrium - mercenar

ziua ţine până duminică, 10.01, ora 22.00

linşare instantă 9

linşare la termen 7

aviz green, masakre şi lord, e ultima zi când vă mai las în viaţă, după noaptea viitoare vă dau rolurile pe faţă şi out! out şi de la mafiile moderate de mine :)

Link to comment
Share on other sites

wtf happened here? :))

Nu stiu dar eu am tras o betie azi noaptea inca simt cum se invarte pamantul cu mine

neatza si bun-venit printre noi :D

dupa ce m-am uitat din nou pe celalte pagini , Lucian mi s-a parut sa fie cam pe aceasi unda cu radu si andix...

apropo cati mafioti sunt in total?

Link to comment
Share on other sites

hmm.. e prima data cand joc.. 2clan= cati mafioti in total? :))

ps: mai citesc putin ce a scris fiecare si votez in 5minute

hm , pai de obicei 1 clan = 3 maf + godf , 2x4=8-2(morti)=6 , cel putin , poate au mai recrutat desi nu cred , deci mai sunt vreo 7 mafioti maxim 8 zic eu :D .

Link to comment
Share on other sites

dupa ce m-am uitat din nou pe celalte pagini , Lucian mi s-a parut sa fie cam pe aceasi unda cu radu si andix...

2 oameni cu aceleasi pareri? UIMITOR

hai leaga-te de ceva concret, ca aberatii sa infund pe cineva pot nascoci si eu.

Link to comment
Share on other sites

Vorbeati in ton ridicat amandoi. Motiv de cearta, ceva ?

POLAND cum de tu stii ce face toata lumea? ieri ziceai ca m-ai vazut si pe the_first cu o seara in urma povestind , azi zici ca l-ai vazut aseara pe Zeal cu celmaislaban , urmaresti pe cineva?mi se pare mie sau incerci sa faci in asa fel incat Zeal sa para vinovat de moartea lui slaban asa cum ai incercat sa ma faci si pe mine vinovat de moartea lui the_first ?

#loyd , acuzatiile tale se bazeaza pe ceva?

Link to comment
Share on other sites

guys , poate imi explicati si mie de ce aruncati cu voturi aiurea :-?? nu ne putem permite sa mai pierdem inca un good guy , deja am pierdut prea multi .

Eu sunt foarte sigur pe votul meu,daca o sa aibe grija de mine un medic,am sa spun,pana atunci,votul meu ramane fara prea multe explicatii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...