Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 8 - Naufragiaţii

Recommended Posts

ma enervez repede :D..... Daca e sa mor, mai i-au pe unu cu mine ...Am abilitatea asta :) Asa ca mai astept si eu sa vad ce si cum..... Pentru ca multi au votat aiurea, deci daca mor "NU MOR SINGUR"

Fie ca esti good guy, fie ca esti bad guy, eu te votez pentru ca o sa pui probleme la un moment dat. Acum sunteti multi, chiar daca vei lua pe cineva cu tine nu va fi o asa mare problema, dar cand vom ramane putini...

Votez eugen

Link to comment
Share on other sites

cred ca cel mai suspicios pare lukl... ori e oleaca "ametit" ori asa e el, dunno wutta say, dar atata timp cat nu avem o pista reala si is doar acuzatii fara niciun fond cred ca lukl e cel mai potrivit sa iasa din joc.

lukl s-a votat singur, apoi s-a devotat.. nu stiu, dar imi pare ca ascunde ceva

and my vote goes to,

VOTEZ LUKL

devotez luk bla bla

nu vreau sa imi dau rolul pe fata asa devreme , dar daca va fi nevoie o voi face :) pana acum nu stiu ce sa zic despre the_first , ori este politist incompetent ori este maf guy :)

Link to comment
Share on other sites

1. Nu discutati cu NIMENI jocul in afara topicului de joc, indiferent de circumstante! Asta include comunicare prin email,viata 'reala'. Singura exceptie: clanurile mafioate si unele grupuri primesc permisiunea de la moderator sa comunice prin email in timpul noptii.

2. Mortii tac! Daca ati fost omorat, nu mai comunicati nimic referitor la joc nimanui, nicaieri (indiferent cat de inofensiv vi se pare).

3. Este interzis sa redati in topicul de joc sau sa aratati cuiva un fragment dintr-un email de la moderator, sau de la un alt jucator. Este de asemenea interzisa folosirea de mesaje "false".

ce pot sa spun esti slab de inger luk :))

Link to comment
Share on other sites

Have fun idiots!

Deci se pare ca nici eu si nici lukl nu suntem mafioti. Se observe prostia! Eu am incercat sa fac pe disperatu pe aici,pentru a intra in rol. Timp in care altii nici nu au postat. Ati observat prostia!

eu te-am votat ca te-au votat si ceilalti :-??

@sa fiu descalificat , who cares?

Link to comment
Share on other sites

eu te-am votat ca te-au votat si ceilalti :-??

@sa fiu descalificat , who cares?

Daca ai vazut ca am murit de ce plm ti-ai mai aratat "indentitatea"...Sau de ce m-ai votat pe mine,care vroiam sa merg mai departe,desi vroiai sa te dai de gol!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...