Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 8 - Naufragiaţii

Recommended Posts

totusi , eu il banuiesc pe the_first , pune ceva la cale , dar nu prea ii iese , eu as zice sa ne indreptam atentia spre el si sa il lasam pe eugen inca o zi :) nu ii iau partea lui eugen , dar poate chiar e unul dintre good guys

ok than kill me ...

Link to comment
Share on other sites

ma repet , impotriva lui eugen nu avem nici o dovada ca ar fi bad guy, iar in privinta lui luk am spus ce am avut de spus, acum nu va ramane decat sa faceti alegerea corecta :)

alta pista? ok dar voi avea nevoie de ajutorul vostru pe urma...noaptea trecuta l-am urmarit si el a fost cel care ia ucis pe prietenii nostri... am evitat sa spun acest lucru cu scopul de a ma ferii de el si cei care il ajuta...

ascultati-ma ,daca nu ee asa eu voi fi urmatorul ... acordati-va o sansa

Link to comment
Share on other sites

ma repet , impotriva lui eugen nu avem nici o dovada ca ar fi bad guy, iar in privinta lui luk am spus ce am avut de spus, acum nu va ramane decat sa faceti alegerea corecta :)

ce ai spus ? esti politist? m-ai investighat?

Link to comment
Share on other sites

k

votez luk

de ce te-ai votat singur? Incearca sa ajuti la gasirea mafiotilor,nu te plange!

Sau poti sa copiezi idiotii si sa ma votezi pentru ca folosesc prea mult "fuck"..... ce kkt....Suntem oameni maturi ce dracu :D

Link to comment
Share on other sites

devotez eugen, stand by (daca nu e prea tarziu, n-am numarat voturile)

the first, zici ca esti sigur a ?, gief moar details despre lukl cum ca ar fi mafy guy

eugene, daca vrei sa sfarsesti cu bine si ai un rol pozitiv, mai vb si tu cu cap :)

Link to comment
Share on other sites

de ce te-ai votat singur? Incearca sa ajuti la gasirea mafiotilor,nu te plange!

Sau poti sa copiezi idiotii si sa ma votezi pentru ca folosesc prea mult "fuck"..... ce kkt....Suntem oameni maturi ce dracu :D

"Fuck the police!"

C`mon, cat de bosorog sa n-auzi de asta?

Link to comment
Share on other sites

devotez luk bla bla

nu vreau sa imi dau rolul pe fata asa devreme , dar daca va fi nevoie o voi face :) pana acum nu stiu ce sa zic despre the_first , ori este politist incompetent ori este maf guy :)

=)))

si cu asta ti-ai dat sah mat!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...