Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 8 - Naufragiaţii

Recommended Posts

Ce ai vrea sa fie clar?

Cine crezi ca e atat de nebun incat sa spuna ce a investigat el noaptea sau chestii d`astea.

Si daca ar face`o cineva nu l`ar crede nimeni pentru ca,repet, e prea devreme pentru asa ceva!

Politistul trebuie sa ne spuna intr-un fel sau altul cine vinovat, cine si de ce detine arma.. etc. Sunt medici in joc, tocmai de asta, ca sa-i asigure protectie. E prea devreme pentru asa ceva ? Atunci nu votam inca, votam cand va fi 'timpul'..

Link to comment
Share on other sites

legat de tine eugen , nu pot spune prea multe , mi se pari putin suspect ca te agiti cam mult , dar poate asa e firea ta , nu vreau sa ma precipit :-?? cred ca votul o sa il acord maine si tot atunci o sa decid si cui :)

Link to comment
Share on other sites

legat de tine eugen , nu pot spune prea multe , mi se pare putin suspect , dar poate asa e firea ta , nu vreau sa ma precipit :-?? cred ca votul o sa il acord maine si tot atunci o sa decid si cui :)

ma enervez repede :D..... Daca e sa mor, mai i-au pe unu cu mine ...Am abilitatea asta :) Asa ca mai astept si eu sa vad ce si cum..... Pentru ca multi au votat aiurea, deci daca mor "NU MOR SINGUR"

Link to comment
Share on other sites

ma enervez repede :D..... Daca e sa mor, mai i-au pe unu cu mine ...Am abilitatea asta :) Asa ca mai astept si eu sa vad ce si cum..... Pentru ca multi au votat aiurea, deci daca mor "NU MOR SINGUR"

apropo, pt astia care nu sunteti convinsi verificati ce e in bold. eu zic ca e dovada incriminatorie.

Link to comment
Share on other sites

Guest celmaislabaN^

Politistul trebuie sa ne spuna intr-un fel sau altul cine vinovat, cine si de ce detine arma.. etc. Sunt medici in joc, tocmai de asta, ca sa-i asigure protectie. E prea devreme pentru asa ceva ? Atunci nu votam inca, votam cand va fi 'timpul'..

asta ar insemna ca fiecare politist sa se sacrifice, sau oricare alt rol de noapte ceea ce nu e prea ok.

@ neata ba oamenilor!

Link to comment
Share on other sites

Ar cam trebui sa citit rolurile,le analizati sI dupa poate va dati seama de ce ma AGIT!Incerc sa imi intru in rol :D , Dar vad ca voi ati incurcat borcanele :D

edit: Lucian si Silenr,celmaislaban au sarit imediat la gatul meu ,dupa care au stat la cutie. hmmmm

Link to comment
Share on other sites

totusi , eu il banuiesc pe the_first , pune ceva la cale , dar nu prea ii iese , eu as zice sa ne indreptam atentia spre el si sa il lasam pe eugen inca o zi :) nu ii iau partea lui eugen , dar poate chiar e unul dintre good guys

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...