Jump to content
TheodorescuS

Ce faci cand te enervezi ?

Recommended Posts

Deobicei incerc sa tin enervarea inauntrul meu si apoi sa fac ravagii in CS/Halo/AA orice joc pe care nimeresc sa dau click.

Foarte rar 1-2 ori pe an mai si jignesc (exceptie fratimi-o, pe care il jignesc toata ziua) si de injurat, n-am mai injurat de cand am intrat in clasa 1. De asemenea nu am obiceiul sa ditrug obiecte la furie ...

sa nu stai langa mine si langa mayhem decat cu crucea langa tine :huh:

Link to comment
Share on other sites

Pai :-? devin isterica. Da' imi trece repede..cred :-??

De asta se fac cutremure destul de des in iasi, naspa :(.

@@ Am o minge de tenis de cand de vreo 15 ani, ma intind pe pat si o arunc in sus ascultand muzica clasica, ce rost au tipatul, injuriile, sa te razboiesti cu cineva.

Este o vorba: cel mai destept cedeaza primul.

Link to comment
Share on other sites

Plang,injur,dau,rup tot ce prind si ma cert atunci cand sunt foarte nervos . :) Asta pentru ca eu sunt mai sensibil si foarte orgolios. Depinde si gradul de nervi. Atunci cand sunt putin suparat si prins pe picior gresit , ma inrosesc si transpir

Link to comment
Share on other sites

Numa' periculosi coaie, toti bat dar nici unul nu ia bataie. Numa' mieji!

Sunt o persoana rationala, las violenta cu ultima optiune. Sa zic asa, cam 60% din situatii incerc sa-i dau pace persoanei cu care ma cert, daca e prea cretina ma enervez si o injur, iar in situatii extreme recurg si la violenta.

Si da, am batut si fete, si nu am nici o retinere in a le bate daca intrec masura. Pretty much stupid, huh?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...