Jump to content
0ana

Concurs foto saptamanal, TEMA: Iarna

Recommended Posts

poza originala nu o am pt ca e facuta anu trecut, pozele de la arieseni ORIGINALE nu le am pt ca mi`a crepat hardul, asta o aveam pe flick de anu trecut, dar din cate vad eu in regulament totusi e permis un pic de modificari Minimum de photoshop (mici ajustari la culori, filtre foto, rame etc) , ok in caz ca cei care au organizat concursul zic ca nu se incadreaza poza o sa vin cu alta si cu asta am incheiat subiectu. :dooh:

merge, merge. spun eu că merge ;)

şi tot de sezon, are vreo două ierni, parcă.

Imagine IPB

Link to comment
Share on other sites

nu a adus aparatu cu el :( plec in anglia in data de 2, poate daca o sa ninga o sa incerc sa fac cateva poze, dar o sa fie prea tarziu. Poate e si numele lui de familie, denyi daca ai ramuri prin maramures, e posibil sa fim rude :P

Link to comment
Share on other sites

nu a adus aparatu cu el :( plec in anglia in data de 2, poate daca o sa ninga o sa incerc sa fac cateva poze, dar o sa fie prea tarziu. Poate e si numele lui de familie, denyi daca ai ramuri prin maramures, e posibil sa fim rude :P

Nu ninge >.<. Asta e principalul motiv pt care nu particip :P
Link to comment
Share on other sites

-drept de vot au doar cei inscrisi

Ar fi bine sa voteze toti, nu doar cei inscrisi. Nu cred ca cei care au postat poze vor trisa deoarece nu castiga nimic. Un pool la fiecare vot cred ca ar fi bine. De exemplu mie imi plac mai multe poze din toate care le-ati postat voi si poate as avea ceva de adaugat, si-asa la sectiunea asta nu se contorizeaza post-urile.

p.s. sper ca am postat bine ^_^

Link to comment
Share on other sites

-drept de vot au doar cei inscrisi

Ar fi bine sa voteze toti, nu doar cei inscrisi. Nu cred ca cei care au postat poze vor trisa deoarece nu castiga nimic. Un pool la fiecare vot cred ca ar fi bine. De exemplu mie imi plac mai multe poze din toate care le-ati postat voi si poate as avea ceva de adaugat, si-asa la sectiunea asta nu se contorizeaza post-urile.

p.s. sper ca am postat bine ^_^

da, dar asa s-ar putea sa fie votata persoana si nu fotografia :)

incercam saptamana viitoare

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...