Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-john-

Anime

Recommended Posts

bah !!!am dat si eu rr...da-ma dracu..si am de gand sa rup serveru in 2...care ma ajuta sa il impart in 4? :))

un4..tot nu ai dat al doilea rr inaintea mea..si stai ca te ajung din urma..

bla... bla... bla.. :duh:

conteaza cine cand si inaintea cui da rr..? mai mult da atat nu stiti?

Link to comment
Share on other sites

Guest violetta

Buna yu ce mai faci ? Eu incerc sa inteleg un curs de mi-l trimisa o profa azi dar cred ca mai dureaza pana reusesc....pana la sesiune mai e :)

Link to comment
Share on other sites

In curand s-ar putea sa nu mai pot intra foarte des pe MU, pt cine nu stie maine voi fi tata. :dance: :cool2:

Chestia asta e cu 2 taisuri, daca va trebui sa stau noptile sa-mi supraveghez fetitza as putea tine si un spot pe undeva si sa fiu on :right: , dar s-ar putea si sa nu-mi dezlipesc ochii de copila :blink: si atunci :error: :hair: .

Nu de alta dar sotia :sef: , ca azi e ultima mea zi in care mai pot sa fiu copil. Oricum voi putea sta AFK, daca are careva nevoie de ajutorul meu da-ti bip si vin a.s.a.p.

Asa ca Doamene ajuta, sa ne fie bine la toti. :hail:

P.S:

1. Cu aceasta ocazie il felicit oficial si pe Abis care a dat rr si baga tare la lvl. :clap:

2. Ca si Un4 sunt de parere ca tre sa urce nivelul general al guildului nu nivelul concurentei intre noi :box:

Link to comment
Share on other sites

Gata! Am o fetitza frumoasa si sanatoasa. Sotia e bine, asa ca sunt foarte fericit.

Hai ca nu mai pierd vremea, ma duc sa-i fac un cont cu o elfa. :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...