Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-john-

Anime

Recommended Posts

Acest guild este facut pentru cei care stiu cu adevarat sa joace MU ceea ce din care rezulta ca suntem un guild unit si loial fata unul de altul.

In acest guild se respecta urmatoarele reguli:

-nu se injura,

-nu se fac misto de alti playeri,

-in guild se da iteme de bunavoie,

-se intreaba maxim de 3 ori daca are cineva party si pentru cel ce cauta, dar mai intai sa caute un spot liber.

daca nu gaseste da-ti anunt global.

-nu enervati jucatorii,

-iar ca sa intrii la noi in guild trebuie sa ai minim level 200.

-iar cei care pleaca din guild, macar sa aiba bunavointa de a anunta printr-un mesaj lasat la GM.

Iar daca aveti vreo problema adresati-va Gm-ului yu-gi-oh! sau asistentului guildului Abis.

Iar pentru cei care nu ne cunosc nu ne subestimati pentru ca suntem un guild nou.

Link to comment
Share on other sites

Acest guild este facut pentru cei care stiu cu adevarat sa joace MU ceea ce din care rezulta ca suntem un guild unit si loial fata unul de altul.

In acest guild se respecta urmatoarele reguli:

-nu se injura,

-nu se fac misto de alti playeri,

-in guild se da iteme de bunavoie,

-se intreaba maxim de 3 ori daca are cineva party si pentru cel ce cauta, dar mai intai sa caute un spot liber.

daca nu gaseste da-ti anunt global.

-nu enervati jucatorii,

-iar ca sa intrii la noi in guild trebuie sa ai minim level 200.

-iar cei care pleaca din guild, macar sa aiba bunavointa de a anunta printr-un mesaj lasat la GM.

Iar daca aveti vreo problema adresati-va Gm-ului yu-gi-oh! sau asistentului guildului Abis.

Iar pentru cei care nu ne cunosc nu ne subestimati pentru ca suntem un guild nou.

cam bate vantu' pe aici,mai scrieti si voi ceva,laudati-va,plangeti ,orice... :cigarette:

Link to comment
Share on other sites

adormiti.. :blink:

pot sa anunt eu ca voi lipsi din joc vreo cateva zile :D

probleme cu rasnita de pc...se pare ca totul merge bine..dar jocul merge super in reluare..si in verde :))

care a dat cu poison in el? :-w..ziceti rpd :)

srry guys..sper sa repar repede problema..pana atunci...spor la lvl :D

apropo...sunt Abis :)

Link to comment
Share on other sites

Acest guild este facut pentru cei care stiu cu adevarat sa joace MU ceea ce din care rezulta ca suntem un guild unit si loial fata unul de altul.

In acest guild se respecta urmatoarele reguli:

-nu se injura,

-nu se fac misto de alti playeri,

-in guild se da iteme de bunavoie,

-se intreaba maxim de 3 ori daca are cineva party si pentru cel ce cauta, dar mai intai sa caute un spot liber.

daca nu gaseste da-ti anunt global.

-nu enervati jucatorii,

-iar ca sa intrii la noi in guild trebuie sa ai minim level 200.

-iar cei care pleaca din guild, macar sa aiba bunavointa de a anunta printr-un mesaj lasat la GM.

Iar daca aveti vreo problema adresati-va Gm-ului yu-gi-oh! sau asistentului guildului Abis.

Iar pentru cei care nu ne cunosc nu ne subestimati pentru ca suntem un guild nou.

neatzza

asi vrea sa intru si io in guild daca se poate

sunt SM lvl 340

va rog frumos

multumesc :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

pot sa anunt eu ca voi lipsi din joc vreo cateva zile :D

probleme cu rasnita de pc...se pare ca totul merge bine..dar jocul merge super in reluare..si in verde :))

care a dat cu poison in el? :-w..ziceti rpd :)

srry guys..sper sa repar repede problema..pana atunci...spor la lvl :D

apropo...sunt Abis :)

Arunca-l pe geam :rofl1:

Link to comment
Share on other sites

Guest un_death_tm

Ziua Buna dragilor ...

As dori sa adaug si eu niste cuvitele care o sa deranjeze pe multi ,dar nu ma intereseaza cum eu is in descompunere nu ma pot atinge vorbele lor ...

- Multa lume intra in guild , ar trebui sa demonstreze ca merita sa intre in guild ,

-Toti vor pt si iteme ,ar trebui sa demonstreze ca merita accest lucru ,

-Cer care intra fac plinu si pleaca ,,iteme exe ,,aripi ptiuni bune ,, pt daca se poate in tarc sau pe spot ,,

-Dar ei ofera ceva in aceest schimb ??? NU

As veni cu o propunere care poate pt uni ne chiar bine venita ....

Cei care intra in guild ar trebui sa demonstreze ca merita sa fie in guild si dupa aia sa vine cu pretentzi ...

Eu sunt de parere ca in primele 2 saptamani nu ar trebui sa aiba nici un favor ,si daca vor trece peste astea 2 saptamani cu calificativ bun sunt bine veniti in familie

Cu drag al vostru CADAVRU

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...