Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vLaur

-SuK@r Guild

Recommended Posts

ba pisatule vezi ca s-a incins tare mata aseara a rezistat la o herghelie de cai si la o satra de iepuri [ SouthBoy_Lucyo ]

Tu Sam vezi ce vb ca stii foarte bine unde e maicata acuma

lukl dai drumu frate lu masa lu sam ca pusca mea o faceti posta in fiecare seara tu cu mihaita

warn 100% , 2 saptamani pauza

Link to comment
Share on other sites

ba pisatule vezi ca s-a incins tare mata aseara a rezistat la o herghelie de cai si la o satra de iepuri [ SouthBoy_Lucyo ]

Tu Sam vezi ce vb ca stii foarte bine unde e maicata acuma

lukl dai drumu frate lu masa lu sam ca pusca mea o faceti posta in fiecare seara tu cu mihaita

hahahahahahahahaha :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

ba pisatule vezi ca s-a incins tare mata aseara a rezistat la o herghelie de cai si la o satra de iepuri [ SouthBoy_Lucyo ]

Tu Sam vezi ce vb ca stii foarte bine unde e maicata acuma

lukl dai drumu frate lu masa lu sam ca pusca mea o faceti posta in fiecare seara tu cu mihaita

Bai copil recrutat de belgieni si crescut cu samanta calda in stomac cu cine vorbesti tu asa?

Invata intai sa mergi pe strada copilule sa nu te invat eu sa-ti numeri dintii in palma.

Hai date-n sange

5 zile pauza si tie

Link to comment
Share on other sites

Guest razulik
re all....bine v-am gasit....pt cei care nu ma stiti de pe db`ul asta....sunt Zeu$ sau Zeu$ik_bk de acu 2 db`uri...ma bucur ca v-vam regasit si pe db`ul asta....sper sa mearga bn cu guilda....si sa facem treaba buna... :beer: :hello: :hello: :cool2: :right: :>
Link to comment
Share on other sites

Bai copil recrutat de belgieni si crescut cu samanta calda in stomac cu cine vorbesti tu asa?

Invata intai sa mergi pe strada copilule sa nu te invat eu sa-ti numeri dintii in palma.

Hai date-n sange

spalate pe dinti cand vorbesti cu mine nu de alta dar ai fasole intre dinti

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...