Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

vLaur

-SuK@r Guild

Recommended Posts

Alaturi de cativa prieteni remarcabili(smiley,aure,boldi,Zeu$,s.a.) pe care i-am dobandit inca de la inceputurile mele in Mu,am decis sa dam viata din nou acestui guild,care pentru fiecare membru a insemnat ceva,incluzandu-ma aici si pe mine.

Pe aceasta cale vreau sa salut respectuos pe toti cei care au facut parte si care si-au adus contributia acestui guild ducand-ul pe culmile apogeului in urma cu 3-4 ani si pe toti cei care m-au cunoscut si m-au sprijinit. :tiphat:

Astfel incepe un nou capitol,primordiali si asteptati fiind vechii membrii cat si noi caractere deosebite care nu joaca numai ptr rr ci pentru un spirit de echipa si colegialitate,tratand in acelasi timp jocul ca atare,nu cu egoism.

Regulament pentru amatori:

-Nu se vinde/cumpara nimic in guild,se doneaza;

-Nu va cer sa stati on 24/24,fiecare are viata personala,dar atat cat o faceti sa dovediti ca aveti caracter(si eu joc in limita timpului disponibil);

-Fara limbaj trivial/vulgar atat in guild cat si in afara acestuia;

-Probleme in guild,daca apar,vor ajunge la mine si le voi solutiona,va asigur;

-Nu inghit ucp`istii,in concluzie,nu se accepta sloganuri gen "Pt plsss" atat in guild cat si in afara acestuia,daca va fi nevoie de voi ve-ti fi chemati;

-Nu ma intereseaza cate rr aveti,ma intereseaza veleitatile voastre de zi cu zi si persoana din spatele monitorului;

-Cer respect atat pentru membrii din guild(si tu vei fi respectat daca respecti) cat si pentru comunitatea linkmania.

Cererile se fac aici,cat si aici> http://oldstars.myforum.ro/index.php

In rest,toate cele bune! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest smiley_real92

Noi suntem mizeul :D Un guild extraordinar care face ca mu-ul sa devina o placere in viata de zi cu zi.

Speram sa ajungem la asteptari si sa ne distram cat mai mult cu putinta.

#a,sa nu uit de spam B)

Link to comment
Share on other sites

Noi suntem mizeul :D Un guild extraordinar care face ca mu-ul sa devina o placere in viata de zi cu zi.

Speram sa ajungem la asteptari si sa ne distram cat mai mult cu putinta.

#a,sa nu uit de spam B)

mai taci :))

@bft :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...