Jump to content
Dropkillerz

Dragoste pe mess

Recommended Posts

Ciudata povestea asta ... Sa stiti ca se poate "gasi" dragostea pe mess / jocuri online. Cunosc cazuri in real life ... S`au si casatorit si momentan le merge bine. S`au cunoscut intr`un joc online ... La fel se poate si pe mess dar totusi, ma intreb de ce au hotarat sa se sinucida ? Vreun motiv sau ceva ?

Link to comment

Intreba pe aici cine i-a informat pe politisti,nu stiati ca telefoanele sunt ascultate iar mess-ul este "supravegheat"

Cine crezi ca sta tie sa asculte sute de milioane de telefoane ? Voi chiar credeti ca sta cineva 24/24 ore sa asculte telefoane ? Ce sa zic de mess ... Astea`s doar povesti dupa parerea mea.

Link to comment

Eu cred ca trebuie sa ai putin probleme cu mintea , incat sa-ti pui capat zilelor . Prin sinucidere nu dovedesti nimica , probabil in randul copiilor sau oameniilor emo , nu stiu cum pot sa le spun , e o traditie de cat de ''cool'' te sinucizi .

Din partea mea , sa se sinucide toti care au astfel de ganduri .

Link to comment

Ce treaba are curentul emo cu niste fatalai tampiti? Crezi ca toti care se sinucid sunt emo? Cam asa ganditi voi iar dupa logica asta ar insemna ca primul curent muzical a fost emo ca oamenii se sinucid de cand se stiu ...

Papagali ca voi apar ca ciupercile dupa ploaie si strica tara asta . Stiti doar sa criticati pe toti si pe toate , ala e emo , ala e rockar , ala e manelist , ala e martian si masa-n cur ce mai e . Daca nu ne imbracam la tricoul roz si blugii de tinichigiu ca voi inseamna ca suntem pleava societatii ori ca suntem inferiori a ?

A fi labil mintal nu inseamna ca esti automat emo . N-am nici o treaba cu acel curent insa nu-mi plac cretinii ca voi care stiu doar sa faca posturi pentru +1 de parca ati castiga un premiu pentru numarul de posturi .

Daca vor sa se sinucida e problema lor . Din partea mea muriti cu totii ca pe mine nu ma afecteaza cu absolut nimic , daca nu tii tu la viata ta de ce as da eu 2 bani pe ea in locul tau?

Vina e partial a partintilor si total a copilului . Chiar si fara ajutorul parintilor la 17 ani sa te sinucizi pentru ca ti-a disparut iubitul din alta tara chiar e dovada de prostie acuta iar parintii ar mai trebui sa se uite pe la copii aia sa vada in ce ape se mai scalda , cum gandesc si ce sanatate mentala au , daca sunt depresivi sau nu ca ganduri sinucigase nu apar peste noapte .

Link to comment

Intreba pe aici cine i-a informat pe politisti,nu stiati ca telefoanele sunt ascultate iar mess-ul este "supravegheat"

mess-ul "supravegheat"? :huh:

hai c-am auzit-o si p-asta :))

Link to comment
Guest Anonim5

Ai purtat o discutie cu cei doi ce au vrut sa se omoare?

DA...

poate nu e bine ca spun asta dar inainte sa vobesc eu cu ei nu aveau ganduri de sinucidere.

oarecum ma simt vinovat desi incercam sa-i ajut. se vede ca n-am reusit.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...