Jump to content
Dropkillerz

Dragoste pe mess

Recommended Posts

Un băiat din România şi o fată din Serbia, care stabiliseră să se sinucidă comunicând pe Internet, au fost salvaţi cu ajutorul poliţiştilor din Sibiu şi Belgrad.

La 28 septembrie, Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Sibiu a fost înştiinţat despre dispariţia unui minor, în vârstă de 16 ani, din localitatea Avrig.

În urma cooperării dintre poliţiştii din Sibiu şi cei din Prahova, tânărul a fost găsit, a doua zi la Sinaia, în stare de inconştienţă, după ce încercase să se otrăvească. Transportat de urgenţă la spital, băiatul a scăpat cu viaţă.

În urma investigaţiilor, poliţiştii au stabilit că tânărul coresponda, pe internetul cu o fată, în vârstă de 17 ani, din Belgrad. Cei doi hotărâseră de comun acord să se sinucidă. Înţelegerea era ca fata să-şi ia viaţa în momentul în care, vreme de mai multe zile, nu mai primea veşti de la băiatul român. Poliţiştii români au trimis imediat aceste date Biroului Naţional Interpol Belgrad, salvând astfel şi viaţa sârboaicei.

sursa:infoportal

Link to comment

nu stiu cum se poate gandi cineva sa se omoare...

mai ales asa de tanar.

Cand dragostea ataca , lipsa de luciditate isi face efectul si orice urma de viitor dispare.
Link to comment

eu ii inteleg foarte bine pe acesti emo.

ei vor sa se sinucida pentru ca au impresia ca nimeni nu-i intelege si ca viata e de tot rahatu.

ce nu stiu ei este ca se poate face slalom printre rahati daca ai ce bea si ai ce ****.

inteleg ca daca esti emo trebuie sa faci ceva ca altfel nu te mai considera lumea emo, dar nu e mai bine sa rezolvi curat? eventual cu ceva timp inainte sa stabilesti sa-ti fie donate organele?

daca bei otrava nu esti bun de donator.

Ficatul unui emo poate sa salveze viata unui betiv bolnav de ciroza.

Cred ca pe betiv nu-l deranjaza daca afla ca e ficat de emo, ca el oricum vrea doar sa bea fara sa moara.

Link to comment

Cand dragostea ataca , lipsa de luciditate isi face efectul si orice urma de viitor dispare.

defapt , copii tampiti :)

eu ii inteleg foarte bine pe acesti emo.

ei vor sa se sinucida pentru ca au impresia ca nimeni nu-i intelege si ca viata e de tot rahatu.

ce nu stiu ei este ca se poate face slalom printre rahati daca ai ce bea si ai ce ****.

inteleg ca daca esti emo trebuie sa faci ceva ca altfel nu te mai considera lumea emo, dar nu e mai bine sa rezolvi curat? eventual cu ceva timp inainte sa stabilesti sa-ti fie donate organele?

daca bei otrava nu esti bun de donator.

Ficatul unui emo poate sa salveze viata unui betiv bolnav de ciroza.

Cred ca pe betiv nu-l deranjaza daca afla ca e ficat de emo, ca el oricum vrea doar sa bea fara sa moara.

viata e cel mai pretios lucru si ar trebui sa fie recunoscatori ca le'a fost data ....

Link to comment

Te caci pe ea dragoste, cui ii trebe dragoste? Oamenilor slabi de caracter, eu unul nu mi-as da viata decat pentru parinti, si aia din respect pentru efortul depus, dar in rest ... no fking way.

Oricum, parinti terminati => copii terminati, nu e vina lor ca-s vai steaua lor.

Link to comment

Ce tot spuneti de emo kids? N-a zis nimeni ca sunt emo. Nu tot ce se omoara singur e 'emo' lol.

Nu stiti nimic despre ei da ii judecati ca sunt nush cum... I'm sure they had their reasons, prolly in connection with how their personal life sucked. Cine stie ce faceati voi in locu lor :)...

eu nush cum isi creaza sentimente vorbind doar pe mess?

E acelasi lucru ca in real life talking lol... if u dont believe me, well, get a virtual life and time will show u that :D

Link to comment

ba nu stiu ce sa zic. parca inainte erau niste pasi de urmat:

-se urcau pe cladire sau pe stalp

-cereau sa vina primaru sau amanta sau sefu de post

-asteptau pana vine protv si incepeau sa se taie cu briceagu si porma se negocia la palnia aia.

Acu parca au turbat. Nu zice nimic la nimeni si se pierde toata scena.

E pacat de astia care au tv cu diagonala de 106 si n-au ce vedea in direct.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...