Jump to content
The Wizard

Traian Băsescu şi-a anunţat astăzi, la Sânnicolau Mare, candidatura la preşedinţie

Recommended Posts

Cum sa-ti zic.. sunt un om muncitor, cinstit, ne-corupt si care are principii. Stiu ca n-aveti nevoie de asemenea oameni in Romania. Aveti nevoie de oameni fanatici si brain-washed ca voi.

Crezi ca plec din tara in semn de protest? Plec pentru ca va fi atat de rau incat nu se va putea trai aici si pentru ca mi-e rusine sa ajunga un oier comunist analfabet presedinte din cauza unor copilasi extremisti care cred ca neonazismul e cool.

Link to comment

' date='Oct 9 2009, 12:17' post='4294775']

Pentru astia care sunt cu basescu o intrebare ...

Da FLOTA ROMANA cine a vandut-o ??????????

The Wizard la fel astept si raspunsul tau domnule care judeci milioanele de oameni !

si ma rog ce raspuns astepti de la mine?

tu crezi ca daca basescu fura flota singru nu ieseau astia (psd, pnl, etc) cu ceva dovezi clare?

au furat la comun si nu pot sa il bage doar pe basescu la parnaie ar trebui sa intre mai multi.

daca te utiti la ei nu ai pe cine sa alegi.

ar fi antonescu care paradoxal nu are avere dar cine stie ce ii poate pielea si astuia.

becali a luat-o razna de la un timp prea se crede buricul pamantului

vadim ar fi bun ca poate ne-ar scapa de unguri.

si da, Anonim4, il alegi pe ala care a furat mai putin pt ca toti au furat. capabil probabil ar fi becalii prin oamenii din jurul lui.

dar oricum un presedinte care nu are influenta in guvern si parlament e 0. asa ca lupta se va da intre basescu, geoana si antonescu si din astia 3 il prefer pe basescu.

Link to comment

Cum sa-ti zic.. sunt un om muncitor, cinstit, ne-corupt si care are principii. Stiu ca n-aveti nevoie de asemenea oameni in Romania. Aveti nevoie de oameni fanatici si brain-washed ca voi.

Crezi ca plec din tara in semn de protest? Plec pentru ca va fi atat de rau incat nu se va putea trai aici si pentru ca mi-e rusine sa ajunga un oier comunist analfabet presedinte din cauza unor copilasi extremisti care cred ca neonazismul e cool.

Iti recomand tarile din vestul europei, acolo te-ai integra foarte bine printre gaozari, cioroi, orezari si alte rase inferioare. Evita state precum Germania, Australia, Canada pentru ca o sa sfarsesti ca musulmanii din australia, adica batuti si umiliti de catre albi. Populatia de acolo este plictisita de cioflengari care provin din lumea a 3 si ii invata pe ei cum sta treaba cu extremismul, neonazismul ect cand ei sunt plictisit de acesti mutanti colorati.

Link to comment

Cum sa-ti zic.. sunt un om muncitor, cinstit, ne-corupt si care are principii. Stiu ca n-aveti nevoie de asemenea oameni in Romania. Aveti nevoie de oameni fanatici si brain-washed ca voi.

Crezi ca plec din tara in semn de protest? Plec pentru ca va fi atat de rau incat nu se va putea trai aici si pentru ca mi-e rusine sa ajunga un oier comunist analfabet presedinte din cauza unor copilasi extremisti care cred ca neonazismul e cool.

DA romanul nu a suportat nici rusinea comunismului timp de zeci de ani,.

A stat pantofaru de ceausescu bine mersi si de rusine se sinucideau in masa intelectualii.

esti cam copil.

Link to comment

Nici eu nu vreau sa isi bata nimeni joc de tara mea ... stiu ca bunicul meu si strabunicul meu au luptat in primele razboaie mondiale au fost oameni decorati dar pun pariu ca acuma se rascolesc in mormant cand vad ce se intampla cu tara asta.

Ma rog sa iasa Vadim sau Becali ... poate ei macar vor mai schimba ceva ca restu sunt pe dinafara total

Dumnezeule te rugam mai ai grija si de tara asta si mai ajuta-i si c\pe cei care merita nu tot hotii si bagabontii tarii

Link to comment

@Creator, Ma bucur ca esti absolvent al academiei nationale de informatii, absolvent al facultatii de drept, doctorand in istorie si ai ordinul Steaua Romaniei, mai ales atunci cand nu stii sa folosesti cratima, sa pui virgule si ai avatar cu Dolce si Gabana. Mai aveam noi o savanta recunoscuta pe plan mondial, Leana, nici ea nu prea stia sa scrie, deci nu trebuie sa te simti singur.

Basescu mi se pare cea mai logica alegere.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...