Jump to content
The Wizard

Traian Băsescu şi-a anunţat astăzi, la Sânnicolau Mare, candidatura la preşedinţie

Recommended Posts

Caragiale a fost un om mai mare decat Nostradamus...Nu credeam ca o sa ajungem vreodata sa ne intrebam fiecare :"Eu cu cine votez?"

Genial :D

Cred ca o sa-l votez pe Antonescu,macar e un om inteligent si cred ca e constient in ce "deep shit" e tara asta.Daca o sa mai fure si ei,e clar ca trebuie sa emigram.

Link to comment

Si de unde sti tu ma? Basescu are capul pe umeri?hahahahaha Mai rau de atat nu se poate.

Si eu sunt anti-Base, dar totusi, Vadim nu mi-a inspirat niciodata mai multa incredere decat Base.

Prezidentiabili (in ordinea preferintelor mele):

Oprescu Crin Geoană Băse Nati ală Becali Vadim

Abia astept să înceapă campania ca să fac o listă cu toate minciunile promise.

Link to comment

tampiti sunt aia care-l voteaza pe geoana. si masoara-ti cuvintele puslama tocmai ai facut tampiti cateva milioane de oameni.

da si?poi cum dracu' frate sa il votezi pe oieru' ala..e incult omule...bine oricum romania e praf si pulbere pe langa alte tari..dar asta e partea a II-a..

Fiecare cu parerea lui,e o tara libera ;)

Link to comment

basescu are mai multa carte de cat vei avea tu toata viata ta.

cam incurci treburile. oier incult e becali :dooh:

si da, e o tara libera dar asta nu iti da dreptul sa faci tampit pe care vrei.

de aia e romania unde e ca "e o tara libera" si fiecare crede ca poate sa faca ce vrea.

Link to comment

basescu are mai multa carte de cat vei avea tu toata viata ta.

cam incurci treburile. oier incult e becali :dooh:

si da, e o tara libera dar asta nu iti da dreptul sa faci tampit pe care vrei.

de aia e romania unde e ca "e o tara libera" si fiecare crede ca poate sa faca ce vrea.

o da my bad :))vruiam sa scriu acolo becali dar ma gandeam la altceva :))

btw,basescu nu cred ca va mai fi ales

Link to comment

basescu are mai multa carte de cat vei avea tu toata viata ta.

cam incurci treburile. oier incult e becali :dooh:

si da, e o tara libera dar asta nu iti da dreptul sa faci tampit pe care vrei.

de aia e romania unde e ca "e o tara libera" si fiecare crede ca poate sa faca ce vrea.

daca si basescu are carte .. inseamna ca suntem cu adevarat o tara de prosti si inculti...

poate a uitat lumea cand a recunoscut ca n-a luat bac-ul din prima :-j

Link to comment

daca si basescu are carte .. inseamna ca suntem cu adevarat o tara de prosti si inculti...

poate a uitat lumea cand a recunoscut ca n-a luat bac-ul din prima :-j

yeeeeeeeeeea right, buna explicatia

eu il votez pe Basescu in continuare, imo a fost cel mai bun de pana acum, in al 2-lea rand trebuie sa scapam de PSD neaparat, in al 3-lea rand partidul lui Crin Antonescu e mana-n mana cu PSD, in al 4-lea rand 50% din cei care scriu in thread-ul asta (sau mai mult) n-au drept de vot.

trebuie sa fii intr-adevar PROST sa-l votezi pe Geoana si sa crezi ca PSD-ul poate sa faca ceva BUN in Romania. (in fine, asta cred cei care n-au habar despre ce vorbesc si aia din parcu izvor)

http://stirileprotv.ro/video/1-mai-de-izvo...-popor/60283289

remember?

Imagine IPB

remember?

Imagine IPB

remember?

Imagine IPB

remember?

LUPTA PSD =))

LE: Romania e in cacat oricum si-o sa fie mereu in cacat deci nu ne putem astepta de la nimeni sa faca ceva mai ales ca presedintele statului e mai mult presedintele palatului in care doarme, pana si ala inchiriat pe durata mandatului, in rest are putere cam zero. la mine ideea e sa votez pe cine are mai multe sanse impotriva PSD, adica pe Basescu, oricum tot pe el l-as vota, e singurul care a incercat sa-i bage-n parnaie pe d-alde Nastase si toti care au furat. mm cu matusa tamara

Link to comment

"E trist ca la atatia ani dupa revolutie Romania este obligata sa aleaga intre fosti-comunisti"

~Basescu la ultimele alegeri

Nu vad mizerabilii aia infecti si corupti, leprele alea ordinare de cacat de la PSD ca ar avea sange in coaie sa recunoasca ca sunt dintr-o era comunista; ca presedintele lor de onoare a vrut sa il inlocuiasca pe Ceausescu, nu sa ne elibereze pe noi; sa il dea in gat pe javra aia de Nastase care a supt din tzara asta si din paduri si din delta incat sa-si faca propria tzara..

Nu zic ca basescu n-a furat sau ca e perfect. Dar scuza-ma.. cand il compari cu ce ne ofera PSD-ul, e un inger.

Despre Becali si Vadim n-are rost sa vorbesc. Sunt retardati iar cei care ii voteaza n-au mai mult de 8 clase.

Link to comment

Pentru astia care sunt cu basescu o intrebare ...

Da FLOTA ROMANA cine a vandut-o ??????????

Dupa parerea mea geoana ar fi cel mai responsabil...becali e cam tampit,la fel si cei care il voteaaz(oricum sunt putini) ..

Hai sictir mai baiete si vezi-ti de treaba ta ... cine esti tu sa-ti permiti sa faci atatia oameni tampiti ... ei fii si tu vreo reclama de chiloti tanga si noi inca nu am aflat de ea .

Pai scuza-ma decat sa-ti votez PSDU care fura de ani de zile

Sau pe basescu care ne-a vandut flota romana si alte patrimonii nationale

Mai bine votez oieru ... care are atata avere ca nu ii mai vine cheful sa fure ... sau mai bine il votez pe comunistul de Vadim care stiu ca odata si odata ne va scapa de problemele cu Ungurii .

Nu ... nu discriminez pentru cei care cred asta dar e inadmisibil ca liceu Babes Boiay sa primeasca doar elevi de nationalitatea lor , in zona tg-mures,covasna,harghita si alte cateva au drepturi aproape egale cu ale romanilor poate chiar mai mari ... sunt satul de asa ceva ... sunt zone unde nu poti cumpara o paine daca nu o ceri in maghiara ... da unde a ajuns tara asta dumnezeule ... tara castigata prin sabie si foc pe spatele strabunilor ? A ajuns sa fie vanduta ... alte nationalitati sa-si ceara drepturi si altele ... DREPTUL LOR E SA FIE EXTERMINATI SAU REPATRIATI

Asa ca atentie sporita ce criticati si cum criticati ... jumatate din voi sunteti pe dinafara cu politica ... va luati dupa ce auziti la TV !

Rusine sa va fie ca va bateti joc de tara asta si tocmai oamenii care ar trebui ajutati voi ii desconsiderati !

Dar votati aiurea ca voi ve-ti suferii ... tineretul din ziua de azi ... eu nu mai sufar ... eu am o familie am un copil am bani indeajuns incat sa ma opresc de pe acuma de unde lucrez si sa dorm toata viata ... dar imi va fii mila de voi tineretul care o sa ajungeti sa lucrati in tara voastra cu 2 facultati intr-un chiosc de unguri sau alta natie pe o alta limba decat limba noastra dulce castigata acum multi ani.

Si cu asta am spus tot !

PS> Blk ... sunt absolvent al academiei nationale de informatii , absolvent al facultatii de drept , doctorand in istorie, am ordinul steaua romaniei in grad de ofiter castigat in anul 2004

Oi fii eu prost ca il votez pe Becali sau pe Vadim ... dar spune-mi tu mie ce studii ai tu marele absolvent inteligent care fara sa stii judeci oamenii ????

The Wizard la fel astept si raspunsul tau domnule care judeci milioanele de oameni !

Link to comment

' date='Oct 9 2009, 12:17' post='4294775']PS> Blk ... sunt absolvent al academiei nationale de informatii , absolvent al facultatii de drept , doctorand in istorie, am ordinul steaua romaniei in grad de ofiter castigat in anul 2004

Oi fii eu prost ca il votez pe Becali sau pe Vadim ... dar spune-mi tu mie ce studii ai tu marele absolvent inteligent care fara sa stii judeci oamenii ????

Numai un om fara scoala sau un retardat ar alege un nationalist fanatic sau un analfabet oier sa ne reprezinte in lume. Daca ai scoli, bravo tie. Arata-ne asta printr-un vot inteligent. Sa inteleg ca esti simpatizant al lui Vadim?

Oricum de mine scapati usor. In momentul in care iese Vadim sau Becali presedinte eu plec din tara. Si fiti convinsi ca nu voi fi singurul. O sa ramana apaticii si fanaticii. Distractie placuta.

Eu unul imi fac datoria si votez cel mai mic rau din sleahta asta de incompetenti corupti comunisti. Asta este puterea mea si atat voi face. Nu stau eu sa conving alti oameni, fiecare cu cat il duce capul.

EDIT: Creator, sper sa iasa Vadim sau Becali. Dupa ce iese unu din retardatii astia 2 si fut tara asta de nu se vede timp de 4 ani te voi cauta sa te injur cat ma tin plamanii / tastele pentru inconstienta de care dai dovada. Eu unul nu vreau sa plec din tara dar m-am saturat de analfabeti si comunisti la conducere.

Link to comment

' date='Oct 9 2009, 12:17' post='4294775']

Pentru astia care sunt cu basescu o intrebare ...

Da FLOTA ROMANA cine a vandut-o ??????????

Hai sictir mai baiete si vezi-ti de treaba ta ... cine esti tu sa-ti permiti sa faci atatia oameni tampiti ... ei fii si tu vreo reclama de chiloti tanga si noi inca nu am aflat de ea .

Pai scuza-ma decat sa-ti votez PSDU care fura de ani de zile

Sau pe basescu care ne-a vandut flota romana si alte patrimonii nationale

Mai bine votez oieru ... care are atata avere ca nu ii mai vine cheful sa fure ... sau mai bine il votez pe comunistul de Vadim care stiu ca odata si odata ne va scapa de problemele cu Ungurii .

Nu ... nu discriminez pentru cei care cred asta dar e inadmisibil ca liceu Babes Boiay sa primeasca doar elevi de nationalitatea lor , in zona tg-mures,covasna,harghita si alte cateva au drepturi aproape egale cu ale romanilor poate chiar mai mari ... sunt satul de asa ceva ... sunt zone unde nu poti cumpara o paine daca nu o ceri in maghiara ... da unde a ajuns tara asta dumnezeule ... tara castigata prin sabie si foc pe spatele strabunilor ? A ajuns sa fie vanduta ... alte nationalitati sa-si ceara drepturi si altele ... DREPTUL LOR E SA FIE EXTERMINATI SAU REPATRIATI

Asa ca atentie sporita ce criticati si cum criticati ... jumatate din voi sunteti pe dinafara cu politica ... va luati dupa ce auziti la TV !

Rusine sa va fie ca va bateti joc de tara asta si tocmai oamenii care ar trebui ajutati voi ii desconsiderati !

Dar votati aiurea ca voi ve-ti suferii ... tineretul din ziua de azi ... eu nu mai sufar ... eu am o familie am un copil am bani indeajuns incat sa ma opresc de pe acuma de unde lucrez si sa dorm toata viata ... dar imi va fii mila de voi tineretul care o sa ajungeti sa lucrati in tara voastra cu 2 facultati intr-un chiosc de unguri sau alta natie pe o alta limba decat limba noastra dulce castigata acum multi ani.

Si cu asta am spus tot !

PS> Blk ... sunt absolvent al academiei nationale de informatii , absolvent al facultatii de drept , doctorand in istorie, am ordinul steaua romaniei in grad de ofiter castigat in anul 2004

Oi fii eu prost ca il votez pe Becali sau pe Vadim ... dar spune-mi tu mie ce studii ai tu marele absolvent inteligent care fara sa stii judeci oamenii ????

The Wizard la fel astept si raspunsul tau domnule care judeci milioanele de oameni !

Ii faci praf omule :D

Aces basescu a aratat ca are veleitati de dictator si ca este interesat doar de jocuri si calcule politice. Acest ins despre care lumea credea ca lupta cu criza, tocmai a declarat ca nici Guvernul, nici el si nici BNR nu si-au propus sa scoata tara din criza, pentru ca nu se poate, a macelarit sperantele a 22 de milioane de suflete, s-a insurubat in scaun si nu se da plecat nici cu militia. Timp de cinci ani, in care reformele puteau fi implementate, dinspre presedintele tarii nu s-au auzit decat geamparale, injuraturi, hauleli, mistouri, tapurituri, cioace si strigaturi.

Link to comment

Oricum de mine scapati usor. In momentul in care iese Vadim sau Becali presedinte eu plec din tara. Si fiti convinsi ca nu voi fi singurul. O sa ramana apaticii si fanaticii. Distractie placuta.

Poti sa ramai in tara. Daca vrei sa faci un fel de mini-protest poate pleci de pe forum ?

Eu incep sa vad de ce romanul e pierzator (ca sa nu zic altfel).

Se apuca sa se certe nu despre care e mai capabil,mai corect sau mai potrivit, romanu se cearta pe tema ca care a furat mai putin.

daca plecati din tara nu are ca sa fie rau, nici pentru cei care raman dar nici ptr voi.

cale batuta

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...