Jump to content
The Wizard

Becali se lanseaza in cursa prezidentiala

Recommended Posts

CryNow, ai innebunit cu furatul lui becali. Pai cred ca becali + co ar fura de 20 de ori mai putin decat a furat Basescu. Vezi doar ce afaceri a facut fratisu de cand e Basescu presedinte. Il faceti toti tampit, cioban si mai stiu eu cum pe becali, da nu va ganditi ca iti trebuie putina minte sa faci cati bani a facut el.

Nu zic ca ar fi bun de presedinte, dar nici rau. N-ai de unde sa stii pana nu-l vezi acolo. Asa a fost si cu Basescu.

Link to comment

CryNow, ai innebunit cu furatul lui becali. Pai cred ca becali + co ar fura de 20 de ori mai putin decat a furat Basescu. Vezi doar ce afaceri a facut fratisu de cand e Basescu presedinte. Il faceti toti tampit, cioban si mai stiu eu cum pe becali, da nu va ganditi ca iti trebuie putina minte sa faci cati bani a facut el.

Nu zic ca ar fi bun de presedinte, dar nici rau. N-ai de unde sa stii pana nu-l vezi acolo. Asa a fost si cu Basescu.

Vorbe, tu sti macar cum a facut el banii? (nu ma intereseaza raspunsul, dar daca nu sti, documenteaza-te)

Link to comment

A facut banii exact cum au facut si ceilalti bogatasi bani. N-ai cum sa ajungi milionar fara o furaciune/evaziune sau mai stiu eu ce. Sau cel putin n-ai cum sa ajungi atat de rpd milionar. Prostia lui Becali este ca se lauda. Povesteste-mi de puiu popoviciu cum a facut el averea ca el e tot un fel de becali, dar a stiut sa stea la fund. Are rost sa discutam despre cum au facut toti banii ? Eu doar iti ziceam ca nu te inteleg de unde atata inversunare. Toti, da absoluti toti, care conduc tara au furat. Unii mai mult, altii mai putin.

Link to comment

Din nefericire democratia e cu doua taisuri. Din cauza absenteismului ... astfel de personaje sunt impinse in fata de catre "prostimea" care merge constant la vot. Asa a ajuns specimenul asta in Parlamentul European si tot asa are in jur de 10 procente in sondajele pt prezidentiale :|. Asta e. Trebuie sa il suportam in continuare pe Becali si pe "fanii" lui ft elevati. O tara de manelisti in care e la moda incultura, "smardoismul" si reglarea disputelor prin violenta merita lideri ca el. Intr-un fel mi-as dori sa iasa el sau Vadim presedinte. Cred ca in cazul asta as gasii taria necesara sa emigrez.

Link to comment

OMG....Becali presedinte....uitativa ce a facut din Steaua...o echipa buna...poate chiar cea mai buna din Romania...a ajuns de rasul lumii....think about what he can do to Romania =)):))

nu exisa prostitutie in Europa? nu exista sex shop-uri? what da? Amsterdam unde dracu e in America? peste tot exista prostitutie si in unele locuri chiar legala...si el vrea sa interzica sex shop-urile :)) ce dracu ma nene....dupa ce ca suntem noi cu 50 de ani in urma sau cat o fi....cu asta ne intoarcem in era dinozaurilor =))

Link to comment

OMG....Becali presedinte....uitativa ce a facut din Steaua...o echipa buna...poate chiar cea mai buna din Romania...a ajuns de rasul lumii....think about what he can do to Romania =)):))

nu exisa prostitutie in Europa? nu exista sex shop-uri? what da? Amsterdam unde dracu e in America? peste tot exista prostitutie si in unele locuri chiar legala...si el vrea sa interzica sex shop-urile :)) ce dracu ma nene....dupa ce ca suntem noi cu 50 de ani in urma sau cat o fi....cu asta ne intoarcem in era dinozaurilor =))

Bah tu gandesti ma ce spui? Ce treaba are Steaua cu Romania? Uiti ca becali a castigat 2 titluri si a calificat 3 ani onsecutiv steaua in UCL + arbitri platiti din banii lui + valize.Conducerea unui club nu se compara cu conducerea unui stat.

Daca esti prost stai acasa

Link to comment

Sincer , cred ca are sanse..:| Multi o sa mearga pe "ne-am saturat de comunistii de la televizor , care candideaza " si pe " e credincios si cu frica de Dumnezeu"

" si are bani ma , si uite ...e ca noi ...si el e tot un cioban ...hai sa`l votam poate ne da vreo 2 oi "

Bah tu gandesti ma ce spui? Ce treaba are Steaua cu Romania? Uiti ca becali a castigat 2 titluri si a calificat 3 ani onsecutiv steaua in UCL + arbitri platiti din banii lui + valize.Conducerea unui club nu se compara cu conducerea unui stat.

cred ca era ironic .

Becali presedinte ? Desigur , hai sa schimbam si numele tarii .

Link to comment

Bah tu gandesti ma ce spui? Ce treaba are Steaua cu Romania? Uiti ca becali a castigat 2 titluri si a calificat 3 ani onsecutiv steaua in UCL + arbitri platiti din banii lui + valize.Conducerea unui club nu se compara cu conducerea unui stat.

Daca esti prost stai acasa

si asta inseamna ca a facut o treaba buna la steaua? cu spaga si furaciuni? deaia fanii vor ca el sa plece de la steaua...deaia s-a bagat peste toti antrenorii sa faca el echipa...care habar nu are,e o echipa de fotbal nu o tarla de oi ;)

"Conducerea unui club nu se compara cu conducerea unui stat. " era un exemplu,ce lider bun este el nu comparam.

Te-am jignit cumva ca sa ma faci prost?sau ne tragem de sireturi si eu nu stiu? de ce sunt prost? ca mi-am spus parerea?

Go vote for Becali daca esti tu asa destept,stii vorba aia...daca taceai,filozof ramaneai...si BTW este consecutiv nu "onsecutiv" cum ai scris tu mister smartass

:tiphat:

Becali presedinte ? Desigur , hai sa schimbam si numele tarii .

ohhh yeah....lets name it CocaLand sau Cocalaria sa se simta si el si si fanii lui bine

Link to comment

"Hop sha Steaua este turma mea sunt patron sunt antrenor si oier la ea

Hop sha Steaua este turma mea sunt patron sunt antrenor si calau la ea

Stau cateodata la Pipera si ma uit in sus

De liga campionilor imi amintesc cu interes

Cum tot ne luam goluri in gropi

Moama ce succes

They call me Jiji Beeeeecali

Eu sunt cel mai tare dintre mioare"

Eu nu stiu ce sa zic :-?? Oricum nu l-as vrea presedinte ca el acum a facut fapte bune ca sa dea o imagine buna pentru presedinte.Dar daca o sa iasa nu stiu la ce sa ma astept.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...