Jump to content
smash922

Pe doua roti, cu aproape 300 km/h!

Recommended Posts

Fac cu Corsa mea ce n`o sa faci tu in viata ta cu o masina :))

Fac pariu ca in maxim 2 ani o sa mergeti la inmormantare la cel din video daca o tine tot asa :) Sa nu credeti ca ii doresc asta, dar inconstientii ca el, asta patesc !

Ce faci tu ma cu corsa? :lol:

Te credem ca ai filmat in 2 fast 2 furious Oradea edition, te pomenesti ca ai si tu un opc gtc de 400 hp aspirat.

Tu daca accelerezi mai tare,iti toti caii pe toba ma :lol:

Apropo,eu reusesc cu scuterul ce nu ai sa reusesti tu,sa mergi cu 100/h cu o corsa -_-

Link to comment

Fac pariu ca in maxim 2 ani o sa mergeti la inmormantare la cel din video daca o tine tot asa :) Sa nu credeti ca ii doresc asta, dar inconstientii ca el, asta patesc !

Tocmai asta e faza. Ca nu o sa o tina tot asa. A vrut doar sa demonstreze de ce este in stare. Bravo lui...

Link to comment

da tatatau cu trabucu in gura ce conduce ? RollsRoyce Phantom ? hai baiete ca deja ne dai gata la cate stii ...

bv motociclistului.

Nu m-ai inteles. Eu vroiam sa zic ca el nu face ceva atat de spectaculos ca motociclistul, mai ales cu o CORSA :blink: .

Fac cu Corsa mea ce n`o sa faci tu in viata ta cu o masina :))

Fac pariu ca in maxim 2 ani o sa mergeti la inmormantare la cel din video daca o tine tot asa :) Sa nu credeti ca ii doresc asta, dar inconstientii ca el, asta patesc !

De unde stii ce abilitati am eu la condus baiete ? Ia da-mi un bmw, si sa ne "masuram" puterile. Care pe care, crezi ca daca am o varsta mica, nu pot face nimic cu o masina ? Ce motor ai pe corsa ? varianta 1.2 ?

Ce faci tu ma cu corsa? :lol:

Te credem ca ai filmat in 2 fast 2 furious Oradea edition, te pomenesti ca ai si tu un opc gtc de 400 hp aspirat.

Tu daca accelerezi mai tare,iti toti caii pe toba ma :lol:

Apropo,eu reusesc cu scuterul ce nu ai sa reusesti tu,sa mergi cu 100/h cu o corsa -_-

Lasa-l ma, ca se incinge, 2 fast 2 furious Oradea edition =)). Adica ce ? intoarceri cu frana de mana ca si cocalarii "de strada" ? :))

Link to comment

De unde stii ce abilitati am eu la condus baiete ? Ia da-mi un bmw, si sa ne "masuram" puterile. Care pe care, crezi ca daca am o varsta mica, nu pot face nimic cu o masina ? Ce motor ai pe corsa ? varianta 1.2 ?

Vezi ca ai teme de facut prichindel.

Link to comment

Vezi ca ai teme de facut prichindel.

Ce te mananca pe tine grija ce fac eu in timpul liber ? :) Da, am teme, insa le fac maine, alte intrebari ? In comparatie cu tine, eu am teme, tu ai de muls o vaca-doua-trei, cat mai multe posibil. Si de dat cu coasa, hai la munca daca-ti vrei cei 30 de lei.

Link to comment

De unde stii ce abilitati am eu la condus baiete ? Ia da-mi un bmw, si sa ne "masuram" puterile. Care pe care, crezi ca daca am o varsta mica, nu pot face nimic cu o masina ? Ce motor ai pe corsa ? varianta 1.2 ?

pariez pe pushtiu din targu mures cu bmw`u :>

Link to comment

=)))))

Te pricepi la masini nu gluma. Vrei o cursa intre o Corsa si un BMW =))

Esti genial, sa moara cici ! =))

Mai bine intoarce`te la teme, ca is satul de juniorii ca tine, shefi in fatza monitorului :)) Nu am timp sa educ copiii de gradinita, sorry ! :( Eventual te inscriu la noi la cursu de dans categoria 5-11 anishori ! :-*

Link to comment

De unde stii ce abilitati am eu la condus baiete ? Ia da-mi un bmw, si sa ne "masuram" puterile. Care pe care, crezi ca daca am o varsta mica, nu pot face nimic cu o masina ? Ce motor ai pe corsa ? varianta 1.2 ?

Please both of you go die in silence .

Cat despre baiatul cu pricina a fost iresponsabil insa nu numai curaj a avut ci si indemanare , sa treci asa printre 2 tiruri iti trebuie ceva mai mult decat cojones . Eu nu m-as arunca la viteza aia nici daca as avea motorul lui imi pretuiesc viata prea mult insa pentru cei care o fac nu prea am ce sa le zic doar sa fie atenti sa moara singuri , sa nu traga si pe altii dupa ei .

Link to comment

=)))))

Te pricepi la masini nu gluma. Vrei o cursa intre o Corsa si un BMW =))

Esti genial, sa moara cici ! =))

Mai bine intoarce`te la teme, ca is satul de juniorii ca tine, shefi in fatza monitorului :)) Nu am timp sa educ copiii de gradinita, sorry ! :( Eventual te inscriu la noi la cursu de dans categoria 5-11 anishori ! :-*

Ai zis ca ce faci tu cu o Corsa, nu voi face eu niciodata cu orice alta masina. Ma refeream si eu la ceva spectaculos, nu 150 km/h +. Un drift, ceva acolo.

HAHAHA auzi ma la bebe strumf, a condus si el pe ulita si crede ca are benzina in loc de sange deja =))

da-i ba unu bmw-ul sa radem cum intra in stalp =))

Inca tot nu m-a contactat nimeni :). Si nu, n-am codus doar pe ulita. M-a invatat tata sa fac derapaje controlate (in parcari, desigur), am incercat pe zapada cu o rabla de Mercedes Cobra, 360 de grade, nu-mi iesea (dupa 180 de grade deja o lua aiurea, nu ma stiu la astea). Anyway, chiar da-mi un bmw, chiar te rog.

Link to comment

Ai zis ca ce faci tu cu o Corsa, nu voi face eu niciodata cu orice alta masina. Ma refeream si eu la ceva spectaculos, nu 150 km/h +. Un drift, ceva acolo.

Inca tot nu m-a contactat nimeni :). Si nu, n-am codus doar pe ulita. M-a invatat tata sa fac derapaje controlate (in parcari, desigur), am incercat pe zapada cu o rabla de Mercedes Cobra, 360 de grade, nu-mi iesea (dupa 180 de grade deja o lua aiurea, nu ma stiu la astea). Anyway, chiar da-mi un bmw, chiar te rog.

o vai, DERAPAJE CONTROLATE IN PARCARE. si 180 de grade? gata...nu ma mai iau de tine :(

amice...ce DERAPAJE CONTROLATE IN PARCARE (inca sunt pe jos de ras :rofl1:) oi fi facut tu cu tac-tu, tine-le pentru tine.

contactati-l ma unu pe puiul asta de Schumacher ! acum cat timp accepta provocari :rofl1:

Link to comment

Ai zis ca ce faci tu cu o Corsa, nu voi face eu niciodata cu orice alta masina. Ma refeream si eu la ceva spectaculos, nu 150 km/h +. Un drift, ceva acolo.

Inca tot nu m-a contactat nimeni :). Si nu, n-am codus doar pe ulita. M-a invatat tata sa fac derapaje controlate (in parcari, desigur), am incercat pe zapada cu o rabla de Mercedes Cobra, 360 de grade, nu-mi iesea (dupa 180 de grade deja o lua aiurea, nu ma stiu la astea). Anyway, chiar da-mi un bmw, chiar te rog.

Sincer, CATI ANI AI ?

EDIT : Ziua de nastere 20 Februarie 1995

Omfg cu cine ma contrazic si eu =)) ahahaha !

Luciane, hai sa ascutim scobitori, ca Marius asta ne ingroapa frate ! :)))))))))

Inteleg acuma de ce iti plac motoarele asa mult si de ce ti se pare asa fascinant ce ai vazut in video.

Lasa c`o sa mai cresti, si dupa 2-3-4 prieteni morti in accidente de motor, n`o sa mai fie asa mare pasiunea ! ;) Trust me !

Link to comment

Sincer, CATI ANI AI ?

EDIT : Ziua de nastere 20 Februarie 1995

Omfg cu cine ma contrazic si eu =)) ahahaha !

Luciane, hai sa ascutim scobitori, ca Marius asta ne ingroapa frate ! :)))))))))

Inteleg acuma de ce iti plac motoarele asa mult si de ce ti se pare asa fascinant ce ai vazut in video.

Lasa c`o sa mai cresti, si dupa 2-3-4 prieteni morti in accidente de motor, n`o sa mai fie asa mare pasiunea ! ;) Trust me !

te provoc sa-l contactezi ma !

inca recitesc ce-a scris si rad ca vita la fiecare cuvant =))

forum-ul asta n-ar fi la fel fara idioti :D

Link to comment

=)))))

Te pricepi la masini nu gluma. Vrei o cursa intre o Corsa si un BMW =))

Esti genial, sa moara cici ! =))

Mai bine intoarce`te la teme, ca is satul de juniorii ca tine, shefi in fatza monitorului :)) Nu am timp sa educ copiii de gradinita, sorry ! :( Eventual te inscriu la noi la cursu de dans categoria 5-11 anishori ! :-*

HAHAHA auzi ma la bebe strumf, a condus si el pe ulita si crede ca are benzina in loc de sange deja =))

da-i ba unu bmw-ul sa radem cum intra in stalp =))

hai acuma serios .. lasati-l in lumea lui ;)

Link to comment

o vai, DERAPAJE CONTROLATE IN PARCARE. si 180 de grade? gata...nu ma mai iau de tine :(

amice...ce DERAPAJE CONTROLATE IN PARCARE (inca sunt pe jos de ras :rofl1:) oi fi facut tu cu tac-tu, tine-le pentru tine.

contactati-l ma unu pe puiul asta de Schumacher ! acum cat timp accepta provocari :rofl1:

Hai serios, si atunci dupa matale cum se numesc drift-urile ? (Right, sa nu crezi ca-mi ieseau prea bine, invatam si eu pe pietris :D). In romana eu stiam ca se numesc Derapaje Controlate, tu stii doar termeni englezesti, drifting.

Sincer, CATI ANI AI ?

EDIT : Ziua de nastere 20 Februarie 1995

Omfg cu cine ma contrazic si eu =)) ahahaha !

Luciane, hai sa ascutim scobitori, ca Marius asta ne ingroapa frate ! :)))))))))

Inteleg acuma de ce iti plac motoarele asa mult si de ce ti se pare asa fascinant ce ai vazut in video.

Lasa c`o sa mai cresti, si dupa 2-3-4 prieteni morti in accidente de motor, n`o sa mai fie asa mare pasiunea ! ;) Trust me !

Mai vedem. Eu zic ca daca ai un echipament bun, sansele de supravietuire cresc destul de mult :).

Link to comment

Hai serios, si atunci dupa matale cum se numesc drift-urile ? (Right, sa nu crezi ca-mi ieseau prea bine, invatam si eu pe pietris :D). In romana eu stiam ca se numesc Derapaje Controlate, tu stii doar termeni englezesti, drifting.

Mai vedem. Eu zic ca daca ai un echipament bun, sansele de supravietuire cresc destul de mult :).

Cum sa nu adori certurile ca astea? :wub:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...