Jump to content
smash922

Pe doua roti, cu aproape 300 km/h!

Recommended Posts

Exact, ce s-ar face spitalele fara unu ca el ? NOT, n-a patit nimic, nu stiu ce comentezi atat. Si nu, nu cred ca-l bati cu casca in cap, vreau sa vad care e mai tare, pumnul tau sau casca lui ? :)

Era vorba sa ii dau cu casca in cap smartass ! #-o Nu cu pumnu` in casca !

URASC MOTOARELE SI URASC RATATII CA CEL DIN FILMULET. Ce e asa greu de inteles ?

Link to comment

Poate a prins pe o portiune de drum dreapta / libera O DATA 294 dar majoritatea filmului ruleaza la 220-240 maximum. Uitati-va cat de greu depaseste, hai sa fim seriosi.

ENRG, OMG STII UN OM CU UN DEATHWISH. OMG LET ME TOUCH YOUR TITS. Get real.

Sunt sute de motociclisti care merg la fel...numai ca asta s-a filmat si video a ajuns unde nu trebuie :-??

A ajuns exact unde trebuie si unde vroiau. La TV / pe internet sa se poata lauda autorul & amicii (vezi ENRG).

Link to comment

Si daca el cadea de pe motor sau se izbea in alt autoturism ...si murea si el si mureau si cei din masina...il putea ajuta tacsu cu ceva ?

nu cred ca aia din autoturism mureau , chiar daca avea viteza mare totusi ..... lu' ala ii avaria grav botul masinii dar ala zbura 30 de metrii si murea pe loc :|

@nice , trb sa ai putin curaj :))

Link to comment

nu cred ca aia din autoturism mureau , chiar daca avea viteza mare totusi ..... lu' ala ii avaria grav botul masinii dar ala zbura 30 de metrii si murea pe loc :|

@nice , trb sa ai putin curaj :))

#-o

pai soferu autoturismului cand vede un motociclist ca intra direct in el nu cred ca ramane calm.. sigur din reflex face o manevra care la randu ei poate duce la coliziune cu altceva sau altcineva din trafic ceea ce poate duce nu numai la moartea lor ci si a altora..

Link to comment

ce motor e? ca dupa turatzii e foarte improbail sa fi atins viteza aia eu mam uitat in bord si cand mergea cu 230 turatziile erau peste 11k inca 60 de kilimotri la ora nu scotzi din altzi 2k de turatzii tziganad cont ca dca nu ma insel dupa poza e un suzuki de 600 sau cel mult 1200 (dar asta e nu cred) si e imposibil sa ajungi la 290 eu am pus un motor la 220 aseara si va zic eu ca nu e ceva placut + cum vede el masinile cand aproape da in microbuz acolo nu avea nici 120 la ora dapai sa aiba 300 asa cum ziceam la 220 la ora pe autopista ca in palama simtzi fiecare piatra + cei care conduc motoare stiu ca peste 120 o miscare din cap te arunca pe spate si la el sa vede ca si la 200+ isi misca capul ba se uita in jos la 300 viteza vantului te face praf foarte putzin probil

Link to comment

Nu e mare scofala.. Eu i-as da si 400 daca ar prinde :)

Sa fim seriosi.Urca-te cu unu cu motoru in spate si lasa-l pe ala sa ii dea 250 cu tine in spate si sa faca depasiri..ai fi ud...

Nu mai face pe zmeu -_-

@blk

Lasa-l sa se laude..sa il laude prietenii...mai incolo o sa il planga..

Link to comment

nu vad ce va freaca pe voi grija...el e constient ca se poate inatmpla ceva urat...dupa cum a zis cineva mai sus....nu orice incepator se urca pe motor si ii da 120 din prima....zic 120 din cauza ca va tot contraziceti la viteza....orice ar fi...de la 120 in sus e destul de greu de controlat....nu e masina si nu are 4 roti....

lasati oamenii sa faca ce vor...daca e sa moara macar moare facand ceva extraordinar....nu adoarme la volan si intra intr-o inmormantare....si omoara 70 de persoane....

incetati sa mai criticati atata ca voi nu sunteti mai buni....sunteti doar gelosi...si eu sunt gelos recunosc...ce nas da sa am si eu un motor acu...

vedeti-va de paru din ochiu vostru si dupaia uitati-va la paiul din ochiul altuia.....

smartasses....

Link to comment

nu vad ce va freaca pe voi grija...el e constient ca se poate inatmpla ceva urat...dupa cum a zis cineva mai sus....nu orice incepator se urca pe motor si ii da 120 din prima....zic 120 din cauza ca va tot contraziceti la viteza....orice ar fi...de la 120 in sus e destul de greu de controlat....nu e masina si nu are 4 roti....

lasati oamenii sa faca ce vor...daca e sa moara macar moare facand ceva extraordinar....nu adoarme la volan si intra intr-o inmormantare....si omoara 70 de persoane....

incetati sa mai criticati atata ca voi nu sunteti mai buni....sunteti doar gelosi...si eu sunt gelos recunosc...ce nas da sa am si eu un motor acu...

vedeti-va de paru din ochiu vostru si dupaia uitati-va la paiul din ochiul altuia.....

smartasses....

Baiatu` inteleg ca n-ai carnet de conducere dar imagineaza-ti ca mergi normal pe strada si intra un idiot cu 300 la ora in tine si in familia ta.

Crezi ca dau eu 2 bani pe "oamenii" astia sau pe viata lor? Sper doar sa moara undeva departe de oameni nevinovati.

Link to comment

<- a murit pe motor cu 80 la ora

R.I.P :(. Pe motocicleta si un impact la 40-50 km/h iti poate fi fatal, sa nu mai vorbim de viteza.

Era vorba sa ii dau cu casca in cap smartass ! #-o Nu cu pumnu` in casca !

URASC MOTOARELE SI URASC RATATII CA CEL DIN FILMULET. Ce e asa greu de inteles ?

Spune-le asta in fata, si apoi hai pe forum sa ne spui cum a fost in spital (vorbesc serios, crezi ca-i doare de politisti ? Se urca pe motor, s-apai poate ii prinde la anu Loganul).

Baiatu` inteleg ca n-ai carnet de conducere dar imagineaza-ti ca mergi normal pe strada si intra un idiot cu 300 la ora in tine si in familia ta.

Crezi ca dau eu 2 bani pe "oamenii" astia sau pe viata lor? Sper doar sa moara undeva departe de oameni nevinovati.

Incredibil. Tu esti unu dintr-aia care merge cu 60 km/h cu masina prin sate. Sunt cu miile dinastia, au depasit viteza legala, dar ei raman la 60. Pai da-i frate, ca daca este radar ti-o iei in freza si la 60.

Link to comment

bai nam zis ca ceea ce fac ei este bine....dar crezi ca daca toata lumea comenteaza aiurea si isi da fiecare cu parerea si fiecare se sparge in figuri si fiecare il critica il injura il lauda sau se lauda pe baza lui.....crezi ca toata astea vor schimba ceva?...

puteti sa va puneti in cap si sa scrieti critice cu degetele de la picioare aici pe forum puteti sa ziceti ce vreti despre el....nu schimbati nimic....

si da nu am carnet....doar ca ma deranjeaza cand toti care folosesc tramvaiul si maxi taxi si autobuzul cand se deplaseaza...daca se deplaseaza afara din casa...incep sa se dea importanti pe aici.....

Link to comment

Incredibil. Tu esti unu dintr-aia care merge cu 60 km/h cu masina prin sate. Sunt cu miile dinastia, au depasit viteza legala, dar ei raman la 60. Pai da-i frate, ca daca este radar ti-o iei in freza si la 60.

Prichindel tu n-ai nici varsta de carnet deci taci acolo.

@RoDrackRo daca injuraturile / laudele n-au niciun rost, ce rost mai are sa punem stirea? Ce rost are sa mai comentam? Ce rost mai are forumul?

Fiecare om isi spune parerea. Faptul este ca acel baiat este un teribilist care vrea sa iasa in evidenta cam ca un emo. Numai ca asta pune in pericol si vietile altor oameni,

Link to comment

Prichindel tu n-ai nici varsta de carnet deci taci acolo.

@RoDrackRo daca injuraturile / laudele n-au niciun rost, ce rost mai are sa punem stirea? Ce rost are sa mai comentam? Ce rost mai are forumul?

Fiecare om isi spune parerea. Faptul este ca acel baiat este un teribilist care vrea sa iasa in evidenta cam ca un emo. Numai ca asta pune in pericol si vietile altor oameni,

Stiu mai multe despre masini/condus decat tine, mai mult decat iti poti imagina. Nu inseamna ca daca am 14 ani jumate, nu stiu nimic despre acest "domeniu". Taci acolo, ia-ti caruta si du-te adu o butelie de gaz. Pa pa

Link to comment

incetati sa mai criticati atata ca voi nu sunteti mai buni....sunteti doar gelosi...si eu sunt gelos recunosc...ce nas da sa am si eu un motor acu...

vedeti-va de paru din ochiu vostru si dupaia uitati-va la paiul din ochiul altuia.....

smartasses....

Pe ce sa fiu gelos ? =))

Mai sus ti`am zis ca URASC MOTOARELE ! NU VREAU ASA CEVA !

Poate tu iti doresti, eu unul nu. Mai repede ash da foc la cateva.

Baiatu` inteleg ca n-ai carnet de conducere dar imagineaza-ti ca mergi normal pe strada si intra un idiot cu 300 la ora in tine si in familia ta.

Crezi ca dau eu 2 bani pe "oamenii" astia sau pe viata lor? Sper doar sa moara undeva departe de oameni nevinovati.

Foarte bine spus blk !

+1 la partea a doua !

Spune-le asta in fata, si apoi hai pe forum sa ne spui cum a fost in spital (vorbesc serios, crezi ca-i doare de politisti ? Se urca pe motor, s-apai poate ii prinde la anu Loganul).

Daca erau din Oradea le ziceam cu cea mai mare placere !

Tu cred ca vorbesti din basme si motociclistii is ceva EROI, SUPERMAN, BATMAN pt. tine, zeii tai! :|

Inchita`te lor in ALTA PARTE, nu aici pe forum, ca eu nu dau un scuipat pe ei, frica de ei, sa nu mai vorbesc, asa frica mi`e de ei, cat negru sub unghie !

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...