Jump to content
Alecswtzu

Ministerul Educatiei introduce in scoli teste semestriale de virginitate pentru elevi

Recommended Posts

Guest marius_truckerfan3

Lol. In clasa a 11, marea majoritate au deja 18 ani. Incep viata sexuala cand vor muschii lor, sunt majori, fac ce vor. Ecaterina asta Andronescu sau cum dracu o cheama, o intreb cat face 5x8 si sta sa se gandeasca. ROMANIAAAAAAAAA, TREZESTE-TEEEEEEE ! :))) Deocamdata sunt virgin :)

LE : Ma intreaba acolo : Cu cine te-ai dezvirginat ?

SI eu ..

Cu sotia ta ba :))

Link to comment

astia is cu capu? ce o intereseaza pe Doamna Ministru care cand isi incepe viata sexuala? ce pe ea o intrabata mamicasa cand s`o f? prima data? auzi exmatriculare.. m-ai bine si-ar da demisia din guvern ca oricum de cand e dansa face numa porcarii cu legiile ei anormale.. :blink:

Link to comment
Guest smiley_real92

E o mare prostie ,daca nu sunt virgin fac puscarie(scoala de corectie) da-i in colo de tampiti :)) daca ar fi fost asa ,imi bagam picioru in ea de scoala, ma lasam -_-

Link to comment

daca tot se apuca sa caute prin pantalonii elevilor, ar trebui sa existe un control si pt cuplurile gay, care folosesc alte gauri, nu? :-? sa-i caute si p'acolo de ceva chestii neortodoxe :nanana: poate ca au ascuns vre-un joint in anus =))

si cand strange din b**i iese cate un fum nu? ... nu vor domnii din Ministerul Educatiei sa-mi numere si cate fire de par am la p*** ??

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...