Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ioanagym

Buna

Recommended Posts

Guest R3W-SM

Gunit tu gandesti ups dar ai gandit candva?

Wa 1 tark e ptr non rr

1 ptr 3-6 rr tu chiar vrei sa bage acolo mobi tari daca vrei dute kalima si mori acolo

Link to comment
Share on other sites

tarcul de sus pentru cei de 10rr+ (gigas/fire golem) si cel de jos pentru cei peste 4-5rr (omega sau hero mutant)

cei non rr sa dea rr in icarus/tarkan/aida/kalima cum am facut toti. eu pana la 4 rr am stat icarus si voi vreti sa dati singuri in arena? :blink:

Link to comment
Share on other sites

tarcul de sus pentru cei de 10rr+ (gigas/fire golem) si cel de jos pentru cei peste 4-5rr (omega sau hero mutant)

cei non rr sa dea rr in icarus/tarkan/aida/kalima cum am facut toti. eu pana la 4 rr am stat icarus si voi vreti sa dati singuri in arena? :blink:

s-au gandit ei ca sunt spoturi goale in arena (inclusiv cele de bk) => cei cu reset-uri au prea multe spoturi, restul, nu .

d-aia am ales si eu varianta asta .

Link to comment
Share on other sites

am stat si eu in cel de bali si xp e cam mic dar decat nimic..dar apar cam aiurea sunt 2 pe mijloc si daca sta singur e bine acolo =)) si 2 in colturi cred..dar apar cam nsp din cauza gardului aia din colturi nui poti inghesui intr`un loc? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Rashta

am stat si eu in cel de bali si xp e cam mic dar decat nimic..dar apar cam aiurea sunt 2 pe mijloc si daca sta singur e bine acolo =)) si 2 in colturi cred..dar apar cam nsp din cauza gardului aia din colturi nui poti inghesui intr`un loc? :D

dap colturile in alea de bali fa`le ceva in rest e ok..dar toti dam ks mid ca in colturi apar aiurea spre deosebire de ala de vizavi care apar perfect

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Sa se faca si tarcuri arena pentru cei cu 1-2-3 rr :( , dar de ce sa nu se faca si pentru cei mari tarcuri cu 60k xp de sigur cu mobi puternici, unde e reprocitatea frate ?

Adica astia care si-au vomitat ficatu' in fata pc-ului si au dat rr-uri mai repede sunt nesimtiti ca au crescut :)) , iar voi astia mici sunteti dezavantajati ca au rescut porcii astia mari :-j .

Ce oameni :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Sa se faca si tarcuri arena pentru cei cu 1-2-3 rr :( , dar de ce sa nu se faca si pentru cei mari tarcuri cu 60k xp de sigur cu mobi puternici, unde e reprocitatea frate ?

Adica astia care si-au vomitat ficatu' in fata pc-ului si au dat rr-uri mai repede sunt nesimtiti ca au crescut :)) , iar voi astia mici sunteti dezavantajati ca au rescut porcii astia mari :-j .

Ce oameni :crazy:

ce tot vorbesti prostii ca toti astia bk`ii ai mari au rupt punctele cu elfi in spate,stii bine ca am dreptate

Link to comment
Share on other sites

ce tot vorbesti prostii ca toti astia bk`ii ai mari au rupt punctele cu elfi in spate,stii bine ca am dreptate

am stat on de am atatea rr-uri. acuma voi astia care ati rupt afk-ul in aida veniti cu pretentii si nu mi se pare prea ok :)

Link to comment
Share on other sites

am stat on de am atatea rr-uri. acuma voi astia care ati rupt afk-ul in aida veniti cu pretentii si nu mi se pare prea ok :)

sau care s`au apucat mai tarziu..nu a zis nimeni ca nu ai stat on,si eu as sta on pe punct..,intelegi tu diferenta? ;)

Link to comment
Share on other sites

sau care s`au apucat mai tarziu..nu a zis nimeni ca nu ai stat on,si eu as sta on pe punct..,intelegi tu diferenta? ;)

si ce te opreste sa faci preluari? sau sa-ti iei un tarc?

am crescut si pe punct si pe tarc. te asigur ca e mai bine pe tarc/spot decat pe punct.

Link to comment
Share on other sites

daca s-ar putea baga 4 spoturi punctiforme ( la fantana pe colturi de exemplu) cu mobi mai slabi unde sa dea cei cu 1 - 2 rr ar fi ideal :)

Dar pentru asta ar trebui o regula, minimum/maximum de rr care sa dea acolo. Nu sa-mi vina toti rr-iti care nu vor sa se mai dezlipeasca de-acolo nici cu shpaclu.

Link to comment
Share on other sites

cat e de usor sa te tot plangi ca nui bine ca e prea greu.. ca nu avem rr nu avem unde sa crestem... am trecut aseara prin aida gol complet un non rr acolo creste bine si tzie fara probleme dar de cand so deschis kalima nu va mai place aida..singura idee buna care am auzito pana acuma e sal faca tarkuri normale. cu mobi buni nu ptr non rr si cestii dastea.. de omega sau gigas..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...