Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ioanagym

Buna

Recommended Posts

Joc si eu cateva ore pe zi dar ce am observat s-au umplut locurile in arena,dar locurile unde au voie doar bk si elfele sunt tot libere nu e nimeni niciodata acolo,daca atac acolo cu spirite pana ce vine bk sau elfa e voie? sau puteti face 2 locuri mai mici ca ca sa nu tineti degeaba monstrii

E doar o idee pur personala :right:

Link to comment
Share on other sites

Tocmai asta am vrut si eu sa postez, de 2 zile tot trec arena si fac printuri cu tarcurile de bk/elfi ca fiind goale si ma plimb la restul tarcurilor unde 80% sunt pline de bk.

Ideea mea era urmatoarea, trebe moobi mai buni, exp mai mare ca un bk sa se aseze in tarcul dansului, oricum in arena vii doar dupa rr, un bk nu va alege in momentul de fata tarcul amenajat pentru el din simplu fapt ca rezista si pe al doilea rand de tarcuri unde exp este buna. Nu e o idee scoaterea lor, e bine sa aiba si ei locul lor dar sa le dea putin mai mult confort :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rashta

cred ca o sa le transform in tzarcuri normale .

poate ati observat ca toti mobii din arena au devenit sinucigasi : se baga in sufletul vostru :P

fa`le punctiforme la loc si pt astia mai mici ;;)

Link to comment
Share on other sites

Guest R3W-SM

fa`le punctiforme la loc si pt astia mai mici ;;)

da punct ar fi ok

Sa faci tarkuri normale degeaba o sa stea cu rr si nu o sa dea party asa ptr astia mici punct ar fi calumea

Pro ptr puncte

Link to comment
Share on other sites

da punct ar fi ok

Sa faci tarkuri normale degeaba o sa stea cu rr si nu o sa dea party asa ptr astia mici punct ar fi calumea

Pro ptr puncte

daca fac spoturi punctiforme nu o sa stea pe ele astia cu rr ? sau daca o sa stea o sa dea party ? de ce este mai ca lumea spotul punctiform pt. cei mici decat spoturile normale ?

ce motive gasiti ... :hair:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rashta

daca fac spoturi punctiforme nu o sa stea pe ele astia cu rr ? sau daca o sa stea o sa dea party ? de ce este mai ca lumea spotul punctiform pt. cei mici decat spoturile normale ?

ce motive gasiti ... :hair:

decat 2 spoturi mai bine mai multe puncte..ca si pe spoturile alea tot solo o sa se dea,si tot rr`iti :beer:

macar pe punct eu ca bk 2 rr cu 1 elf cu rr si sm 1rr il tinem..dar pe spot ce facem exact party`u asta?

Link to comment
Share on other sites

decat 2 spoturi mai bine mai multe puncte..ca si pe spoturile alea tot solo o sa se dea,si tot rr`iti :beer:

macar pe punct eu ca bk 2 rr cu 1 elf cu rr si sm 1rr il tinem..dar pe spot ce facem exact party`u asta?

Are dreptate bk mici nu au unde sa faca pana la 4 reseturi doar cu parti :right: 2 locuri puncte nu ar strica

Link to comment
Share on other sites

daca fac spoturi punctiforme nu o sa stea pe ele astia cu rr ? sau daca o sa stea o sa dea party ? de ce este mai ca lumea spotul punctiform pt. cei mici decat spoturile normale ?

ce motive gasiti ... :hair:

fai macar tarku de bk pentru nonrr pana mai creste lumea.

Link to comment
Share on other sites

Ar fi o idee sa faci puncte pe banda libera si lunga din arena,incepand de la fantana si pana stanga sus,unde era un spot de omega wings.

Dar puncte mai slabe,care pot fi tinute la 1-2 rr-uri.

Am vazut chestia asta pe un server mai vechi...D^X:)

cata puncte ? 20 ajung ?
Link to comment
Share on other sites

Hm...never mind.

Era doar o propunere.

Arena avantajeaza doar playerii de la 3 rr in sus...

Ar fi fost frumos ca si cei mici,1 rr,sa aibe un loc unde sa creasca in arena...

Sa vezi party-uri de non rr cum se chinuie sa tina un spot,cu mobi din BC de exempu,orci si chestii deastea

cine "sa se chinuie" ?

nu vezi ca noii jucatori vor doar afk si totul intins pe tava ?

Link to comment
Share on other sites

cine "sa se chinuie" ?

nu vezi ca noii jucatori vor doar afk si totul intins pe tava ?

nea uite eu sunt acum in joc stau devias gard pentru ca nam unde creste fara party.

am lvl 317 in tarkan e ful lt7ful si oricum nu da nimeni party.

arena toate tarkurile cu cite 1 caracter in ele.

daca ai pune niste mobi in tarku de bk pentru nonrr sa se poata faca acolo macar 1-2-rr ar fi super

@macar nar fi gol sta degeaba acolo

Link to comment
Share on other sites

nea uite eu sunt acum in joc stau devias gard pentru ca nam unde creste fara party.

am lvl 317 in tarkan e ful lt7ful si oricum nu da nimeni party.

arena toate tarkurile cu cite 1 caracter in ele.

daca ai pune niste mobi in tarku de bk pentru nonrr sa se poata faca acolo macar 1-2-rr ar fi super

@macar nar fi gol sta degeaba acolo

ai cautat in icarus si kalima ?
Link to comment
Share on other sites

ce sa caut?daca te referi la party nui sansa nici 1%

sa mai zic ceva icarus si kalima se cauta bk sub lvl 300

@daca nu crezi fati 1 bk de forma lvl 320 si cauta party sa vezi cum e

nu stiu

ce ai cautat si pe celalalte planse ...

incearca si in BC , gasesti ingrediente pe spoturi ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...