Jump to content
Komisaru

Tiganii au candidat la presedintia Romaniei

Recommended Posts

Nu e vinovat nici ţiganul care candidează, nici sistemul actual, nici Europa, ci noi românii.Am devenit o naţie fricoasă, comodă, tolerantă şi trufasă.Suntem răi, infatuaţi şi egoişti cu semenii noştri, cu ţara noastră şi mai ales cu noi înşine. Uităm de tradiţii, istorie şi cultură, şi facem loc prostului gust, chitch-ului, snobismului şi importăm tot ce este vestic să devenim "cool".Ştiu că într-un viitor vom realiza că puterea noastră românească, este absolută, dar mă tem că o să fie prea târziu, până atunci vom suferi din propria noastră voinţă.

Singurul lucru care-l mai putem face pentru ţară şi pentru noi înşine, este să punem mâna pe PAR.Singurul!

Link to comment

Tare as vrea sa vad un tigan presedinte `. :rofl1:

Mamaaaaa ce nu inghit rasismele astea,ai curaj sa-i zici asta unui tigan? Cand vedeti un tigan,lasati capul jos si treceti pe langa el cu frica in brate,dar de,acum noi e onlain si e smardoi eo.

Sunt tot oameni.

Link to comment

Mamaaaaa ce nu inghit rasismele astea,ai curaj sa-i zici asta unui tigan? Cand vedeti un tigan,lasati capul jos si treceti pe langa el cu frica in brate,dar de,acum noi e onlain si e smardoi eo.

Sunt tot oameni.

De unde conceptiile astea? E tigan, trebuie sa fie rau.

Parintii sunt cauza mentalitatii asteia. Nu te duce acolo ca te fura tiganu. Nu pune mana ca te bate tiganu.

Ei bine, daca tu lasi capu` jos cand vezi un tigan, inseamna ca esti o fetita.

Cum dracu sa candideze tiganii la presedentie ? Sa vezi a doua zi ca au transformat Casa Alba in cine stie ce palat regal. Din partea mea, sa moara toti tiganii.

Link to comment

De unde conceptiile astea? E tigan, trebuie sa fie rau.

Parintii sunt cauza mentalitatii asteia. Nu te duce acolo ca te fura tiganu. Nu pune mana ca te bate tiganu.

Ei bine, daca tu lasi capu` jos cand vezi un tigan, inseamna ca esti o fetita.

Cum dracu sa candideze tiganii la presedentie ? Sa vezi a doua zi ca au transformat Casa Alba in cine stie ce palat regal. Din partea mea, sa moara toti tiganii.

Nu mi-e frica de nici un tigan,ba mai mult ma inteleg super bine majoritatea tiganiilor din slatina.Iti spun eu ca tu smardoiule si la un puradel daca incepe sa-ti comenteze,tu taci ca fatalaul.Sa moara toti tiganii? Prin toate vorbele astea pe care le zici tu,arati cat de inteligent esti.Mai bine ar murii cei ca tine,smardoiule.

Link to comment

Nu mi-e frica de nici un tigan,ba mai mult ma inteleg super bine majoritatea tiganiilor din slatina.Iti spun eu ca tu smardoiule si la un puradel daca incepe sa-ti comenteze,tu taci ca fatalaul.Sa moara toti tiganii? Prin toate vorbele astea pe care le zici tu,arati cat de inteligent esti.Mai bine ar murii cei ca tine,smardoiule.

Te intelegi bine cu tiganii pentru ca asta e gradul tau de inteligenta. Unul din principalele motive pentru care Romania este vazuta ca o tara de nimic, sunt tiganii.

Link to comment

Cu astfel de gandire nu ajungem nicaieri, chiar si unii dintre noi au un strop de origine "latina-tiganesca" nu va mai bateti cu pumnul in piept atat , ca ei sunt doar o pleava, sunt si "rromi" care s-au integrat si care au mai multa minte decat unii dintre cei care au postat pe aici! treziti-va la realitate!

Link to comment

:)))))))))))))))))))))))) =))))))))))))))) :)) Replica de 2 lei

Analizeaza statistici. Violuri, jafuri, crime, violenta in strada sau familie, trafic de droguri,etc... Dupa sa vii cu replici de doi bani

Ia sa vad ca cineva din familia ta face o crima/viol si dupaia toata lumea te considera pe tine un fel de criminal si te ignora, desi tu nu ai nici o legatura cu asta, cum te-ai simti?Cam la fel faci si tu acum, caracterizezi o intreaga etnie dupa actele unei minoritati.

Link to comment

Ia sa vad ca cineva din familia ta face o crima/viol si dupaia toata lumea te considera pe tine un fel de criminal si te ignora, desi tu nu ai nici o legatura cu asta, cum te-ai simti?Cam la fel faci si tu acum, caracterizezi o intreaga etnie dupa actele unei minoritati.

Minoritate zici ?! Cum ai ajuns la concluzia asta ?!

De ce aparati atat tiganii ?! Cu ce contribuie ei la dezvoltarea Romaniei pe plan financiar, cultural, sau in orice alt fel ?

Stiu sa cante? Asta va place sa credeti. Nici macar voce nu au. Practic, traiesc degeaba... sau... pentru alocatie.

Link to comment

Ia sa vad ca cineva din familia ta face o crima/viol si dupaia toata lumea te considera pe tine un fel de criminal si te ignora, desi tu nu ai nici o legatura cu asta, cum te-ai simti?Cam la fel faci si tu acum, caracterizezi o intreaga etnie dupa actele unei minoritati.

asa-s mai toti, iar cei care nu sunt asa sa demonstreze contrariul. unii au reusit sa-si castige respectul, nu e greu. pana una alta, nu mi-e mie rusine sa-i bag pe toti in aceeasi oala pentru ca oricum e vorba de majoritate.

Link to comment

Minoritate zici ?! Cum ai ajuns la concluzia asta ?!

Zicea cineva de mai sus de statistici, arata-mi o statistica oficiala, in care zice ca 50% + 1 dintre cetateni romani de etnie roma au comis o infractiune.

De ce aparati atat tiganii ?!

Si voi de ce generalizati actiunile unora la toti?

Cu ce contribuie ei la dezvoltarea Romaniei pe plan financiar, cultural, sau in orice alt fel ?Stiu sa cante? Asta va place sa credeti. Nici macar voce nu au. Practic, traiesc degeaba... sau... pentru alocatie.

Dar tu de ce ai contribui la dezvoltarea Romaniei, daca majoritatea romanilor te dispretuiesc?

Ca sa poti contribui la dezvoltarea unei tari, mai intai acea tara trebuie sa ajute la dezvoltarea ta (educatie, loc de munca, etc).

Link to comment

Minoritate zici ?! Cum ai ajuns la concluzia asta ?!

De ce aparati atat tiganii ?! Cu ce contribuie ei la dezvoltarea Romaniei pe plan financiar, cultural, sau in orice alt fel ?

Stiu sa cante? Asta va place sa credeti. Nici macar voce nu au. Practic, traiesc degeaba... sau... pentru alocatie.

Asta e ba om care contribuie la dezvoltarea Romaniei,sunt oameni,merita sa traiasca.Iar tu ai o gandire de om trait in buncar,si acum a iesit la suprafata,si vrea tiganii,morti.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...