Jump to content
gexy

Gather Craiova

Recommended Posts

btw duminica dupa 14:00 pentru pana atunci sunt la facultate la ubisoft :P

lukl

bandit

eu + anca

atomic + m0artea =))

restu ? :D

bine :)) fie duminica :D sambata ma duc la un chef , duminica am majorat , o sa fiu mahmur duminica la pranz dar nu conteaza , merge o bere ;;) hai ca ne strangem usor usor xD

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,
Saptamana aceasta veti face curs duminica, de la ora 14-16, in laboratorul S3, la etajul 3 in cladirea mica, din Facultatea de Electrotehnica (cladirea din stanga Facultatii de Automatica) ? cum intrati in cladire, mergeti drept in fata, urcati scarile, mergeti pana la capatul culoarului apoi urcati la ultimul etaj(3), sala S3 este drept in fata (usa de termopan alb). Pentru mai mult ajutor, va puteti adresa domnului portar.

O zi buna.

Se pare ca pana la 16 nu pot :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,
Saptamana aceasta veti face curs duminica, de la ora 14-16, in laboratorul S3, la etajul 3 in cladirea mica, din Facultatea de Electrotehnica (cladirea din stanga Facultatii de Automatica) ? cum intrati in cladire, mergeti drept in fata, urcati scarile, mergeti pana la capatul culoarului apoi urcati la ultimul etaj(3), sala S3 este drept in fata (usa de termopan alb). Pentru mai mult ajutor, va puteti adresa domnului portar.

O zi buna.[/code]

Se pare ca pana la 16 nu pot :banghead:

Si tu faci 12 saptamani de scoala si trebuiesc recuperate in weekend-uri? =))

Link to comment
Share on other sites

Guest Shisheido

ok , daca va hotaratii careva postati aici ............

PS : TITI daca vi sal iei si pe frateto sa am cu cine rade:))

Link to comment
Share on other sites

hai ma ca glumea baiatu ;) vine ca altfel ii fac preluare :P

uite cum facem : STRANGETI-VA DE GATHER SAU IESE URAT !!! (>16 ani only...adica nu vreau pushtani care sa ma cinsteasca cu o bere in speranta ca le fac cerere in honey sau le dau mai stiu eu ce...(nu ca as avea ce sa mai dau :)) )

Link to comment
Share on other sites

hai ma ca glumea baiatu ;) vine ca altfel ii fac preluare :P

uite cum facem : STRANGETI-VA DE GATHER SAU IESE URAT !!! (>16 ani only...adica nu vreau pushtani care sa ma cinsteasca cu o bere in speranta ca le fac cerere in honey sau le dau mai stiu eu ce...(nu ca as avea ce sa mai dau :)) )

pai baaa io nu am 16 ani inca :(,deci nu mai vin..dar ai noroc ca sunt in HH :>

Daca asta vroia sa fie o gluma sa stii ca n-am ras si nici n-a fost amuzanta. Nu suntem salbatici totusi, rivalitatea din joc ar trebuii sa dispara in realitate.

glumeam izdaiseama <_<

@ba marrose am auzit ca stai pe langa puskin ,daca e iesim la baru ala de langa,park era a ?:-?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...