Jump to content
gexy

Gather Craiova

Recommended Posts

In primul rand as ruga moderatori sa nu mute acest topic la comunitatea Mu Linkmania pentru ca acolo nu intra asa multa lume ,,inclusiv "craiovenii" .....pe langa ca in Craiova nu a mai fost un ghater de "ale potoape".

......Intelegeti voi ;)

Toti jucatori din Craiova sunt rugati sa vina Joi 06.08.2009 in fata la Energy pe Petre Ispirescu asa zisul "Institut" la ora 15:00 iar de acolo vom pleca in Gothy vis-a vis de fast food MG tot pe Petre Ispirescu ,putin mai sus .

Cine doreste sa vina poate posta aicea sa stim la ce ne asteptam :) 4-5 -10 beri ;)) :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest [FO]Maki

gexane dak nu plec la munte pana miercuri crek ma prezint si yo cu dennys , sobe , fulger si toata brigada :>

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze de interventie, dar nu trebuia postat la Comunitate? :)

In primul rand as ruga moderatori sa nu mute acest topic la comunitatea Mu Linkmania pentru ca acolo nu intra asa multa lume ,,inclusiv "craiovenii" .....pe langa ca in Craiova nu a mai fost un ghater de "ale potoape".

......Intelegeti voi ;)

@have fun la ghater

Link to comment
Share on other sites

Ma gandesc sa deschid si eu topicul guildei aici la sectiunea diverse ..

Ca la guilds nu prea intra membrii BRAVE...

Oare e posibil...?... nu cred .

Cu suguranta voi folosi si eu formula magica prin care voi ruga moderatorii sa nu mute topicul .

:P

Fiecare topic ar trebui postat la sectiunea aferenta subiectului pe care il are .

Sa aveti pofta si sa va distrati frumos la ghater

Link to comment
Share on other sites

Ma gandesc sa deschid si eu topicul guildei aici la sectiunea diverse ..

Ca la guilds nu prea intra membrii BRAVE...

Oare e posibil...?... nu cred .

Cu suguranta voi folosi si eu formula magica prin care voi ruga moderatorii sa nu mute topicul .

:P

Fiecare topic ar trebui postat la sectiunea aferenta subiectului pe care il are .

Sa aveti pofta si sa va distrati frumos la ghater

si cu ce te deranjeaza pe tn ?din cauza asta nu poti face lvl ? :ceuameni: :huh:

@have fun

va asteptam si la campina :beer: :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...